خرید رپورتاژ

Epic Games Unreal Engine 5 PS5
حماسه بازی ها می دهد و در اولین نگاه Unreal Engine 5 که هدف آن ترکیب photorealism در رقابت با فیلم های CG و زندگی واقعی جهان است. تکنولوژی نسخه ی نمایشی با عنوان “لومن در زمین Nanite” است که در واقع یک نسخه ی نمایشی در حال اجرا زنده در پلی استیشن 5, سخت افزار, نمایشگاه موتور Unreal فن آوری قادر می سازد که سازندگان برای رسیدن به بالاترین سطح از زمان واقعی ارائه جزئیات در نسل بعدی بازی ها. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.این نسخه ی نمایشی پیش نمایش دو فیلم جدید فن آوری هسته ای Nanite و لومن که اولین بازی در Unreal Engine 5. Nanite اساسا مجازی micropolygon هندسه است که اجازه می دهد تا هنرمندان برای ایجاد به عنوان بسیاری هندسی جزئیات به چشم می توانید ببینید و در نتیجه فیلم با کیفیت منبع هنر متشکل از صدها نفر از میلیون ها و یا میلیاردها چند ضلعی است که می تواند وارد شود به طور مستقیم به موتور غیرواقعی.

Microsoft Xbox One X 1TB Console with Wireless Controller: Xbox One X Enhanced, HDR, Native 4K, Ultra HD (Renewed)
Microsoft Xbox One X 1TB کنسول با کنترل کننده بی سیم: Xbox One X پیشرفته HDR بومی 4K Ultra HD (تجدید)

  • Microsoft Xbox One X 1TB کنسول با کنترل کننده بی سیم: Xbox One X پیشرفته HDR بومی 4K Ultra HD
  • بازی بهتر بازی بر روی Xbox One X با 40% قدرت بیشتر نسبت به سایر کنسول تجربه همهجانبه واقعی 4K gaming. تماشای 4K فیلم های Blu-ray; جریان 4K ویدئو در Netflix و آمازون و یوتیوب در میان دیگران و گوش دادن به موسیقی با Spotify در.
  • اتصال و بازی با دوستان و خانواده در ایکس باکس لایو اعتماد ترین بازی شبکه, پیدا کردن دوستان, رقبا و هم تیمی در بهترین جهانی جامعه بازی. ایکس باکس زنده است پیشرفته ترین شبکه چند نفره را فراهم می کند و ثابت گیم پلی سریع و محبوبیت. رقابت فیسبوک و به اشتراک گذاری در سراسر سیستم عامل با پارسه در ایکس باکس و ویندوز 10. دو-چهار بازی رایگان هر ماه با ایکس باکس زنده طلا.
  • دریافت پیشنهادات منحصر به فرد مانند دسترسی نامحدود به بیش از 100 بازی برای شروع بازی حق دور ایکس باکس بازی عبور به شما می دهد فوری دسترسی نامحدود به بیش از 100 بسیار دارای امتیاز و بازی های سرگرم کننده با بازی های جدید در حال اضافه در همه زمان ها.
  • تجربه صدها نفر از بازی های افسانه ای از تمام کنسول ایکس باکس با سازگاری. لذت بردن از آزادی از ایکس باکس بازی در هر نقطه بازی در هر دو ایکس باکس و ویندوز 10 PC بدون هیچ هزینه اضافی.


لومن کاملا dynamic global illumination راه حل است که فورا واکنش نشان می دهد به صحنه و نور را تغییر می دهد. آن کدها منتشر interreflection با بی نهایت پرش و غیر مستقیم آینه مانند بازتاب گسترده و دقیق محیط در مقیاس اعم از کیلومتر به میلی متر. چند خودکار تطبیق نمونه خواهد بود تغییر خورشید زاویه برای زمان از روز روشن یک چراغ قوه و یا ایجاد یک سوراخ در سقف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im