انگلستان در مقابل غرب هند: میزبان نمی توانید انتظار ساده و در پایان پس از مدت چهار روز در اولدترافورد

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 29 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

آن را هرگز به ساده. هرگز از آن است که با این انگلستان تیم.

آنها از سرب 219 اجرا می شود برای رفتن به پنجمین روز در امارات اولدترافورد نیاز به مد آخرین بریده بریده نفس کشیدن پیروزی به زنده نگه داشتن امید خود را از پیروزی Wisden جایزه. قرعه کشی و غرب هند' 1-0 منجر می شود غیر قابل عبور تنها با یک تست چپ و در نتیجه تایید آنها حفظ تروفی به دست آورده بودند در شروع سال 2019.

آنچه از یک سال است که به پایان رسید تا بودن. به طور خاص برای انگلستان به طور خاص است که در تابستان و حتی بیشتر از آن است که ماه ژوئیه پنج شنبه بیش از یک سال و زمانی که آنها پیروزی در چنین نمایشی مد در خداوند. آن را در حال حاضر یک حافظه است که حتی میخانه خسته است خسته از. اما در اینجا آن یادگار بود merited. غرب هند بوده است دگرگون کردن 287, عقبی با 182 و سریع اجرا می شد, در دستور کار, کردن strode فوق العاده بیش از ابرقهرمانان بن استوکس و جس Buttler به توربو شارژ شروع نوبت دوم.

سحر و جادو بود و نه کاملا همان: 37 و دو در فقط یک مرز کردن خفاش و Buttler برکت او را برای یک اردک – بازی بر روی خود کنده. بن استوکس (16 نه) باقی مانده است با ریشه جو (8*) با ظرفیت نگه داشتن عجله رفتن. فینال جام جهانی ممکن است هنوز هم احساس می کنم مثل دیروز اما سحر و جادو بود بلند رفته است.

به طور مشابه, شده اند وجود دارد برخی از تعجب اگر تعجب از استوارت گسترده ممکن است بهتر در ذهن جای در این زمینه است. قاتل از ضربه - بسیاری از در یک فضای کوتاه از زمان - تا به حال به انجام بسیاری از مناقصه خارج از میدان.

اما به عنوان یک روز آغاز شد که با غرب هند 32 به صورت یک در پاسخ به انگلستان 469 پیشرفته بود به چای فقط با سه ویکت گرفته و آن را دنبال کنید-بر روی هدف به خوبی در رسیدن به برخی از نیاز به اتفاق می افتد و به سرعت. و واقعا وجود دارد تنها یک مرد برای این نوع از وضعیت است.

سه ویکت برای یک اجرا در سراسر 14 تحویل. شاید نه کاملا به اندازه کافی به چاک به براکت "یکی از کسانی که گسترده حملات ناخوشی" با Headingley 2012, ترنت پل 2015 و ژوهانسبورگ 2016. اما قطعا به اندازه کافی به نوبه خود بازی انگلستان و راه های, کمک, به عنوان آن را به نهایی شش ویکت کاپیتولاسیون فقط برای 45. اضافه کردن مو "جریان" به طور معمول توصیف این "پاهای پمپاژ", "زانو" تورنادو او شلاق تا. آن را به طور معمول او را در راه های دیگر بیش از حد.

"وقتی که من دریافت که فرصت دوباره, شما می توانید شرط می بندم من پول او گفت:" هفته گذشته طی non-بازی صحبت کردن نقش در اولین تست که غرب هند برنده چهار ویکت. انگلستان ممکن است معلق در هوا بیش از "cashout" را فشار دهید برای بسیاری از روز را به عنوان عجیب و غریب تحویل زیاد بود اما کمی نشان می دهد انتخاب و استوکس در اشتباه بودند به او را در گوشه ای در Ageas کاسه.

نشانه هفت بیش از املا از سه تا هفت کمک به به طور کلی سه 66 و چه چیزی می تواند یک پیروزی دراماتیک حتی توسط این نامنظم انگلستان تیم استاندارد. بیشتر مورد نیاز خواهد بود را از او فردا در صورتی که به صورت.

جلسه صبح تا به حال همه لازم نشانه از یک روز خسته کننده: گرفتن کاهش یافته, یک tailender به ثمر رساند آزادانه نظری نقد و بررسی و فقط یکی از 19 درها انگلستان مورد نیاز است. Alzarri یوسف شخصیت در سه تا از این چهار: biffing و scuffing راه خود را به 32 پس از کاهش استوکس کردن کریس Woakes در 19.

یوسف در نهایت رفتن به Dom Bess دوم توپ از روز وسط گرفتن مستقیم به Ollie پاپ در خفاش-پد. اما در انتهای دیگر Kraigg Brathwaite شد که یکی از آنها گاهی قبل از ناهار. نومیدی از یک نقد و بررسی برای گرفتن پایین سمت پا نشان داد به همان اندازه است.

هنوز هم وجود دارد زمان برای برخی از تازگی به عنوان داوران تا به حال به الکل پاک برای ضد عفونی کردن توپ پس از Dom Sibley غایب-تفکر با استفاده از بزاق به آن اندازه گیری در حال حاضر ممنوع شده توسط ICC برای جلوگیری از گسترش Covid-19. آن Sibley که هشدار داوران به خطا و به عنوان مثل وجود نداشت رسمی هشدار (سه مورد نیاز قبل از پنج اجرای مجازات اجرا شده است). و به هر حال در دست انگلستان پرتاب کنندگان که صبح آن نگاه بسیار بی ضرر.

استوارت گسترده جشن رد شین Dowrich (گتی تصاویر برای بانک مرکزی اروپا)

جلسه دوم بود نه بیش از حد متفاوت با دو بخش سرخوردگی برای هر بخش Brathwaite. نهمین آزمون نیم-قرن – و دوم در سه نوبت این سری بود به جیب خود نوعی شیوه با توجه به کوچک برای هر کسی است اما او مانند یک به خصوص کینه جو پستچی.

آن را یک تلاش بسیار دشوار از استوکس برای دیدن او: 11 بیش از طلسم کوتاه-زمین بولینگ دیدن پاداش با اولین توپ 10. Shamarh بروکس نگاه ناراحت کننده ترین, اما یک قضاوت نادرست چرخش مچ دست در سینه اش را دیدم Brathwaite به allrounder بازگشت بگیر. که یکی از تنها دو وسط جلسه درها – Shai امید گرفتار در پشت خاموش سام Curran – با غرب هند انتهایی توسط 242 در چای با شش ویکت برای رفتن.

ناکارآمدی مرکب نزد Jofra کماندار بولینگ خود را در شبکه. با برکت و رحمت از کریکت هند غربی کماندار اجازه داده شد به یک استراحت از جداسازی در اتاق خود را به انجام برخی از در حال اجرا در 7 در صبح و سپس به نوبه خود دست خود را بر روی خود را. تاثیر او را ساخته اند و با مسن تر توپ در این زمین بود که شروع به تبدیل شدن به یکی دیگر از لکه دار کردن در برابر خود بیمار توصیه سفر به خانه. خوشبختانه خود و انگلستان قریب الوقوع غم و اندوه نجات داده شد توسط مردی با 485 در بانک.

پس از دو اور پس از شکستن گسترده ای داده شد از توپ های جدید و اجازه دهید کردن دسته سه تایی. بروکس که تا به حال خیره شدن با او بازی سکته مغزی به شکاف یک سوم نمره آزمون از 50 یا بیشتر بود خیره شدن توسط یک تحویل که thudded به او در جبهه است که او راه می رفت. هفته گذشته بازی برنده جروم بلک وود بود دگرگون برای شش توپ اردک و سپس شین Dowrich به دنبال او برای شبیه کردن پنج. به دنبال فقط 17 اجرا می شود و سه ویکت دور.

سابق گرفته شده بود از سوال دیگری انجام 51 از Roston تعقیب و پیگیری نمرات خود را از 47 و 37 در آزمون اول. آخرین سهم بود که به دومین فینال سه ویکت به سقوط همه به Woakes که سخت کار می کرد برای سزاوار آمار و ارقام از سه 42.

روز دوشنبه در نظر است که در حال حاضر یک بازی شیر یا خط-بین اجرا می شود و اور. و شاید بزرگترین نشانه باید از این پس چای طلسم.

وجود 98 اور به دگرگون و انگلستان می خواهد دو ترک با یک توپ جدید (در دسترس پس از 80). از جمله از دست دادن دو اور برای تغییر نوبت این بدان معناست که قطعا بیش از 10 اور از پنبه حلاجی شده را امتحان کنید و بت غرب هند را از بازی خارج و سپس آنها را استطاعت حداقل 86 به زور برد.

وجود خواهد داشت هیچ خشن جمعیت به تشویق آنها را به عنوان وجود دارد برای 2019 فیلمهای برنده است. اما به عنوان ما امروز شاهد وجود دارد هنوز هم استوارت گسترده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن