انگلستان انجام این کار خسته کننده بیت به خوبی به عنوان بن استوکس و دم Sibley غیر روحانی کردن نشانگر در برابر غرب هند

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

پر کردن فرم. خواندن کتابچه راهنمای خوردن سبزی خود را. خسته کننده بیت است که باید انجام شود قبل از رسیدن به چیزی که شما در واقع می خواهید. لازم است مطمئن شوید. مهم است ؟ بیشتر از اغلب نمی بله. اما سرگرم کننده است ؟ هیچ.

ما احتمالا می تواند اضافه کردن “ترک” به این لیست. بله شما وجود مردم وجود دارد که به شما بگویم که آنها از آن لذت ببرید: انجام آن و تماشای آن را تحسین آن است. اما چگونه سرگرم کننده آن است واقعا ؟ نه فقط به تماشای اما برای انجام این کار. چگونه معمولی از کریکت به یک فرمت است که به ترویج با استفاده از یکی از این دو مورد در برابر هر یک از دیگر.

در عین حال به عنوان روز دو در امارات اولدترافورد نشان داد ترک منجر به بیشتر تحقق در تست کریکت. انگلستان به طول انجامید 162 اور به پست 469 نه اعلام کرد که غرب هند toiled و تاريخيش برخی بیشتر.

عمده فرد ذینفع بودند Dom Sibley و بن استوکس که با 120 و 176 به ترتیب می توانید موعظه ارزش اجازه تحویل به شما منتقل شده و در اعمال خود. Sibley یک تست دوم صد و برای اولین بار در خانه – با ترک 101 تحویل. استوکس دست تکان داد از طریق 106 برای رسیدن به 10 خود را. آن چیزی است که سابق بیشتر در ارتباط با از دومی است.

این Warwickshire, درب بازکن, حرفه ای به روز شده است یکی از واریزی به جای پیگیری است. و این منصفانه است که می گویند در حالی که Sibley به نمایش گذاشته شده است اوایل نشانه های زیادی اجرا-گلزن, به طور متوسط 44 تا بالا به عنوان او می کند و پس از 13 نوبت. به این ترتیب بود که طولانی ترین قرن از نظر زمان برای انگلیسی clocking 465 ساعت – هفت بیش از کیت فلچر را علیه پاکستان در سال 1974.

استوکس به عنوان ما را دیده اند بیش از 18 ماه گذشته است بازسازی خود برچسب “گلزن بزرگ اجرا می شود” با یک قرن چهارم در 12 ماه آن را به 10 همه در. حتی پس از آن او نمی تواند فرار زرق و برق دار – آمار در حال حاضر دوم-سریعترین انگلیسی برای رسیدن به استعداد دو 8000 اجرا می شود و 300 درها در کلاس اول کریکت. تنها WG فضل آن را سریعتر از Stokes’ 144 منطبق است.

وجود دارد مقدار زیادی از زمان به امامت فقط چگونه این دو حرفه تبدیل می شود ممکن است تابه فراتر از این است. دو بسیار متفاوت از دو بسیار متفاوت معنی های پذیرش است که آهسته و پیوسته راه بود اینجا.

جلسه صبح نه زوال یافت و یا سرازیر شد اما به سادگی بود. کسانی که برای اولین بار 26 اور آورده با آن فقط 57 اجرا می شود و عدم انسجام از غرب هند که پیشنهاد آنها در حال حاضر رفتن هم بزنید دیوانه در انتظار بیشتر از 56 اور چرا به دنبال دارد.

اکثر کسانی که اجرا شد علامت در Stokes’ ردیف به عنوان او شروع به گرفتن با Sibley با وجود این بازکن با داشتن 35-اجرا شروع به سر وقتی که آنها آمدند با هم در 81 به مدت دو روز پنج شنبه بعد از ظهر. و هر چند بالینی مستقیم درایو برای چهار به معنای allrounder پیوست شریک زندگی خود را در دهه نود یک شوت مشابه برای سه فعال Sibley را 312th تحویل او را به سه چهره اول. استوکس به حال به صرف ناهار در 99 نیست.

او وجود دارد به زودی پس از شکستن خاموش 255 توپ با یک معکوس جارو کردن Roston تعقیب است. با که زیر کمربند خود را در اینجا آمد شتاب. نه این که استوکس شد بی باک در شات های انتخاب تا آن زمان: 10 چهار دست و پا و شش انجام شد و در آن برای اولین بار از 103 اجرا می شود. اما بعد از پنجاه تعلق گرفت با شل تر شانه ها به عنوان شش چهار دست و پا – یکی از آنها او را به 119 و فراتر از Sibley در 117 – و دیگری شش تا او را از 103 به 150 فقط در 46 تحویل.

کاپیتان تیم ملی انگلستان بن استوکس (سمت چپ) و Dom Sibley تا به حال یک همکاری 260 اجرا می شود (گتی ایماژ)

Sibley هرگز به او را گرفتن. که نه خود طبیعت اثبات حد با یک تمرین به سمت ساق پا کردن تعقیب است که به خوبی توسط Kemar روچ به پایان مسابقه خود را. استوکس هر چند در حال حاضر شات از یک توپ. پس از جان سالم به شانس در خندقها هنگامی که در تلاش برای کاهش شانون گابریل از طریق عقب نقطه حتی بیشتر بی پروا معکوس جارو کردن روچ بود لبه طریق به حافظ با کار خود را انجام می شود. انگلستان بودند 395 شش و غرب هند را در پای خود را.

وجود دارد و حداقل برخی از خرده برای یک زن و شوهر از بازیکنان در این زمینه است. استوکس چوگان به پایان رسید wicketless اجرا برای ماهی کشیده است که به اوت 2019 زمانی که او برداشته Virat Kohli برای یک اردک طلایی است. داشتن تعقیب که احساس lucklessly از طریق بقیه از این بازی یک آزمون برابر افغانستان و برای اولین بار از این سری در هفته گذشته, او در بر داشت خود را با دو در به عنوان بسیاری از تحویل زمانی که کریس Woakes لبه به Shai امید در کمربند برای یک اردک طلایی است. تعقیب مشبک سوم پنج حلقه مسافت حرفه ای خود را. از 66 آزمون اخراج یک سوم آمده اند در برابر انگلستان است.

هنگامی که هر دو centurions رفته بود این بازی فاقد هر گونه حس واقعی از زمینه بطور غیر عادی و مرموز. غرب هند در نهایت نگه داشته شود وجود دارد برای 82 اور در روز ragtag اما هنوز مطمئن شوید که اجرا می شود در جریان نیست همه بیش از حد به راحتی. جس Buttler 40 بود انتخاب کنید از بقیه به همراه چند تا از ضربات دم Bess (31 نه). در این بیانیه که آن را در همراهی با موضوع: کمی underwhelming اما کاملا کار انجام می شود. در میان آن همه انگلستان راضی خواهد بود با یک حلقه آنها را مدیریت کند در شب 14 اور در غرب هند. سام Curran, بر, بررسی, به دام افتاده جان کمپبل کم وزنی معنی گردشگران خواهد reconvene در 32 برای یکی فردا به دنبال نشانه ها از چه Sibley و استوکس انجام داد و بسیاری از آنچه آنها نیست.

هر دو خواهد شد مورد تحسین قرار گرفته برای ورودی خود را در اینجا است که باید ببینید انگلستان مربع سری ارائه باران پیش بینی برای این آخر هفته لازم نیست بیش از حد بزرگ می گویند. آنها در ترکیب برای مشارکت 260 اضافه کردن به خود را 92 در کیپ تاون که استوکس در دست به راهنمای Sibley که قبل از ازدواج صد.

البته موفق ترین تست طرف راست مخلوط از شن و فیلمهای با کیفیت. اما در دوره ای از انگلیسی کریکت که در آن dashers پرسه زدن رایگان به عنوان توسط اثبات این واقعیت ODI طرف bettered این نمره 469 در یک نوبت در مقابل استرالیا در سال 2018 (481 در ترنت پل) است و سنگ جامد مجریان که این گونه نادر در سواحل این کشور و در سطح وسیع تری در بازی. و انگلستان خواهد بود خوشحالم که آنها به نظر می رسد یکی از مهمترین و مصمم در Sibley.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید