Emmys 2020: Laura Linney آماده برای حضور در مراسم 'پویان لباس خواب'

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 8 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Laura Linney آگاه است که سال 2020 Emmys ممکن است کمی متفاوت از سال های گذشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس – در راه است که می تواند به طور چشمگیری تاثیر ساز و برگ خود را انتخاب کنید.

این بازیگر صحبت کرد و به نیویورک تایمز پس از آن نازل شد او را نامزد برجسته منجر بازیگر نقش مکمل زن در یک سریال درام برای عملکرد خود را در اوزارک.

2020 Emmys برگزار خواهد شد در 20 سپتامبر با جیمی کیمل به عنوان میزبان خود را.

هنوز معلوم نیست چه شکلی این مراسم خواهد شد.

Coronavirus همه گیر آورده صنعت سرگرمی به نزدیکی وقفه و تاخیر انداختن فیلم و تلویزیون تولید در سراسر هیئت مدیره و ساخت آن غیر ممکن است برای میزبان سنتی جوایز نشان می دهد.

"من نمی توانم تصور آن خواهید بود هر چیزی غیر از مجازی اما ما می توانید نشستن بر روی نیمکتها و جشن" Linney گفته نیویورک تایمز.

"شاید من می پوشند, من پویان لباس خواب."

Linney به این روزنامه گفت: او در مطب دکتر زمانی که او آخرین نامزد امی شد و اعلام کرد که او فراموش کرده بود که گره می شد پرده برداری کرد روز سه شنبه – تا زمانی که تلفن خود را "منفجر شد".

این بازیگر نامزد دریافت جایزه شد و در همان رده در سال گذشته نیز برای اوزارک.

او موفق به کسب چهار Emmys برای اجرای برنامه های خود در زنبق وحشی فریزر جان آدامزو بزرگ C.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن