Emmys 2020 مراسم خواهد بود مجازی با توجه به نامه ای به نامزد

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

2020 Emmys بنا به گزارش ها برگزار می شود و عملا به عنوان coronavirus همه گیر در ادامه به پیچیده تر کرده است.

با توجه به انواع, یک نامه فرستاده شده توسط Emmys’ تولید کننده اجرایی در مدت کوتاهی پس از این نامزد اعلام شد و در روز سه شنبه.

در این نامه اجرایی تولید کنندگان از جمله میزبان جیمی کیمل اطلاع کلید نامزد که این سال را به صورت مجازی در این سایت نوشت.

“همانطور که شما احتمالا حدس زده ما قصد داریم به درخواست شما برای آمدن به مایکروسافت تئاتر در مرکز شهر لس آنجلس در 20 سپتامبر” به زودی متحده در بخشی.

“در این سال از آن هنوز هم برای رفتن به تلویزیون صنعت بزرگترین شب … اما ما به شما آمده است!”

مستقل است تماس, تلویزیون, آکادمی که نظارت بر این مراسم برای اطلاعات بیشتر.

با توجه به تنوعاین نامه می گوید نامزد یک “اخرین تیم از تکنسین های تولید کنندگان و نویسندگان” مونتاژ شده است پیش از این رویداد به فیلم آنها را در خانه خود و یا در یک محل از انتخاب خود.

“ما در حال رفتن به شما را نگاه افسانه – ما در حال کاوش در لبه برش از فن آوری اجازه می دهد تا ما را به استفاده خوب دوربین و نور و نگاه به جلو به کار با شما را به تولید خود را منحصر به فرد ‘بر روی صفحه نمایش’ لحظات” در این نامه می افزاید.

نامزدهای 72 جایزه امی اعلام شد و در 28 جولای.

شما می توانید یک لیست از نامزد اینجا و خواندن روی اصلی صحبت امتیاز پس از اعلام این اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>