شاهزاده ویلیام و هری موافق تقسیم دیانا صندوق یادبود

دوک کمبریج و دوک ساسکس توافق کرده اند که به تقسیم آینده درآمد حاصل با توجه به دیانا شاهزاده ولز یادبود صندوق ک

توسط FARDAALEFBA در 18 تیر 1399

دوک کمبریج و دوک ساسکس توافق کرده اند که به تقسیم آینده درآمد حاصل با توجه به دیانا شاهزاده ولز یادبود صندوق که قرار بود به افتخار میراث اواخر ،

با توجه به اسناد مالی این دو برادر امضا توافق نامه در سال گذشته در مدت کوتاهی قبل از پرنس هری, و Meghan Markle اعلام کرد تصمیم خود را به مرحله پایین از نقش خود در خانواده سلطنتی.

در حالی که دیانا صندوق است و دیگر به طور فعال به جمع آوری کمک های مالی را دریافت میکند گاه به گاه کمک های مالی و میراث است.

هر پولی که صندوق را دریافت بود و پس از آن فرستاده شده بر روی سایر موسسات خیریه به عنوان انتخاب شده توسط پرنس ویلیام و هری.

قبلا دو برادر بودند که در همان موسسه خیریه تحت سلطنتی بنیاد که همسران خود را, کیت, و Meghan بودند و همچنین بخشی از.

اما در ماه ژوئن سال گذشته اعلام شد که دو خانواده تقسیم می شود خود بشردوستانه تلاش منجر هری و مگان به شکل ساسکس سلطنتی پایه و اساس است که پس از رها شده است با توجه به این زن و شوهر تصمیم به ترک خانواده سلطنتی.

در حال حاضر سلطنتی بنیاد صورتهای مالی تلفیقی برای سال گذشته دولت: "در 18 دسامبر 2019 توافق امضا شد با ساسکس سلطنتی بنیاد که توسط بنیاد سلطنتی در نظر گرفته شده برای اعطای نیمی از آینده خالص درآمد حاصل از دریافت توسط دیانا صندوق به ساسکس سلطنتی.

"در ماه مارس سال 2020 دوک و دوشس ساسکس اعلام کرد که آنها دیگر نمی خواهد عامل ساسکس سلطنتی به عنوان اصلی خود بشردوستانه خودرو در انگلستان و بر این اساس سهم خود را از درآمد خالص را به جای اهدا به موسسه خیریه دیگری از دوک ساسکس را انتخاب کرده است."

در این سند آمده است که بنیاد سلطنتی دریافت £21,346 از Diana, Princess of Wales یادبود صندوق در سال 2019.

حرکت رو به جلو فکر آن است که شاهزاده هری اهدا خواهد شد خود را بخشی از این بودجه به Sentebale موسسه خیریه تاسیس کرد برای حمایت از قربانیان فقر شدید و افراد مبتلا به HIV/Aids در لسوتو بوتسوانا و نامیبیا.

شاهزاده هری و مگان در این میان راه اندازی یک جدید سازمان خیریه به نام Archewell.

این زن و شوهر که در حال زندگی در لس آنجلس هنوز نشان داد دقیقا همان چیزی است که سازمان را شامل و یا پشتیبانی می کند اما انتظار می رود آنها را اعلام جزئیات چنین در دوره به دلیل.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب