جایزه امی سال 2020: آنچه را که قرار بود به صورت مجازی در مراسم?

در این سال Emmys پر زرق و برق فرش قرمز خواهد بود برای رد و بدل دنج شب در مراسم اعطای جوایز سالانه می رود مجازی

توسط FARDAALEFBA در 10 مرداد 1399

در این سال Emmys پر زرق و برق فرش قرمز خواهد بود برای رد و بدل دنج شب در مراسم اعطای جوایز سالانه می رود مجازی.

با توجه به محل در 20 سپتامبر این رویداد را میزبانی جیمی کیمل و دیدن ستاره ها از جمله Zendaya, جنیفر آنیستون و پل Mescal در مقابل همسالان خود به یکی از پرطرفدار ترین تمجید در تلویزیون است.

جوایز مراسم به طور معمول مملو از ظرافت و فراوانی به عنوان یک لیست مشاهیر راه رفتن روی فرش قرمز لباس پوشیدن به nines در طراح لباس نه تنها مو را از جایی که آنها مطرح ماهرانه برای دوربین.

اما در این سال تولید از جایزه امی در حال تشویق نامزد به لباس به عنوان آنها اتصال از راحتی از خانه خود را.

مدت کوتاهی پس از نامزدهای Emmys اعلام شد, یک نامه امضا شده توسط میزبان جیمی کیمل و مراسم اعطای جوایز اجرایی تولید کنندگان فرستاده شد به نامزد.

در نامه ای که منتشر شد توسط انواع مختلفیتولید توضیح داد که در حالی که نامزد می تواند لباس به طور رسمی در صورتی که مایل آنها نیز به انجمن خوش آمدید یک بازی گاه به گاه رویکرد به حجاب است.

"ما غیررسمی تم برای شب 'به عنوان شما هستند اما تلاش'" در این نامه به عنوان خوانده شده.

"اگر شما می خواهید به لباس های رسمی ما دوست دارم که, اما به همان اندازه اگر شما در انگلستان و آن را 3هستم شاید شما می خواهید به عنوان طراح لباس و رکورد خود را از رختخواب!"

این نامه در ادامه بیان کرد که آن را به نامزد وزیران به "راهنمای" تولید خود را در "سطح آسایش".

"ما مایل به کار با شما را به سبک خود را لحظه اما می خواهم شما را به راهنمای ما در سطح خود را از راحتی که در آن شما می خواهید می شود که شما می خواهید می شود با آنچه شما می خواهید برای پوشیدن و غیره" گفتند.

در سال گذشته جایزه امی ستاره از جمله Emilia Clarke, Sandra Oh و بیلی پورتر حکومت فرش قرمز قابل توجه در گروه.

کلارک به نمایش آبی تیره Maison والنتینو لباس شب با آه امید بستن برای یک مدرسه قدیمی هالیوود-esque صورتی طبقه و طول لباس شب با زک پوزن.

پورتر ایستاده بود در یک چشم نواز pinstriped Michael Kors کت و شلوار و مزین سرلوحه توسط milliner استیون جونز در حالی که Zendaya ساخته شده فراموش نشدنی در ظاهر سفارشی زمرد سبز Vera Wang طراحی شده است.

برای آخرین اخبار در مورد جایزه امی اینجا را کلیک کنید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن