اما واتسون محکوم کردند که الهام گرفته از Bling Ring شخصیت برای 'نظرات او در مورد من'

"Bling Ring" عضو الکسیس Neiers (در حال حاضر Haines) را مورد انتقاد قرار گرفت اما واتسون برای قبلا توهین به نظر

توسط FARDAALEFBA در 10 مرداد 1399

"Bling Ring" عضو الکسیس Neiers (در حال حاضر Haines) را مورد انتقاد قرار گرفت اما واتسون برای قبلا توهین به نظرات در مورد نقشی که او الهام بخش با وجود گزارش دانستن که Neiers شده بود مورد آزار جنسی در طول دوران کودکی او بود و بیرون آمدن به عنوان یک "تمام عیار معتاد به هروئین".

در سال 2013 فیلم The Bling Ringواتسون به تصویر می کشد Nicki یک شخصیت بر اساس الکسیس Neiers. از سوفیا کاپولا فیلم گفت: داستان از 2010 Vanity Fair مقاله در مورد یک گروه از نوجوانان شناخته شده به عنوان "Bling Ring" که با استفاده از اینترنت برای پیدا کردن افراد مشهور خانه به منظور به آنها غارت شده است.

Neiers عضو زندگی واقعی گروهی که به سرقت بیش از $3 m (£2.28 متر) ارزش ملک از ستاره ها از جمله اورلاندو بلوم و پاریس هیلتون و لیندسی لوهان.

در سال 2010 او محکوم به 180 روز در زندان شهرستان برای درگیری او با "Bling Ring" هالیوود منازل به قصد سرقت و پس از یک جستجوی پلیس از خانه منجر به کشف طراح کالاهای متعلق به راشل Bilson و لیندسی لوهان.

Neiers منتشر شد پس از خدمت یک ماه از شش ماه حبس.

در یک Instagram مصاحبه زنده با کمدین و نویسنده Ziwe Fumudow سابق واقعیت تلویزیون ستاره به نام واتسون برای نظرات قبلی این بازیگر در مورد نقش خود به عنوان Nicki.

"مشکل من این است که با نظرات او در مورد من و این نقش با وجود این واقعیت است که او در حال حاضر می دانستند که من یک محکوم... مانند هروئین به اعتیاد به مواد مخدر بخش در حال حاضر آمده است. بنابراین من در واقع در درمان در آنها فیلمبرداری فیلم" Neiers گفت.

او افزود: "من فکر می کنم [واتسون] گفت: چیزی در امتداد خطوط مانند "این دختر را مظهر آنچه من کاملا برابر و او را نفرت انگیز' و شما می دانید که در آن نقطه من در حال حاضر با این واقعیت است که من مورد آزار جنسی در طول دوران کودکی من بود و مانند تمام عیار معتاد به هروئین در زمان."

در سال 2013 مصاحبه با GQواتسون گفت: از شخصیت او بر اساس Neiers, "شخصیت [از Nicki] همه چیز است که من احساس کردم به شدت در برابر او را سطحی و مادی بیهوده و amoral."

این هری پاتر ستاره ادامه داد:"او همه این چیزها و من متوجه شدم که من متنفر بودم. چگونه می توانم شما بازی کسی به شما نفرت? اما من پیدا کردم آن را واقعا جالب است و آن را به من یک کل جدید بینش به چه کار من یا نقش من به عنوان یک بازیگر می تواند باشد."

مستقل است و با نزدیک شدن واتسون نمایندگان برای اظهار نظر ،

Neiers گفت Fumudow که او هرگز دیده می شود این Bling Ring و هیچ برنامه ای برای.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب