Elon Musk سهام جدید عکس دو-ماه-پیر پسر: 'کودک نمی تواند با استفاده از یک قاشق در عین حال'

Elon Musk به اشتراک گذاشته است عکس جدیدی از خود و Grimes' پسر Æ X A-12 در توییتر. در روز سه شنبه تسلا بنیانگذ

توسط FARDAALEFBA در 1 مرداد 1399

Elon Musk به اشتراک گذاشته است عکس جدیدی از خود و Grimes' پسر Æ X A-12 در توییتر.

در روز سه شنبه تسلا بنیانگذار ارسال شده یک عکس از خود را برگزاری دو-ماه-پیر نگاه کردن به چشمان او.

مشک با زیر نویس عکس: "Das کودک kann noch keinen löffel benutzen" است که آلمانی برای: "کودک نمی تواند با استفاده از یک قاشق نشده است."

آن است که روشن نیست که چرا پدر از هفت زیر نویس عکس در برخی از گمان به این دلیل است که او در حال حاضر پرده برداری از برنامه های خود را برای باز کردن یک کارخانه تسلا در برلین.

در پاسخ به صدای جیر جیر مشک پیروان او خواست برای به اشتراک گذاشتن عکس های بیشتر از کودک است.

"لطفا به اشتراک گذاشتن یک عکس از چگونه شما او را به بطری!! جهان به مکانی بهتر با به طور منظم X محتوا" یکی از طرفداران نوشت در آلمانی.

در ماه مه مشک مشترک دو عکس جدید خود را مادر یکی است که در آن نوزاد صورت می تواند دیده می شود پوشش داده شده با یک خال کوبی فیلتر و دیگری نشان دادن 49 ساله نگه داشتن نوزاد در آغوش او مدت کوتاهی پس از تولد او.

در ابتدا مشک و Grimes اعلام کرده بود که آنها در نظر گرفته شده از نام نوزاد به Æ X A-12 اما با توجه به کالیفرنیا قانون منع شخصیت های خارج از حروف الفبا از استفاده در نام این زن و شوهر اصلاح نام مورد به X AE A-Xii در گواهی تولد کودک.

با توجه به این خواننده آنها مراجعه به کودک به عنوان "کمی X" ،

فناوری موسس آخرین عکس با نوزاد می آید یک روز پس از فوربس نشان داد که مشک است و در حال حاضر پنجم-ثروتمندترین فرد در جهان پس از خالص ارزش دلار پیشی گرفته 74bn.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب