Elon Musk سهام آخرین پیشرفت مریخ-محدود Starship

Elon Musk نشان داده است جزئیات جدید از SpaceX را کشتی فضایی space craft که این شرکت در حال ساخت به مردم کشتی ب

توسط FARDAALEFBA در 5 تیر 1399

Elon Musk نشان داده است جزئیات جدید از SpaceX را کشتی فضایی space craft که این شرکت در حال ساخت به مردم کشتی به ماه و مریخ است.

این SpaceX رئیس مشترک یک تصویر در توییتر در روز پنج شنبه نشان دادن یک نمایش هوایی از دو تانک طراحی شده برای نگه داشتن سوخت موشک. او همچنین در پاسخ به یک پست با یک فضای عکاس تایید که یک به روز رسانی عمده در کشتی فضایی پیشرفت می شود و انتظار می رود در ماه سپتامبر.

در اوایل این ماه آقای مشک توصیف توسعه کشتی فضایی به عنوان "اولویت" برای SpaceX.

یک نمونه اولیه از کشتی فضایی و صنعت رونمایی شد در سال گذشته و پس از چند تکرار آن را به عنوان دستخوش پرواز و راه اندازی شد.

در اوایل سال جاری چشمگیر انفجار رخ داده در طول یک برودتی تست فشار در SpaceX توسعه تسهیلات در بوکا چیکا, Texas.

فولاد ضد زنگ Starship هنر و صنعت خواهد شد در نهایت قادر به حمل تا 100 نفر در ماموریت های اطراف منظومه شمسی است.

هیچ مجموعه ای از تاریخ راه اندازی برای اولین ماموریت هر چند آقای مشک قبلا ابراز امیدواری کرد راه اندازی اولین انسان به مریخ قبل از سال 2025 است.

او همچنین اغلب ابراز قصد خود را برای یک روز سفر به مریخ خود را با این ادعا که ساخت بشریت چند سیاره ای گونه است که ضروری است به آن در دراز مدت زنده ماندن است.

اولین کشتی فضایی باری ماموریت می تواند راه اندازی در اوایل سال 2022 که حمل مواد مورد نیاز برای شروع به ایجاد یک مستعمره انسانی در مریخ.

هفته گذشته آقای مشک نشان داد که SpaceX در حال ساخت "spaceports" برای دریافت و پرتاب موشک در رفت و آمد بین زمین و ماه و مریخ است.

کشتی فضایی فضا صنایع دستی ساخته شده توسط SpaceX می تواند زمین بر روی ماه تا سال 2021 Elon Musk ادعا (SpaceX)

یک SpaceX کار ارسال اظهار داشت که یک "عملیات دریایی مهندس" مورد نیاز خواهد بود برای توسعه سیستم های پرتاب موشک برای ماموریت های آینده.

"SpaceX تاسیس شد و تحت این باور است که آینده ای که در آن بشریت را به کاوش ستاره ها اساسا هیجان انگیز تر از آن یکی که ما را از این پست اعلام کرد.

"امروز SpaceX است که به طور فعال در حال توسعه فن آوری برای ایجاد این امکان با هدف نهایی از امکان زندگی انسان بر روی مریخ است."