Elon Musk ادعای هوش مصنوعی خواهد پیشی انسان در کمتر از پنج سال

Elon Musk هشدار داده است که انسان را از خطر پیشی گیرد و توسط هوش مصنوعی در عرض پنج سال آینده. پیش بینی علائم ق

توسط FARDAALEFBA در 7 مرداد 1399

Elon Musk هشدار داده است که انسان را از خطر پیشی گیرد و توسط هوش مصنوعی در عرض پنج سال آینده.

پیش بینی علائم قابل تجدید نظر در برآوردهای قبلی به اصطلاح فن آوری تکینگی زمانی که دستگاه اطلاعاتی فراتر هوش انسان و تسریع در فهم هستند.

با اشاره نگر Ray Kurzweil قبلا ثابت این superintelligence نقطه اوج در اطراف 2045 با استناد به نمایی پیشرفت در فن آوری های مانند رباتیک ، کامپیوتر و هوش مصنوعی است.

آقای مشک که سرمایه گذاری شامل خودروسازی تسلا و فضا شرکت SpaceX گفت: در مصاحبه ای با نیویورک تایمز که روند کنونی نشان می دهد هوش مصنوعی می تواند رسیدن انسان تا سال 2025.

میلیاردر مهندس که همچنین کمک کرد تا یافت هوش مصنوعی در آزمایشگاه تحقیقاتی OpenAI در سال 2015 است به طور مداوم هشدار داد از تهدید وجودی مطرح شده توسط هوش مصنوعی پیشرفته در سال های اخیر است. با وجود این, او گفت که او هنوز هم احساس می کند که این موضوع به درستی درک نشده است.

"ارزیابی من در مورد اینکه چرا هوش مصنوعی است که نادیده گرفته شده توسط افراد بسیار باهوشی است که بسیار هوشمند مردم فراموش نمی کنم یک کامپیوتر همیشه می تواند به عنوان هوشمند به عنوان آنها هستند. و این غرور و بدیهی است که false," او گفت:.

"ما در حال رهبری نسبت به یک وضعیت که در آن هوش مصنوعی بسیار دقیق تر از انسان است و من فکر می کنم که زمانی کمتر از پنج سال از هم اکنون. اما این بدان معنا نیست که همه چیز را به جهنم می رود در پنج سال. این فقط بدان معنی است که همه چیز ناپایدار و یا عجیب و غریب است."

در سال 2016 آقای مشک گفت که انسان در معرض خطر بودن درمان مانند خانه حیوانات خانگی توسط هوش مصنوعی مگر اینکه تکنولوژی توسعه یافته است که می تواند اتصال مغز به رایانه است.

مدت کوتاهی پس از این اظهارات آقای مشک را اعلام کرد brain-computer interface راه اندازی است که اقدام به کاشت یک تراشه مغز با استفاده از "دستگاه دوخت دستگاه مانند".

Neuralink اجازه خواهد داد که انسان برای رقابت با هوش مصنوعی با توجه به آقای مشک و همچنین به عنوان کمک به درمان بیماری های مغز کنترل خلق و خوی و حتی اجازه دهید مردم "گوش دادن به موسیقی به طور مستقیم از ما چیپس."

هر دو آقای مشک و آقای کورزویل در میان برجسته هوش مصنوعی محققان به تعهد پشتیبانی از دستورالعمل های دقیق برای توسعه هوش مصنوعی پیشرفته.

یک نامه سرگشاده منتشر شده توسط آینده زندگی Institute (FLI) در سال 2017 مشخص شده مجموعه ای از اصول لازم برای جلوگیری از خارج از کنترل AI و همچنین سناریو روز قیامت شامل کشنده خودمختار سلاح.

"ما امیدواریم که این اصول را ارائه مواد برای بحث شدید و همچنین aspirational اهداف چگونه قدرت هوش مصنوعی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور بهبود زندگی هر کس در سال های آینده" موسسه گفت: در آن زمان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب