Ellie Goulding: "من احساس می کنم واقعا احمقانه گفت: من تحت تاثیر قرار توسط MeToo جنبش'

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 28 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Ellie Goulding به چشم نورد را به یک هنر خوب است. تا زمانی که من بپرسید در مورد تلخیص عناوین که باید قبل از انتشار تحسین آلبوم چهارم – درخشان آبی – دانش آموزان خود را حلقه حلقه مانند آنها بر روی ریل.

"من امیدوار است آنها می شود بی حوصله مثال من دوست پسر سابق در حال حاضر" او آه. "اما هیچ. لیست دریافت rehashed. و به آنها گفت: من 'ساخت داغدار نظرات' در مورد آنها درست است؟"

بله من nod در زوم لینک. که آینه. خورشید او را "هدف". به Daily Mail گفت که او "با در نظر گرفتن ابجو بد و کم مایه" و دیلی استار به نقل از او "برش حفاری". همه rehashed لیست مشاهیر کسی که با نام او مرتبط شده است: Ed Sheeran, Niall Horan, رادیو, 1 DJ Greg James, بازیگر, Jeremy Irvine, McFly نوازنده بیس پیش فرض Dougie پوینتر آمریکایی تولید کننده موسیقی Skrillex و آن را شایعه – حتی هری پاتر و شاهزاده.

من خونتان آگاه از بخشی از من است که هنوز هم گرسنه برای مسیر داخل در همه این روابط. اما من به همان اندازه آگاه است که Goulding به تازگی ساخته شده بیشتر انجام آلبوم از 10 سال فعالیت حرفه ای: یک آلبوم است که طول می کشد یک شیرجه عمیق به صمیمی الکترونیکی روح قبل از جوشکاری با یک سری از درخشان پاپ bangers که بیان او flirtier "همزاد" به عنوان یک نمودار را در "superwoman". او به من یادآوری می کند که او یک "نویسنده اول" و "بازی تقریبا هر دستگاه در این رکورد". او هر راست "نمی شود تعریف شده توسط مردان موفق من با آنها همراه شده است و به رسمیت شناخته شده به عنوان یک فرد موفق در حق خود".

اما Goulding سخاوتمندانه مصاحبه شونده و تقریبا به عنوان به زودی به عنوان او انجام داده با چشم نورد او relents پرسم و می بخشد روزنامه نگاران که در ادامه به "صرفه جویی در آن بی دست و پا و سوالات در مورد من exes برای پایان مصاحبه". زیرا او تصدیق او نیز او نصی طرف.

"زمانی که من کشف Joni Mitchell, Stevie Nicks و Bjork من باید به آن اعتراف: من گوگل که آنها تا به حال به تاریخ. من آنها را دوست داشت آنقدر عاشقانه است که من می خواستم به دانستن همه چیز در مورد آنها خود را به خصوص رمانتیک تاریخ. من می خواستم به می دانم که آنها می خواهم نوشته آهنگ مورد. بنابراین من ضربه. این یک راه مربوط به اتصال."

او کمتر آمرزنده و مهربان از راه او شده است به عنوان slating exes او. "من در یک جای خوب در حال حاضر," او می گوید: "که به مراتب از حمله به exes, من به طور مداوم ارائه از طرف دیگر از داستان ارائه قطعنامه. آن را سخت به منطقی در یک آهنگ پاپ و من می تواند صرف یک عمر معدن هرج و مرج احساسات از بیست سالگی من در استودیو. اما من و گفت: "من f***اد کردن یک بیت به عنوان به خوبی.' من و گفت: 'این بود که فقط او آن را به من بیش از حد.' من قرار دادن خودم در یک محل آسیب پذیر."

آسیب پذیری در Goulding صدای همواره او USP. هر دو شیرین و شور او را متمایز vibrato و دیدم او جلب توجه از لحظه ای که او برای اولین بار شروع به انجام در باز کردن میکروفن شب در لندن به عنوان یک نوجوان و امضا به Polydor سوابق فقط در سن 22. "اگر چه" او به من می گوید "پس من می خواهم تبدیل به معروف — و به ویژه پس از من خواند در عروسی سلطنتی در سال 2011 – بسیاری از مردم می دانستند که من در مدرسه به مطبوعات گفت که وجود دارد 'هیچ چیز ویژه ای در مورد من وقتی که من در حال رشد بود."

'من چه کاری باید انجام دهید برای اثبات خودم به عنوان یک نوازنده؟' (Polydor)

متولد سال 1986 Goulding یکی از چهار خواهر و برادر مطرح شده در شورای خانه کوچک, Herefordshire روستای Lyonshall. او دوران کودکی دشوار بود. او نمی داند چرا او را پدر آرتور یک مراسم تشییع جنازه مدیر خانواده را ترک کرد زمانی که او پنج ساله بود. تماس به سرعت کاهش یافته است. در اوایل مصاحبه او توضیح داد که او "وسواس با قتل". او یک بار به او یک فایل از گوری جزئیات قتل او تا به حال جمع آوری شده کامل با تصاویر گرافیکی. جوان Goulding شد با وسواس آن تعمق به یک سمت تاریک که او می گوید: نفوذ, بسیاری از آهنگ های او. شما می توانید آن را بشنوند snaking از طریق آهنگ های خود را مانند 2015 آمار "Love Me like You Do" از موسیقی متن فیلم Fifty Shades of Grey.

Goulding نگهداری قتل فایل تا زمانی که مادر او را در بر داشت و سوخته آن را در پشت باغ. امروز Goulding به من می گوید که رابطه او با مادرش تریسی – یک هنرمند و فن موسیقی استفاده می شود که به اویختن با, گروه پانک, Siouxsie و Banshees و کسی که کار می کرد برای ثبت شرکت و همچنین در یک سوپر مارکت – نیز مشکل می باشد. و آن را هنوز هم است اگر چه او نمی خواهید برای رفتن به جزئیات در این لحظه.

"این نا امید کننده است," او می گوید: "از آنجا که من واقعا می خواهید به صحبت کردن با شما در مورد آن. اما او کاملا تهدید زمانی که من صحبت کردن در مورد او در مطبوعات. بحث او یک فاجعه بود. من دیده نمی شود مادر من از عروسی من [به فروشنده هنر کاسپر Jopling] سال گذشته است. من انجام بسیاری از درمان مورد آن به دلیل آنچه که من فکر ثبات پذیر نیست قابل. من فکر می کنم بسیاری از زنان که روابط دشوار با مادران خود و ما برای پیدا کردن آن سخت به صحبت کردن علنی در مورد آن است. من صحبت کردن به یک زن دیگر در اوایل امروز نیست که در تماس با مادر خود و در می یابد که عمیقا زخم. من امیدوارم که یک روز من قادر به دریافت این سینه من. اما در حال حاضر من می دانم که آن را می آید حباب از طریق ناخودآگاه از طریق موسیقی است."

اگر چه Goulding او ساخته شده 2010 دستیابی به موفقیت با وزش folktronica صدا اوایل شور موسیقی برای سنگ و گرانج. او به من می گوید که او "بسیار دیر به خواب-با-پسران در پارتی" و صرف "بیشتر از teenage شب در اتاق خواب تبدیل خودم از یک تلخه گیتاریست یک استاد در چهار سال. من تمرین دقت: Pearl Jam آهنگ ها, Nirvana آهنگ ها. من خیلی کنجکاو در مورد مردان. من fantasised در مورد آنها نوشت: داستان در مورد آنها به جای تجربه کردن هر چیزی دست اول."

پس از acing یک-سطح Goulding شد اولین کسی که در خانواده اش برای حضور در دانشگاه (مطالعه درام در Canterbury). اما او تلاش مالی. "دوستان من تمام کردم پول از پدر و مادر خود را, اما من تا به حال به کار – خرده فروشی و تئاتر ، من هم نیاز به پول برای رسیدن به لندن برای باز کردن میکروفن شب."

او می داند که او "چپ آن را بیش از حد طولانی به صحبت کردن در مورد من #MeToo لحظات. من احساس می کنم واقعا احمقانه گفت: من تحت تاثیر #MeToo جنبش است. کسانی که سال های دانشگاه بودند که این مشکلات شروع شده برای من. من تلاش برای ایجاد پول برای قطار و زمانی که تولید کنندگان شروع به استفاده از من می پرسی برای ماندن بیش از. بخشی از من می دانستم که این اشتباه بود. اما بخشی از من آن را پذیرفته. من فکر کردم: "خوب, این چیزی است که اتفاق می افتد, آنها کمک به شما را به یک آهنگ بزرگ و شما به آنها مدیون چیزی."

Goulding به نظر می رسد مستقیما در کامپیوتر خود دوربین به عنوان او را روشن بیان کرد: "من normalised بیش از حد و من غمگین هستم که در مورد. بعد من به پایان رسید تا بودن بیش از حد متکی به blokes. من خیلی دوست دارم به صحبت کردن بیشتر نوازندگان زن در این مورد. من نمی باید یک اتصال خوب با این که بسیاری از هنرمندان زن و من آرزو می کنم من. من می خواهم به درخواست: آنچه من – آنچه را من باید انجام دهید برای اثبات خودم به عنوان یک نوازنده؟"

شما می توانید شنیدن Goulding در نظر گرفتن هدف در مردسالاری در آهنگ های جدید "زن" و "قدرت". در طول زندگی حرفه ای او به من می گوید "مردم را به من گفت من پرونده یک 'لذت گناه'. چرا ؟ من فکر نمی کنم من را به خنده و یا شرم آور موسیقی. توسط این نرم من صدا ؟ شما می توانید نه اعتراف به میل زنانه صدا؟" او می گوید: همچنین "است را رد کرد و به عنوان" فقط یک خانم بلوند,'", حتی اگر مانند دالی پارتن او نیست. "من گاهی اوقات فکر می کنم اگر من بازگشت به طبیعی من قهوه ای تیره من ممکن است بیشتر جدی گرفته شود. پس از آن من فکر می کنم: چرا باید من تغییر ؟ من دوست دارم ، آن را احساس می کند مانند بخشی از هویت من."

پوشش هنرمندان برای گلدینگ 'درخشان آبی' (Polydor)

پراکسید و Pantene تبلیغات کنار او نیست همیشه لذت می برد "همه آرایش و لباس". او احساس او در حال تبدیل به یک "پاپ ربات" در حالی که ساخت و تور آخرین آلبوم هذیاناست که او فکر می کند بزرگ بود آلبوم های پاپ نه فقط یکی بود که درست است که او واقعا است.

گلدینگ بحران هویت مرکب داستان نادرست گردش در مطبوعات است. "وجود دارد و دو موقعیت که در آن من احساس من ساخته شده بود به بد و فرد است که کاملا مورد نیست" او به من می گوید. "اما من معتقدم که اگر من صحبت کردن در برابر افرادی که بسیار در انظار پس از آن من می خواهم که یک مشکل. من از آنها بدم میاید که من تا به حال به ماندن آرام و نمی تواند ایستادن برای خودم. من از آنها بدم میاید این واقعیت است که آن را خارج از کنترل من است. اما من تبدیل به سنگ شد از قرار دادن یک کار من سعی کردم خیلی سخت در معرض خطر است. من به خوبی انجام شد در امریکا است. من می ترسم از بودن 'لغو' به بچه ها می گویند این روز است. من احساس واقعا عصبانی در مورد چگونه به راحتی من می توانم حذف شده از فرهنگ چون ارزش تلقی شد کمتر از مردان درگیر است. من نوشته ام یک مقاله در مورد این که چقدر این من را عصبانی. حقیقت این است که واقعا برای من مهم است. دوستان من می دانم که من در تلاش برای تحمل حتی کوچک ترین بی عدالتی اجازه دهید به تنهایی f***ing آنهایی که بزرگ است. من نمی توانم تا زمانی که حل و فصل آنها حل شد. از سوی دیگر من نمی هر گونه تمایل به قرار دادن کسی یا مسائل را به بالا."

من تعجب می کنم اگر او در حال صحبت کردن در مورد این شایعه که او فریب خورده Ed Sheeran با Niall Horan, داستان بسیاری بر این باورند گفت: در اشعار Sheeran آمار "نیست". اما Goulding این امواج با سریع "نه! من اشاره به آن است. که دیوانه بود. اگر مردم حتی می دانستم که آنچه که کل داستان واقعا بود... خوب! من دوستان با Ed, دارم, دوستان, با همسر خود. عشق ما را به بحث در مورد موسیقی است."

او لذت می برد صحبت کردن در مورد تأثیرات درخشان آبی. "من در حال گوش دادن به بسیاری از Kanye West, Frank Ocean The Weeknd دریک." شما می توانید همه آنها را چرخش از طریق نیمه اول رکورد مانند ارواح swilling در پایین یک برش شیشه ای لیوان. آنها مخلوط با "سودا" تأثیرات کلاسیک: "من واقعا از دست رفته زنده موسیقی کلاسیک در مستند" او به من می گوید. "وجود دارد هیچ چیز مانند احساس می کنید زمانی که شما در یک اتاق با یک ارکستر. به جای آن من شده است گوش دادن به ضبط از طریق Einaudi, Max Richter, Jean-Michel Blais و آهنگساز نروژی Ola Gjeilo که انجام می شود در حالی که من راه می رفت پایین راهرو در عروسی من."

Goulding می گوید او نمی خواهید به نوشتن در مورد شوهرش نشده است. این همه احساس بیش از حد با ارزش است. و شاید کمی بیش از حد ثابت و "منطقی" برای تبدیل به پاپ مواد. اما شما می توانید او را در درخشان آبی's عنوان آهنگ. "آن را به دنبال بسیار روشن تر در حال حاضر" می خواند Goulding. "من از دست داده بود و در حال حاضر من در بر داشت." چیز دوست داشتنی در مورد این است که آن را نه فقط در جاپلین که او را در بر داشت. او خودش را در بر داشت. به عنوان ما زوم می رسد نگاهی به سابقه هنر و متوجه این اولین آستین که در آن Goulding چشم باز هستند. به دنبال مستقیم به جلو. فراتر از نورد.

درخشان آبی در حال حاضرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب