Ellen DeGeneres سابق کارکنان ادعا محیط کار پر از 'نژاد پرستی و ترس و ارعاب'

کارمندان سابق از Ellen DeGeneres را به ما نشان می دهد بحث را متهم به تولید خود پرورش یک محیط پر از "نژاد پرستی

توسط FARDAALEFBA در 28 تیر 1399

کارمندان سابق از Ellen DeGeneres را به ما نشان می دهد بحث را متهم به تولید خود پرورش یک محیط پر از "نژاد پرستی و ترس و ارعاب".

ده نفر که استفاده می شود به کار در طول روز سری و یک کارمند فعلی را به صورت ناشناس به اتهام BuzzFeed از حوادث از جمله اخراج برای حضور در دو خانواده و مجالس ترحیم و تولید کنندگان شوخی که دو سیاه کارکنان شبیه است و ممکن است باعث سردرگمی است.

یکی از کارکنان سابق ادعا شده که او گفته شد نشان می دهد که نویسنده آنها را "تنها دانستن نام از افرادی که در اینجا کار می کنند" در حالی که دیگر ادعا کرد که آنها دستور داد به پایین GoFundMe کمپین برای جمع آوری پول برای هزینه های پزشکی تحت پوشش نشان می دهد بیمه بهداشت و درمان. آنها ادعا کردند که به آنها گفته شد آن را ضعیف منعکس شده در "الن با نام تجاری".

بسیاری از شاکیان ادعا شده که نشان می دهد محیط زیست "تحت سلطه ترس" با کارکنان که آیا افزایش نگرانی ها در مورد ساعت کار و یا microaggressions بودن پاداش. یک منبع ادعا کرد: "آنها احساس می کنید که هر کسی که با این نسخهها کار در الن نشان می دهد که به کار وجود دارد — بنابراین اگر شما یک مشکل شما باید ترک کنید چرا که ما به شما استخدام کسی دیگری چون هر کس می خواهد به کار در اینجا.'"

در حالی که بسیاری از کارمندان سابق نیست سرزنش DeGeneres خودش را برای محیط کار یک استدلال کرد که او باید به "مسئولیت های بیشتر" در این نمایش را تنظیم کنید.

"اگر او می خواهد به خود را نشان می دهد و باید نام او در نشان دادن عنوان او نیاز به مشارکت بیشتر برای دیدن چه خبر" کارمند سابق گفت. "من فکر می کنم تولید کننده اجرایی او را احاطه کرده و به او بگویید, 'همه چیز را همگان مبارک' و او فقط معتقد است که اما آن مسئولیت خود را به فراتر از آن است."

در بیانیه ای به BuzzFeed, The Ellen Show's اجرایی تولید اد Glavin مریم کانلی و اندی Lassner گفت: "در طول نزدیک به دو دهه 3,000 قسمت و به کارگیری بیش از 1000 اعضای هیات ما تلاش کرده اند برای ایجاد یک باز و امن و فراگیر محیط کار. ما واقعا ناراحت و متاسفم برای یادگیری است که حتی یک نفر در تولید ما خانواده تا به حال یک تجربه منفی. این نیست که ما که هستیم و که ما در تلاش برای بود و نه ماموریت الن تعیین کرده برای ما."

آنها ادامه دادند: "برای ثبت روز به روز مسئولیت الن نشان می دهد به طور کامل در ایالات متحده است. ما را از این همه بسیار جدی است و ما متوجه همانطور که بسیاری در جهان در حال یادگیری است که ما نیاز به انجام بهتر و متعهد به انجام بهتر و ما را بهتر انجام خواهد داد."

DeGeneres نمایش بود که در مرکز یک رسوایی در ماه مارس زمانی که کمدین کوین T پورتر متعهد به کمک مالی $2 به لس آنجلس بانک مواد غذایی برای هر "مجنون داستان" پیروان خود را توییتی به او در مورد DeGeneres, چه کسی به او مارک "معروف یکی از meanest مردم زنده".

در اوایل این ماه (2 جولای) نشان می دهد تولید شرکت را تکذیب کرد حدس و گمان است که آن لغو خواهد شد به عنوان یک نتیجه از "معنی" اتهامات علیه خود را میزبان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب