الن Degeneres نمایش مجموعه ای مملو از سوء رفتار جنسی و آزار و اذیت کارمندان سابق ادعا

ده ها تن از کارمندان سابق از Ellen Degeneres را نشان می دهد بحث را برداشته درب در اتهام فرهنگ قلدری و آزار و ا

توسط FARDAALEFBA در 10 مرداد 1399

ده ها تن از کارمندان سابق از Ellen Degeneres را نشان می دهد بحث را برداشته درب در اتهام فرهنگ قلدری و آزار و اذیت جنسی از پشت صحنه.

تنها چند روز پس از آن گزارش شد که الن نشان شد در حال بررسی بیش ادعا می کند که مجموعه ای بود "تحت سلطه ترس", تعدادی از کارکنان سابق ادعا کرده اند به Buzzfeed که سوء رفتار جنسی شایع شد از اجرایی تولید.

نزدیک به یک دوجین از کارمندان سابق به یاد می آورد سر نویسنده و تهیه کننده اجرایی کوین Leman ساخت صریح نظرات در دفتر بودند که "نقاب در طعنه زدن اما نه طعنه".

"او احتمالا می خواهم آن را انجام دهد در مقابل 10 نفر و آنها می خنده چون این فقط کوین که, کوین,' اما اگر شما در یک موقعیت قدرت در یک شرکت, شما لازم نیست به لمس من می خواهم که" یک کارمند سابق گفت.

مرد کارمند سابق به یاد می آورد Leman گفته اگر درخواست او را لمس آلت تناسلی خود را و یا انجام رابطه جنسی دهانی در یک حمام در سال 2013 شرکت حزب در حالی که دیگر به یاد می آورد دیدن دلبر گرفتن یک دستیار تولید تناسلی مرد جداگانه در مناسبت.

در ماه مه سال 2017, یکی دیگر از کارکنان سابق گفت: او را دیدم Leman اتوبوس یک دستیار تولید در خودرو و بوسه گردن خود را.

مستقل است و با نزدیک شدن Leman نظر او پس از رد این ادعا به Buzzfeed.

"من همیشه با هدف درمان همه کارکنان با مهربانی فراگیر و احترام," او گفت:. "من هرگز تا به حال یک ساعت یا بین شخصی شکایت در مورد من و من ویران فراتر از باور است که این نوع مخرب و گمراه کننده مقاله می تواند منتشر شود."

بیشتر اتهامات علیه تهیه کننده اجرایی اد Glavin که گفته شد توسط تعدادی از کارمندان سابق به "شهرت برای بودن handsy با زنان" اغلب با قرار دادن دست خود را در اطراف کارکنان خود را پایین کمر یا مالش آنها بر روی شانه ها یا پشت.

"شما قطعا می تواند به خزش عامل و وحشت زده ، بود که در باز برای همه برای دیدن... اما شما نمی خواهید آنها را شاش کردن یا شما را اخراج می شود پس از آن بود که فرهنگ ترس" یکی از کارکنان سابق گفت.

در حالی که Glavin بلافاصله پاسخ به درخواست های ما از نظر منابع گفته اند خبرنگار هالیوود است که تولید خواهد شد اجازه رفتن از این نمایش به زودی.

در نامه ای به نشان می دهد کارکنان DeGeneres که به نظر می رسد به انکار هر گونه دانش از تولید کنندگان' رفتار پشت-صحنه عذر خواهی کرد به کارکنان و قول داد برای اطمینان از درمان بهتر از کارگران در آینده است.

"به من گفت: هر کس در اولین جلسه که الن DeGeneres نمایش خواهد بود یک جای شادی – هیچ کس تا به حال بالا بردن صدای خود را و هر کس خواهد بود با احترام رفتار شود' توجه داشته باشید می خواند.

"بدیهی است که چیزی تغییر کرده و من نا امید به یاد بگیرند که این مورد نشده است. و برای که من متاسفم."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب