ادی جونز می خواهد راگبی تعویض برش به شش و خواستار داوران برای جلوگیری مربیگری و سرعت عمل خود را

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 29 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

ادی جونز خواست اتحادیه راگبی برای کاهش تعداد مجاز تعویض به شش در را پشت خستگی و نام داوران به مرتب کردن بر اساس بازی های خود را در تلاش برای سرعت بخشیدن به این ورزش است.

انگلستان سر مربی به مدت طولانی خواستار کنار او بود اصلح تیم در جهان خسته کننده نظام آموزش پرداخت سود سهام با مجموعه ای از بازیکنان که رسیده راگبی نهایی جام جهانی در پاییز گذشته.

اما استرالیا ترس است که با داشتن هشت در دسترس تعویض برای هر آزمون همراه با موقت تعویض برای ضربه به سر ارزیابی (HIA) و طولانی تلویزیون مسابقه رسمی (TMO), بررسی سود از رفع خستگی است و دیگر احساس می شود.

"ما اجازه رفتن خستگی از بازی خارج و جدا از افزایش ذخایر به هشت ما تا به حال به HIA است که آهسته بازی" جونز گفت.

"ما تا به حال افزایش TMO و افزایش پروتکل های که می رویم به سرعت بازی پایین. داوران باید پرداخت اضافی برای بحث یک بازی در این زمینه است."

بخشی از لایحه Beaumont در کمپین موفق به پیروزی در انتخابات مجدد به عنوان جهانی راگبی رئیس شد حمایت خود را برای یک محاکمه خواهد شد که دیدن اجرای آسیب-تنها جایگزین که نه تنها سرعت بخشیدن به بازی اما می تواند به اندازه بازیکنان کاهش می یابد با توجه به زمان کمک هزینه برای آنها را به صورت مشروط برای حداکثر تاثیر.

اما جونز همچنین داوران می خواهد برای جلوگیری از مربیگری بازیکنان با طولانی بحث نه فقط بیش از TMO اما تصمیم گیری در دادن اخطار به کاپیتان یک اشکال خرس جونز.

"من از تماشای یک بازی در آخر هفته هنگامی که آنها از پنج دقیقه به بازی و یک تیم بود, دفاع از هدف خود خط (داور) گفت: سروان 'اگر شما تجاوز دوباره من می خواهم به ارسال بعدی آدم به گناه-bin'," جونز گفت.

"چرا ما اجازه می دهد که کاپیتان به سرعت بازی را حتی بیشتر من نمی دانم.

"ما باید به گرفتن برخی از خستگی دوباره به بازی ما باید به گرفتن برخی از فضا بازگشت به بازی به دلیل در غیر این صورت ما به پایان خواهد رسید تا با NFL. من قرار دادن این بازی را به شش تعویض و داوران برقراری ارتباط کمتر در مورد تصمیم گیری ها و با این بازی."

جونز معتقد است بازی باید سریعتر (PA)

پس از صرف چهار ماه گذشته در ژاپن با هیچ دسترسی به مربی جونز صرف زمان خود را مانند بقیه از ما در تماشای هر ورزشی در دسترس است. استرالیا در لیگ ملی راگبی یکی از اولین ورزش حرفه ای به رزومه زیر coronavirus همه گیر و با جونز یک فن از چه ورزش می تواند آموزش راگبی یونیون او نیاز به هیچ دوم دعوت به تماشای NRL گشوده پایین زیر.

آن را به او آموخت یک درس بیشتر است که می تواند کمک به سرعت بخشیدن به بازی با لیگ TMO سیستم بسیار قاطع تر نسخه از آنچه که اتحادیه در حال حاضر با بهره گیری از.

"من فکر می کنم ما باید برای پیدا کردن برخی از راه برای مرتب کردن TMO," او اضافه شده است.

"شما فقط برای تماشای یک بازی از لیگ راگبی در استرالیا, آن است که روشن و مختصر:" می توانم جایزه امتحان کنید بله یا خیر ؟ به من بگو چرا'. آنها یک یا دو به نظر می رسد و آنها در تصمیم گیری و آنها را بر روی آنها."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب