eBussy Modular EV
برقی مارک های شناخته شده است خود را برای اسکوتر برقی, اما در حال حاضر آنها هدف را در فولکس واگن تمام برقی ID.وزوز با eBussy. این به طور کامل مدولار وسیله نقلیه الکتریکی خواهد آمد در دو شاسی انواع: خارج از جاده و شهری است. صاحبان قادر خواهد بود برای تبدیل آن از یک وانت به وانت کامیون مسطح کامیون کمپرسی و مقدار زیادی بیشتر است. بسته به جایی که شما زندگی می کنند در جهان موقعیت رانندگی نیز می تواند منتقل شده از سمت چپ به راست و یا حتی مرکز-درایو. ادامه مطلب برای یک ویدیو تصاویر بیشتر و اطلاعات است.رانندگی تغییر موقعیت به سادگی نیاز شما را به اسلاید فرمان در سراسر داشبورد ساخته شده ممکن است با drive-by-wire تکنولوژی پس از فرمان و پدال نیست مکانیکی متصل به چرخ. قدرت می آید از یک استاندارد 10-کیلووات ساعت باتری با 124 مایل از محدوده یا 30 کیلووات ساعت باتری است که گسترش دامنه خود را به 373 مایل یا 497 کیلومتر با انرژی خورشیدی است.

LEGO Technic Car Transporter 42098 Toy Truck and Trailer Building Set with Blue Car, Best Engineering and STEM Toy for Boys and Girls (2493 Pieces)
LEGO Technic حمل و نقل خودرو 42098 اسباب بازی کامیون و تریلر ساختمان مجموعه ای با ماشین آبی بهترین مهندسی و بنیادی اسباب بازی برای دختران و پسران (2493 قطعه)
  • جوان لگو سازندگان در حال معرفی به اصول فنی و مهندسی و نیروی جنبش به عنوان آنها ساخت و بازی با این 2-در-1 LEGO Technic حمل و نقل خودرو, ابزار جنسی, این برنامه شامل یک آرایه از ویژگی های واقع گرایانه و توابع!
  • این کامیون سرد برای کودکان و نوجوانان همراه با تنظیم عرشه مخصوص ماشینها ممنوع برای ناوبری بدون درز به بالا و پایین سطح خودرو قفل و کج راننده تاکسی به همراه یک ماشین با کار فرمان و V8 موتور پیستونی.
  • بچه ها دو برابر سرگرم کننده به عنوان آنها را کشف بلوک های ساختمان از زندگی واقعی مکانیکی ماشین آلات با این 2,493-قطعه 2-در-1 LEGO Technic حمل و نقل خودرو که بازسازی به LEGO Technic کامیون و اتومبیل های مدل.
  • این لگو تکنیک 42098 حمل و نقل ماشین اسباب بازی برای سنین 11+ سازگار است در مقیاس برای LEGO Technic 42093 شورلت کوروت ZR1 و ایده آل است برای سازندگان و کسانی که آشنا هستند با LEGO Technic سیستم.
  • LEGO Technic حمل و نقل خودرو ارائه ساعت از بازی و طراحی اکتشاف اندازه گیری در 8" (22 سانتی متر) بالا 33" (86 سانتی متر) طول و 5" (13 سانتی متر) عرض ماشین آبی اقدامات بیش از 3" (8 سانتیمتر) بالا 10" (27 سانتی متر) طول و 4" (12 سانتی متر) عرض دارد.

eBussy Modular EV
eBussy Modular EV
eBussy Modular EV
eBussy Modular EV
eBussy Modular EV
از آنجا که این خودرو طراحی شده بود به سرعت در hub موتور الکتریکی تولید 20 اسب بخار و 737 پوند-فوت گشتاور آن را مناسب برای نور هولنج. قیمت شروع در $18,273 برای مدل پایه و می رود تمام راه را به خارج از جاده Camper در $33,309.