غذا خوردن به کمک: چه جدید تخفیف در رستوران غذا و چگونه شما می توانید ادعا می کنند آنها را ؟

صدراعظم Rishi Sunak اعلام کرده است چندین اقدامات در شرایط اضطراری مینی بودجه در مجلس شورای اسلامی با هدف تزریق

توسط FARDAALEFBA در 18 تیر 1399

صدراعظم Rishi Sunak اعلام کرده است چندین اقدامات در شرایط اضطراری مینی بودجه در مجلس شورای اسلامی با هدف تزریق پول به صنعت مهمان نوازی زیر مستند.

در روز چهارشنبه 8 تیر صدراعظم تحویل اورژانس مینی بودجه که در آن او مشخص شده که تغییرات را به اثر در بخش مهمان نوازی در این تابستان.

آقای Sunak توضیح داد که مالیات بر ارزش افزوده در مهمان نوازی و گردشگری خواهد بود کاهش از 20 درصد به 5 درصد در یک حرکت است که به اجرا در خواهد آمد از 15 جولای و در محل باقی می ماند 12 ژانویه 2021 که آقای Sunak برآورد بهره مند خواهند شد "بیش از 150 ، 000 کسب و کار و مصرف کنندگان در همه جا".

صدراعظم گفت که این حرکت خواهد بود "£4 میلیارد کاتالیزور برای مهمان نوازی و گردشگری بخش" کمک خواهد کرد که برای "حفاظت از 2.4 میلیون شغل".

آقای Sunak همچنین به اطلاع مجلس عوام آینده تخفیف که شام خواهد بود قادر به استفاده از در ماه اوت به منظور تشویق بیشتر اعضای عمومی به غذا خوردن در رستوران پس از کاهش مستند اقدامات در انگلستان است.

پس از بسته شدن در اطراف این زمان است که مستند در سراسر کشور تاسیس شد و در 23 مارس, کسب و کار, از جمله بارها و رستوران ها اجازه داده شد برای بازگشایی به شام در روز 4 ژوئیه.

آنچه جدید است "خوردن به کمک" طرح ؟

پرداختن به عوام آقای Sunak اعلام کرد: کاهش مالیات بر ارزش افزوده از 20 درصد به 5 درصد در بخش مهمان نوازی در علاوه بر این به یک 50 درصد تخفیف در رستوران وعده های غذایی در ماه اوت است.

صدراعظم گفت: "من امروز اعلام می شود که برای ماه اوت ما را به هر کس در این کشور یک "خوردن برای کمک به' تخفیف".

در طول ماه اوت هر کس در انگلستان خواهد شد تحت عنوان به 50 درصد کردن وعده های غذایی خود را هنگامی که آنها از ناهار خوردن در رستوران های شرکت کننده.

این رستوران ها "نیاز به ثبت نام و انجام این کار می توانید از طریق یک وب سایت ساده باز دوشنبه آینده" صدراعظم مشخص شده است.

این تخفیف به مشتریان اجازه می دهد حداکثر تخفیف از 10 پوند در هر فرد, از جمله کودکان است.

از آن خواهد شد در دسترس برای استفاده توسط مصرف کنندگان در روزهای دوشنبه سه شنبه و چهارشنبه ها در طول ماه.

چگونه باقی مانده هزینه این لایحه پرداخت می شود?

دولت گفته است که اطمینان حاصل شود تمام باقی مانده پول از لوایح در شرکت رستوران ها و میخانه ها و کافه ها پرداخت می شود به زمانی که تخفیف می آید را به اثر.

داشتن ثبت نام به بخشی از این طرح از طریق soon-to-be-راه اندازی وب سایت ذکر شده توسط آقای Sunak کسب و کار قادر خواهد بود به ادعای بازگشت بودجه اعلام کرد.

"هر هفته در ماه اوت کسب و کار می تواند پس از آن ادعا می کنند پول را با پول در حساب بانکی خود را در عرض پنج روز کاری" صدراعظم اعلام کرد.

آقای Sunak گفت که آن را "حیاتی" است که این کشور می بیند "صنعت مهمان نوازی را به بالا و در حال اجرا" بیان کرد که به تازگی اعلام کرد اقدامات "ارائه خواهد شد ضروری تاسیسات برای بسیاری از کسب و کار انگلستان".

برای پیدا کردن چگونه امن آن است که به ناهار خوردن در طول coronavirus همه گیر خواندن راهنمای کارشناس در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب