EastEnders جلوه خیره کننده نقاشی دیواری سیاه و سفید زن توسط لندن هنرمند Dreph در آلبرت مربع مجموعه ای

جدید نقاشی دیواری توسط مستقر در لندن هنرمند تجسمی Dreph نقاشی شده بر روی مجموعه ای از EastEnders. این BBC1 صا

توسط FARDAALEFBA در 9 تیر 1399

جدید نقاشی دیواری توسط مستقر در لندن هنرمند تجسمی Dreph نقاشی شده بر روی مجموعه ای از EastEnders.

این BBC1 صابون پرده برداری از آن علاوه بر جدید به آلبرت مربع به عنوان فیلمبرداری رزومه برای قسمت جدید.

نقاشی دیواری است که رنگ در کنار دیوار ترجمه شده از خانه مقابل ملکه ویکتوریا میخانه را تبدیل به یک دائم زمینه به داستان که نشان می دهد بازگشت به صفحه نمایش در سراسر انگلستان است.

آن را در زمان چند روز برای تکمیل و رنگ به طور مستقیم بر روی دیوار از پل خیابان خانه قبل از اینکه بازیگران و عوامل بازگشت به کار.

Dreph متولد Neequaye Dreph Dsane است بهترین و شناخته شده برای خود را در مقیاس بزرگ نقاشی های دیواری و نقاشی های نفت است. افراد خود را از محدوده غریبه به دوستان و خانواده و اغلب ادای احترام به زندگی قهرمانان گمنام و قهرمانان است.

در سال 2017 او ایجاد یک سری از پرتره از زنان و کمک به جوامع خود تحت عنوان شما کافی است. این نقاشی ها دیده می شود در اطراف لکه های عمومی در لندن است.

"این فرصت را به من آثار هنری در این مجموعه به عنوان یکی از ویژگی های دائم داشتن تاثیر همان کار من در خیابان های لندن واقعا هیجان انگیز بود فرصت" Dreph گفت.

"من به یاد داشته باشید تماشای اولین EastEnders قسمت از سه دهه پیش بود, بنابراین من واقعا شگفت زده به شنیدن از این تیم!

"من خیلی خوشحالم که EastEnders پیدا کرده است راه را برای منعکس مدرن روز انگلستان در یک زمان هنگامی که بسیاری از ما در حال پیدا کردن راه هایی برای صدای ضد نژادپرستی و من خیلی خوشحال هستم که کار من را تبدیل به پس زمینه به آینده داستان در نشان می دهد."

جان Sen تهیه کننده اجرایی از EastEnders گفت: "Dreph نقاشی دیواری هیجان انگیز و به موقع علاوه بر این نشان می دهد که نشان دهنده حوادث در حال وقوع در جهان واقعی است.

"ضد نژاد پرستی چیزی است که بازیگران خدمه و تولید کنندگان مراقبت عاشقانه در مورد EastEnders و نشان می دهد به خوبی شناخته شده برای مقابله با مسائل اجتماعی و جشن گرفتن تنوع و فراگیر از طریق آن شخصیت ها و داستان."

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعاتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن