دواین جانسون می گوید: مدیر تیم برتون در نظر گرفته او را برای نقش ویلی وانکا

دواین جانسون گفت که او در نظر گرفته شده برای نقش سرب در فیلم تیم برتون 2005 فیلم اقتباسی از, رولد دال, رمان کو

توسط FARDAALEFBA در 7 مرداد 1399

دواین جانسون گفت که او در نظر گرفته شده برای نقش سرب در فیلم تیم برتون 2005 فیلم اقتباسی از, رولد دال, رمان کودکان چارلی و کارخانه شکلات سازی.

این بازیگر نشان داد این خبر در یک Instagram پست به اشتراک گذاشته شده با 191.5 میلیون پیروان در روز دوشنبه.

در یک عنوان سابق کشتی گیر ستایش 1971 Willy Wonka and the Chocolate Factory بازیگران ژن وایلدر به عنوان یکی از "تمام زمان فیلم مورد علاقه". جانسون پس از آن فاش کرد که او برای نقش آب نبات معروف در خود انسان در برتون 2005 سازگاری.

جانسون نوشت: "برخی از سرد تاریخچه – در اوایل سال 2000 را یاد, مدیر تیم برتون در نظر گرفته شده بود من به بازی Willy Wonka در بازسازی چارلی و کارخانه شکلات سازی."

او ادامه داد: "من به یاد داشته باشید 'HOLY S*** من در. اما بود که چندین سال پیش زمانی که من فقط با شروع کردن در هالیوود با هیچ بنیاد جهانی box office قدرت و یا هر اقدام تجربه آن را بکشد."

نقش بود و در نهایت با توجه به جانی دپ که قبلا بازیگران در بسیاری از برتون فیلم. در سال 2005 این دو در حال حاضر مشغول به کار با هم در ادوارد قیچی, Ed Wood, و خواب آلود توخالی.

"واقعیت این است که تیم حتی به نظر من (البته من مطمئن هستم که او در نظر گرفته شده برای همه 7 ثانیه) مطمئن شوید که به معنای helluva بسیاری برای من به عنوان من فقط شکستن را به کسب و کار با هیچ ایده آنچه که در آینده در فروشگاه گفت:" Jumanji بازیگر.

"من همیشه بالا بردن شیشه ای به رویاهای که نمی آیند درست است چون گاهی اوقات آنها بهترین چیزی که هرگز اتفاق افتاده است. #BigBrownBaldTattooedWonka".

پس از این پست به اشتراک گذاشته شده را دریافت کرده است بیش از 430,000 را دوست دارد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن