Dwayne Johnson اهدا 700,000 بطری های آب به بهداشت و درمان کارگران در میان coronavirus همه گیر

Dwayne "The Rock" Johnson اهدا کرده است بیش از 700 ، 000 بطری های آب به بهداشت و درمان کارگران در طول coronavi

توسط FARDAALEFBA در 29 تیر 1399

Dwayne "The Rock" Johnson اهدا کرده است بیش از 700 ، 000 بطری های آب به بهداشت و درمان کارگران در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده به خود را Instagram های هابز & Shaw استار اعلام کرد که او می تواند ساخت با اهدای واس آب به عنوان یک تشکر از شما به خط مقدم کارگران برای تلاش های خود را در طول بحران بهداشت و درمان.

پرداختن به "برخی بسیار ویژه مردم خارج وجود دارد" جانسون گفت: "من صحبت کردن در مورد خط مقدم ما و کارگران ما کارکنان مراقبت های بهداشتی که در حال کار خستگی ناپذیر در روز و روز را برای ماه ها و ماه ها در حال حاضر و شما همچنان به انجام این کار است."

"[این] است که ما کوچک راه گفت: با تشکر از شما و به شما اجازه می دانم که چگونه سپاسگزار ما برای همه کار خود را به عنوان شما همچنان به مراقبت از عزیزان ما و خانواده ما و دوستان ما," او ادامه داد.

"من با تشکر از شما بچه ها خیلی از ته قلب من است... و من می دانم که من صحبت می کنند برای ما هموطنان آمریکایی من با تشکر از شما بچه ها خیلی."

این بازیگر همچنین تشویق طرفداران خود را به نگه داشتن زیر پروتکل به منظور جلوگیری از گسترش این بیماری گفت: "ما در پایان ما ادامه خواهد داد به طور منظم – با پوشیدن ماسک, بودن, هوشمند, اجتماعی فاصله و غیره" او نوشت: در این پست عنوان "ما باید کار ما به همه شما همچنان به انجام این کار شماست."

در طول مستند جانسون همچنین نشان داد که حمایت خود را از سیاه و سفید زندگی مهم جنبشاشتراک گذاری ویدیو در ماه ژوئن خواستار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای شکست خود را به عنوان یک رهبر در پی جورج فلوید مرگ است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن