Dr بی احترامی: حرکت یا کشش ناگهانی, افراد مشهور, streamer می شکند سکوت ناگهانی پس از ممنوعیت

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 27 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Dr بی احترامی سابق حرکت یا کشش ناگهانی, افراد مشهور, شکسته است سکوت خود را پس از اینکه به طور ناگهانی و مرموزی ممنوع از پلت فرم.

این streamer – نام واقعی مرد Beahm – صحبت کردن در روز پنج شنبه در مصاحبه های رسانه ای. قبل از ممنوعیت Beahm شد یک ستاره با بیش از چهار میلیون پیروان در آمازون متعلق به خدمات که در آن مردم زندگی می کنند جریان خود را بازی بازی های ویدئویی.

Beahm ممنوع شد از Twitch در 26 ژوئن به دلایل نامشخص. رمز و راز در اطراف خود حذف کرده است سوخت حدس و گمان با برخی از نشان می دهد که این حرکت ممکن است در یک شیرین کاری روابط عمومی.

Twitch در بیانیه ای گفت: در آن زمان: "همانطور که ما روند ما اقدام مناسب زمانی که ما شواهدی وجود دارد که یک پرچم در حال اهتزاز عمل کرده است در تخلف از جامعه ما دستورالعمل و یا شرایط استفاده از خدمات. این اعمال می شود به تمام streamers ها بدون در نظر گرفتن وضعیت و یا برجستگی در جامعه است."

در توییتر Beahm نوشت: "Twitch است و نه اطلاع من خاص دلیل تصمیم خود را."

Beahm گفت واشنگتن پست در یک مصاحبه جدید منتشر شده در پنج شنبه که او هنوز هم نمی داند که دلیل این ممنوعیت که سه ماه پس از تمدید منحصر به فرد مقابله با حرکت یا کشش ناگهانی.

"راستش ما فقط نمی دانم" او به این روزنامه گفت. "این یک شوک. تصور کنید نشان دادن به کار و درها بسته هستند و شما نمی توانید در داخل. شما در حال رفتن, 'چه خبر؟'

"و شما بوده ام به شما گفته ام از کار اخراج شده است. اما شما نبوده است گفت: به همین دلیل است. ما فقط داده بودند ، ...این بدترین احساس."

Beahm, 38, گفت: او را با توجه به گزینه های قانونی و است که او به صرف زمان با خانواده اش گرفته و یک تعطیلات کوتاه پس از ممنوعیت. وی با اشاره به "استرس" و "اضطراب" او شده است احساس گفت که فعالیت های خود را به عنوان یک پرچم در حال اهتزاز هستند و خود را "امرار معاش".

او همچنین گفته سی ان ان کسب و کار او را به دنبال در سیستم عامل های دیگر اما علاقه مند نیست و در یکی دیگر از منحصر به فرد مقابله.

"من همیشه این رویا از چه Doc جهان شبیه به جای فقط جریان 100 ٪ از زمان. این چیزی است که ما مشغول به کار بودند به سمت یک معامله کتاب و تلویزیون ایران گفت:" پلت فرم.

Twitch به حال هیچ اضافی در نظر هنگام تماس مستقل.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن