Doomsday preppers فرار غلاف و موشک سوله: علامت اوکانل در دیدار مردم آماده برای پایان جهان

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Wمرغ یادداشت از یک آخرالزمان آمد ماه گذشته یک کپی تحویل داده شد به نویسنده آن را دوبلین خانه ضروری کارگر با پوشیدن دستکش و ماسک. اما علامت o'connell shrugs هر چاپلوسی نبوی حساسیت به عنوان "محض تصادف". اگر تاریخ اخیر است که هر چیزی را به هر کتاب است که پایان جهان را به عنوان موضوع آن خیلی بالا احتمال اتصالات تاریخ انتشار. "من در واقع می خواهم مانند آن را کمتر به موقع می گوید:" o'connell. "من فکر می کنم آن را بیش از حد به موقع; زمینه آن است که در آینده در این است که در هر راه وحشتناک."

در کیلکننی متولد نویسنده است بهترین و شناخته شده برای سال 2017 را به یک دستگاه: برخورد با پست-انسان آینده. که کتاب را بررسی تکنو-تخیلی پیگیری dodging مرگ او را برنده رونی جایزه ادبیات ایرلندی در سال گذشته و ولکام جایزه کتاب سال قبل از آن است. بدیهی o'connell باقی مانده است فقط به عنوان دغدغه با بشریت – و یا دقیق تر عدم وجود آن – از همیشه.

یادداشت از آخرالزمان است که مناسب نوع سفرنامه. در حالی که ما در حال قفل کردن در خانه های ما با کاهش تعطیلات از تقویم ما برای آینده قابل پیش بینی o'connell فشرده در سراسر جهان برای دیدار با افرادی که متفاوت هستند در هر راه به جز منحصر به فرد و تثبیت در روز قیامت. این کتاب در جهان آخرالزمانی تور سفر از ارتفاعات اسکاتلند به کوهپایه داکوتای جنوبی که در آن یک جامعه از لوکس پناهگاه ساخته شده از سیلوهای موشکی زیرچشمی نگاه کردن از گیاهی knolls و بعد به نیوزیلند, فرار از غلاف انتخاب برای Silicon Valley میلیونر tech-bros.

این کتاب نتیجه غلط برخی از مشاوره از یک درمانگر نزدیک به چهار سال پیش است. "من تا به حال همه از این شناور اضطراب در مورد آینده و جایی برای قرار دادن آن را به طوری که او ساخته شده یک نکته در مورد چگونه بسیاری از مردم در این وضعیت شخم اضطراب خود به خود کار می کنند و بنابراین من به پایان رسید تا انجام که در یک عجیب و غریب, جالب, راه," 41 ساله با خنده می گوید.

"من به عنوان خوانده شده که بسیار خبر بد به عنوان من می توانم دست من تماشا ساعت از روز قیامت katey ویدئوها. من به خودم اجازه کشیده می شود به این ترور بود که من احساس. در راه است که آنچه در این کتاب من مهلت ارسال آثار به چیزهایی که من بیشتر از ترس."

اوکانل نیست فقط یکی. با وجود اینکه affronted توسط بی خبر بد چرخه ما نگاه به تلویزیون ما حتی بیشتر از آن. این بیماری همه گیر است که یک مثال; در مارس سرایتیک استیون سودربرگ فیلم در مورد یک شیوع ویروسی است که به سرعت در حال جان میلیون ها نفر از مردم شروع به پریدن کرد 269 مکان در رتبه بندی برای تبدیل شدن به برادران وارنر' دوم بیشتر به تماشای فیلم. به طور مشابه, فروش آلبرت کامو' La Peste (طاعون) سه برابر شده اند, در ایتالیا و نیز افزایش یافت در فرانسه. هنگامی که مواجه با یک هولناک ویروس بسیاری از ما را انتخاب کرده اند به خیره کردن بشکه از تفنگ.

و در حال حاضر هزاران نفر و هزاران نفر در حال پیوستن به صفوف قبلا تمسخر گروه: preppers. برخی از کسانی که o'connell ملاقات در کتاب خود نیست بی شباهت به آنهایی که محبوبیت در جغرافیای ملی آمار نشان می دهد روز قیامت Preppers. در امریکا آن را اغلب به نظر می رسد به یک نام تجاری خاص از مردی که می پوشد Oakley شال و عینک آفتابی و فکر می کند که مستقیم هستند مورد آزار و اذیت قربانیان لیبرال دستور کار است.

"راه مردم فکر می کنم در مورد آخرالزمان اغلب نشان دهنده چگونه آنها فکر می کنم در حال حاضر می گوید:" o'connell. برای این مردانی که ذخایر مهمات و بحث در مورد بهترین اسلحه برای استفاده در برابر شورش اوباش "بینی خود را از این آینده تاریک باید با یک احساس است که جهان در حال چرخش خارج از کنترل و خود به خود حس پرستیژ فرهنگی درگذشت. افرادی که بیشترین سرمایه گذاری را در روز قیامت شاخص اغلب سابق ذینفع از مردسالاری."

به عنوان در یک دستگاه, o'connell نقش متفکر اطرافیان; گاهی اوقات وحشت خوشحال و اغلب ویران آنچه که او شاهد است. با وجود پس زمینه در دانشگاه ها – او دارای مدرک دکترا در زبان و ادبیات انگلیسی از کالج ترینیتی دوبلین – نویسنده است که به طور فزاینده کمتر علاقه مند به یک ژست بی طرفی و یا فاصله. "قطعا وقتی که من سعی کنید به آن را انجام دهد خودم" او می گوید: "چیزی وجود دارد نادرست در مورد آن. اگر شما پاک کردن " من " از متن شما حذف یک عنصر از حقیقت من فکر می کنم."

نوشتن در مورد پایان جهان است تلاش حتی مدرن در زمینه تغییر آب و هوا. نائومی کلاین و دیوید والاس-چاه باید هر دو تولید منی آثار تخمگذار از آنچه در آینده بر روی زمین می تواند مانند نگاه کنید پس از فاجعه آب و هوا – و آن را بسیار آخرالزمانی. اما o'connell نگران است و نه با علمی فهم و outs. او در تلاش است به شکل وجودی سوال چگونه می تواند زندگی می کنند با هر احساس معنا و هدف با توجه به تاریکی است که به نظر می رسد در افق.

روز قیامت سرمایه داری در حال رسیدن به نسل جوان با طراح ماسک و Kardashian-تایید شده-اشکال کردن کیسه های پر شده با نوار مجرای ضد آب بازی و 400 کالری سیب, دارچین, مواد غذایی با پنج سال عمر. "آن کارداشیان ؟" می پرسد o'connell. "Funnily enough من بدست هر یک از این تبلیغات حتی اگر من نوشته ام یک کتاب کامل در مورد آن." این Kourtney.

سرمایهداری طول می کشد ضرب و شتم در این کتاب یک نقد فیلتر از طریق شخصیت های مانند Peter Thiel میلیاردر سرمایه داری که شرکت تاسیس پی پال و یکی از Facebook اولین سرمایه گذاران. به دنبال فوق العاده غنی از طریق لنز از بحران است به اندازه کافی برای انزجار از هر کسی. در وسط یک بیماری همه گیر که در طی آن کمبود در PPE در حال کشتار مردم روزانه, جف بزوس است برای تبدیل شدن به اولین بار در جهان trillionaire. اما اوکانل می داند که سرزنش سرمایه داری می تواند یک cop-out: "من ویرایشگر پیشنهاد من کاهش تعداد بار من با مراجعه به شر سرمایهداری بنابراین من از طریق رفت و در زمان حدود 50 درصد از آنها را," او می گوید. "این یک راه اشاره نسبت به همه چیز اشتباه است با جهان و به طوری که می شود مانند آسان نوع تیک گمان می کنم." حتی اگر آن ملاقات هیچ نتیجه عملی خود را در محکومیت این است که صادقانه و همچنین در یک بار. "با ویروس" او می گوید: "من فکر می کنم مردم در حال تبدیل شدن به آگاهی بیشتری از نابرابری ثروت و منابع و این سازه از نوع wrongness."

طنز از پرواز در سراسر جهان در حالی که نوشتن یک کتاب در رابطه با بحران آب و هوا را از دست داده است در نویسنده – و نه عجیب و غریب است که به موقع چاپ و نشر کتاب خود قرار داده است او در. "آنقدر از این کتاب است که در مورد افراد به عمد نادرست و بهره مندی از آخرالزمانی اضطراب" – که آیا توریستی تورهای چرنوبیل یا مردم ساختمان های لوکس آخرالزمانی timeshares – "و یکی از این کمی ناراحت کننده چیزهایی که من متوجه شدم این است که در راه من در حال حاضر یکی از این افراد است. من کتاب سود کردن این به اصطلاح آخرالزمانی لحظه... منظور من این کتاب خیلی سطح سود جزئی" او روشن با deprecating, خنده, "اما هنوز هم."

اوکانل خود آگاهی است که به عنوان آشکار در مکالمه به عنوان آن را در کتاب خود. برای کسانی از ما به عنوان ممتاز به عنوان o'connell به راحتی اذعان می کند او این احساس دست و پنجه نرم کردن با به طور فزاینده قابل مشاهده ظلم و ستم از سیستم های ما و ما از مشارکت در حفظ آنها آشنا است. در یک relatable انعکاس در یادداشت از یک آخرالزمان, اوکانل می نویسد: در مورد تفکر از کارگران کارخانه "ساخته شده است که گوشی های هوشمند که در آن من به گوش چپ سیاسی پادکست همانطور که من راه می رفت نوشیدن تخت سفید".

در حالی که o'connell ارائه می دهد هیچ پادزهر خاصی به سرمایه داری را از سموم تفکرات خود را در پدر و مادر در عصر بحران آب و هوا بیشتر crystalised. نویسنده دارای دو فرزند دو و هفت با جوانترین متولد شده در طول نوشتن این کتاب. بسیاری از o'connell ترین دانا ruminations قاب از طریق پدر و مادر چیزی است که همیشه یک چالش است اما به تازگی تبدیل شده است و حتی بیشتر از آن. "شما اغلب می شنویم مردم می گویند" خوب, شما نمی توانید به محافظت از کودکان خود را از جهان برای همیشه لطفا برای' می گوید:" اوکانل "اما من احساس می کنم که شما باید سعی کنید."

"شما در ایجاد این جهان است که جادویی خوب و امن است. بچه ها من باور پری دندان و کوتوله و بابا نوئل بنابراین معنا است که من به دروغ گفتن ؟ عینی صحبت من اما این هم نیست که ساده است. شما در حال شکل دادن به واقعیت خود را و من فکر می کنم این مهم است که اجازه دهید بیش از حد ترسناک در سنین," او توضیح می دهد. "گمان می کنم این کار به نوعی میانجیگری برای کودکان و نوجوانان که در سن نه مرعوب کردن آنها و همچنین نشان می دهد که چگونه وحشتناک شما به خودتان پیدا کنید در جهان است."

پیش آگهی برای جهان تلخ است; نامشخص است اما احتمالا در آینده بدتر impinges در حال حاضر ما و یادداشت ها از یک آخرالزمان نیست تظاهر به ارائه پاسخ. اما آن را نشانی از موفقیت کشتی با احساسات آخرالزمان. تجربه خواندن کتاب است که قاب آن دو مخالف epigraphs: قول گرتا Thunberg در وحشتناک ضرورت برای تغییر در زمان فوق العاده ای و یک نویسنده آمریکایی آنی دیلرد خواندن: "این بار ما در حال عادی بار یک تکه از زندگی را مانند هر دیگر." قطعا وجود دارد یک ترحم در غواصی سر به قیامت اما نیز وجود دارد برخی از آرامش گرفته شود در متوجه باشند که این حس نوظهور جهان ما imploding است که در واقع جدید نیست. به عنوان اوکانل می نویسد: "این همیشه پایان جهان برای کسی جایی."

این یک تمیز برش و نتیجه گیری. ما در طول تماس تلفنی o'connell به نظر می رسد در هرگز پایان دادن به مکالمه با خود را به عنوان آنجا که او با من است. مانند یک فضانورد وارد بر روی زمین, او می اندیشد از سفر او به اتمام رسانده است به پایان جهان و بازگشت. "من نمی دانم اگر آن چیزی است که من قصد دارم به ادامه انجام این کار به طور نامحدود" او می گوید. "این یک چیز عجیب و غریب. بیش از حد واقعیت این است که یک چیز ترسناک, اما همچنین ما به آن صورت در همان زمان." او مکث و فکر کردن با صدای بلند به خود "ما یک انتخاب نیست. اگر ما به آن چه ما از آن یاد کنید؟"

'یادداشت از یک آخرالزمان' در حال حاضرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب