SEGA Genesis Mini Console
سگا جنسیس مینی تبلیغ به عنوان بهترین از همه کنسول های مینیاتوری و می توان آن را برداشت تا برای $49.99 حمل این هفته تنها در اصل $79.99. این برنامه شامل یک بازوی مبتنی بر SOC ZUIKI Z7213 processor, 512MB حافظه فلش و دو اندازه کامل ماکت کنترل است که برای اتصال از طریق USB. صفحه محصول می باشد. در ادامه مطلب به صورت یک دست در نقد و بررسی فیلم و اطلاعات بیشتر.

فروش
Sega Genesis Mini - Genesis
Sega Genesis Mini - Genesis
  • یاد سگا جنسیس کنسول تعریف شده است که یک نسل از بازی بازده در یک لکه کوچک واحد.
  • سگا جنسیس مینی کنسول لود شده با 42 بازی های افسانه ای و آماده پلاگین و بازی حق خارج از جعبه!
  • محتویات جعبه: Sega Genesis مینی کنسول و 2 سیمی کنترل 40 بازی + 2, جایزه بازی ها, قدرت کابل USB و آداپتور و کابل HDMI.

مینی شامل 40 بازی ها و زبان منو اجازه می دهد تا برای چند منطقه ای تغییرات بازی به بازی می شود. برای مثال شما می توانید بازی Contra: Hard Corps در زبان انگلیسی یا ژاپنی بسته به تنظیمات شما را انتخاب کنید. تغییر زبان از انگلیسی به ژاپنی تبدیل Dr. Robotnik متوسط باقلا سبز ماشین تغییر عنوان به Puyo Puyo. وجود دارد دو جایزه بازی ها, بازی داریوش و تتریس که پورت جدید را به عنوان آنها هرگز منتشر شده برای کنسول اصلی.


Case Compatible for Sega Genesis Mini - Genesis and Accessories, Travel Carrying Storage holder Bag(Box Only)
مورد سازگار برای سگا جنسیس Mini - پیدایش و لوازم سفر حمل ذخیره سازی نگهدارنده کیسه(جعبه تنها)
  • مورد تنها: طراحی برای سگا جنسیس Mini - Genesis
  • حق بیمه اوا مواد:پوسته سخت با بالا تاثیر پلی استایرن skidproof و آب مقاوم در برابر مواد,شما محافظت Sega Genesis کوتاه از خراش و آسیب رساندن به زندگی خود Genesis.
  • بزرگ CONSTRUCHION: دقیق قالب اندازه مناسب مناسب برای سگا جنسیس مینی کنسول, 2 سیم, کنترل, جیب مش دارای کابل USB و آداپتور و کابل HDMI. نگه داشتن همه در یک مورد کمک به بچه ها به خوبی سازماندهی شده و نگه داشتن اتاق خود را روشن و شسته و رفته.
  • سبک وزن و قابل حمل: ابعاد بیرونی: 8.6*7.4*4.1 اینچ است. راحت و با دوام رسیدگی فوق العاده مناسب برای سفر. شما می توانید به طور کامل لذت بردن از بازی با دوستان خود.
  • خدمات ایمنی: به هر دلیلی شما راضی نیست با این محصول آن را بازگشت به عقب و دریافت هزینه کامل و یا جایگزینی است.