Apple Watch Series 5 40mm Space Gray
اپل دیده بان سری 5 (GPS 40mm) آخرین مدل و می توان آن را برداشت تا برای $299 عرضه امروز تنها در اصل $399. آن قابل توجه ترین ویژگی های جدید ابتکاری همیشه بر روی صفحه نمایش است که نشان می دهد زمان و سایر اطلاعات مهم در تمام زمانها. به علاوه هر یک از تماشای صورت بهینه سازی شده برای صفحه نمایش جدید و به حفظ عمر باتری حتی بیشتر از صفحه نمایش هوشمندانه dims هنگامی که یک کاربر از مچ دست به پایین است و بازگشت به روشنایی کامل با یک جمع و یا یک ضربه بزنید. صفحه محصول می باشد. ادامه مطلب برای یک دست بررسی و اطلاعات بیشتر.


این ساعت هوشمند با استفاده از چند فن آوری های پیشرفته برای ارائه این ویژگی های جدید از جمله صنعت تنها low-temperature polysilicon و اکسید نمایش (LTPO) فوق العاده کم قدرت درایور صفحه نمایش کارآمد قدرت مدیریت یکپارچه مدار به عنوان به خوبی به عنوان جدید حسگر نور محیط. تمام این سخت افزار همراه با نرم افزار طراحی اجازه می دهد تا اپل دیده بان سری 5 به ارائه تمام روز و 18 ساعت عمر باتری.

ما دیده ایم دیده بان اپل دارای تاثیر معنی دار بر مشتریان ما زندگی می کند و ما هیجان زده به ارائه حتی قابلیت های بیشتری با اپل سازمان دیده بان سری 5 و watchOS 6. ادغام بدون درز از جدید سخت افزار و نرم افزار ارائه یک تجربه پیشرفته است که باعث می شود آن را حتی ساده تر به ماندن فعال و متصل به مردم و اطلاعات کاربران در مورد" گفت: Jeff Williams, اپل افسر ارشد عامل.