خرید رپورتاژ

Anker Nebula Capsule
Anker را سحابی کپسول هوشمند Wi-Fi مینی پروژکتور بزرگ برای جریان خدمات و یا بازی های ویدئویی و می توان آن را برداشت تا برای $221.99 عرضه امروز تنها در اصل $279.99. فقط مجموعه ای از کپسول را در یک سطح صاف و لذت بردن از مورد علاقه خود را نشان می دهد فیلم ها و بازی ها با یک تصویر بینی تا 100 اینچ. بازی محتوا از HDMI و USB دستگاه با استفاده از دو پورت عقب و یا به سادگی جریان محتوا از طریق Airplay, Miracast یا بلوتوث. صفحه محصول می باشد. در ادامه مطلب به صورت یک دست در نقد و بررسی فیلم و اطلاعات بیشتر.

فروش

Anker Nebula Capsule, Smart Wi-Fi Mini Projector, Black, 100 ANSI Lumen Portable Projector, 360° Speaker, Movie Projector, 100 Inch Picture, 4-Hour Video Playtime, Neat Projector, Home Entertainment
Anker سحابی کپسول هوشمند Wi-Fi مینی پروژکتور, سیاه, 100 ANSI Lumen قابل حمل پروژکتور 360° سخنران فیلم پروژکتور 100 اینچ تصویر 4-ساعت ویدئو پخش شسته و رفته پروژکتور صفحه اصلی سرگرمی

  • قابل توجه وضوح و کنتراست: DLP پیشرفته IntelliBright ارائه یک الگوریتم قابل ملاحظه ای روشن 100 ANSI-لومن تصویر. (توصیه می شود برای استفاده از دیمر محیط.)
  • 360° سخنران: مجهز به قدرتمند چندوجهی سخنران این مینی پروژکتور پمپ کردن صدا همه در اطراف.
  • صفحه اصلی سرگرمی: لذت بردن از مورد علاقه خود را و تلویزیون را نشان می دهد و بیشتر تا 100 اینچ بزرگ در هر نقطه در خانه خود را با تشکر از کپسول را با نوشابه می تواند به اندازه طراحی شده است.
  • اندروید 7.1: اجرای جریان ها و رسانه ها برنامه های بی وقفه. یکپارچه نمایش محتوا از Netflix و یوتیوب و بیشتر خود را در مینی پروژکتور برای سرگرمی های بی پایان.
  • توجه: محتوای کپی رایت از Hulu, Netflix و خدمات مشابه نمی تواند آینه یا screencast. دانلود و استفاده از برنامه های به طور مستقیم از طریق کپسول قابل حمل پروژکتور برای مشاهده محتوای کپی رایت از این ارائه دهندگان. Chromecast پشتیبانی نمی شود.

اگر شما نمی توانید از راه دور و یا فقط آن را فراموش کرده در خانه شما, شما هنوز هم قادر خواهید بود به طور کامل کنترل کپسول از گوشی های هوشمند خود را با رایگان “سحابی اتصال” برنامه. شما حتی می توانید دانلود آن را از Google Play و یا فروشگاه برنامه قبل از خود را سحابی می رسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de