دومینیک Thiem شرح زیر است نواک جوکوویچ با قلبی عذرخواهی برای 'سرخوشی رفتار'

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 5 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دومینیک Thiem تکرار است نواک جوکوویچ با اصرار او "بسیار متاسفم" برای رفتار خود در طول بحث آدریا تور پس از چهار بازیکن تست مثبت برای کوروناویروس.

جوکوویچ گریگور دیمیترو, برنا Coric و Viktor Troicki همه بازگشت مثبت Covid-19 زیر این نمایشگاه وقایع در صربستان و کرواسی.

با وجود این همه گیر وادار محدودیت های شدید بر نخبگان ورزش در سراسر جهان, تصاویر و فیلم ها به اشتراک گذاشته شد از بازیکنان بغل کردن در شبکه بازی بسکتبال با هم و مخلوط در مجاورت نزدیک.

استرالیا فینالیست Thiem برنده بلگراد پا از مسابقات در جوکوویچ در تنیس مرکز توسط رودخانه دانوب.

اما 26 ساله در حال حاضر فروتن پس از یک رشته از آزمون مثبت و شدید واکنش از تنیس جامعه در مورد خطرات گرفته در برگزاری این رویدادها است.

دومینیک Thiem با نواک جوکوویچ پس از پیروزی در آدریا تور نهایی (AFP)

"ما بدون مخاطبان هفته پس ما شده اند بیش از خوشحال در مورد طرفداران در این مراسم" Thiem گفت: در یک Instagram post. "ما اعتماد دولت صربستان را تاج قوانین اما ما بیش از حد خوش بینانه است.

"رفتار ما اشتباه بود ما عمل بیش از حد euphorically. من بسیار متاسفم."

اگر بازیکنان بودند شکستن دولت پروتکل در طول مسابقات را از آن برجسته خطرات ناشی از ورزشکاران از کشورهای مختلف mingling بدون پیوستن به چه تبدیل شده اند اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

Thiem همچنین دو بار فینالیست در Roland Garros بازی نمی کند در زدر که او امضا کرده بود برای پیوستن به نهایی تنیس مرحله نهایی مسابقات که برگزار شد در تعطیلات آخر هفته در alimi ballard آکادمی در فرانسه.

"من در حال حاضر کردم تست شده و پنج بار در ده روز آخر و نتیجه این بود که همیشه منفی است. من آرزو می کنم هر کس که شما بهترین و سریع بازیابی" Thiem اضافه شده است.

رادیو فردا کمک به این گزارش

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن