Dom Bess مبارزه با مواد مخدر در تلاش برای ایجاد خود را به عنوان انگلستان را در دراز مدت عنکبوتی که تار میتند

حقیقت با توجه به جنیس ایان در او فراموش نشدنی آمار در هفده است که این سن یکی متوجه می شود که جهان عادلانه نیست

توسط FARDAALEFBA در 3 مرداد 1399

حقیقت با توجه به جنیس ایان در او فراموش نشدنی آمار در هفده است که این سن یکی متوجه می شود که جهان عادلانه نیست - که "عشق به معنای برای ملکه زیبایی" را به عنوان او خواند و در سال 1975. در این اساسا بعید است که کسی نوشت مشابهی را در مورد آهنگ خاموش-اسپینرها آنها می توانید تنظیم کنید که علامت به 23. این مورد پس از آن که این بازی می تواند دشوار برای tweakers به خصوص آنان که با یک نگاه به سطح بالا. ناگهان آنها علاقه نیست.

Dom Bess تبدیل 23 روز گذشته ، از آن ساخته شده ایمان انگلستان انتخاب نشان داد او همچنان در تیم تست انتخاب اول twirler در تصمیم گیری آزمون این هفته همه مهم تر است. که او "عنکبوتی که تار میتند در اختیار" از نقطه در کریس Silverwood کلمات پس از دوم لاستیک اند آرامش. به همین ترتیب این مربی اعتقاد به این که سامرست محصول "رو بهتر و بهتر" قبل از مصرف حیاتی چوگان در فینال تب و تاب بازی بولینگ غرب هند' کاپیتان, Jason دارنده از طریق دروازه با تحویل که هر عنکبوتی که تار میتند خواهد از خواب.

حتی پس از یک offie او باقی می ماند یکی از مرکزی, ریخته گری, برداشت خود اعتماد و اطمینان به جای شعله ور شدن است که به طور معمول متصل به او اگر او بودند پاره legbreaks به جای. اضافه کردن به این واقعیت است که بازدید کنندگان می توانید بازی یک طرف ساخته شده تا به طور کامل از راست دست با ارائه تبدیل به آنها را – در مقابل, به شهرستان هم تیمی چپ-armer جک صافی - و او می تواند کنار گذاشته شده. همیشه وجود دارد کسی زیباتر از offie.

این یک داستان است که گریم سوان خوب به یاد داشتن صبر کنید تا زمانی که او سه ماه از تولد 30 قبل از گرفتن این فرصت را به بازی یک آزمون در حال رفتن به تبدیل شدن به انگلستان پرکاری توان از صنایع دستی این ادعا 255 درها در 60 آزمون. اما او بیش از حد آن را دشوار است به عنوان اوایل 20-چیزی تجربه فصل با '4' در مقابل بولینگ متوسط پس از گرفتن یک طعم و مزه از یک روز بین المللی کریکت به عنوان یک زن 21 ساله.

صحبت کردن با مستقلسوان امتیاز به محافظه کاری در انگلیسی کریکت که برگزار کرده آن را به عقب که با توجه به این ظریف artform. "ما نمایش چرخش به عنوان یک شهروند درجه دوم" او توضیح می دهد و اضافه کرد که این نیاز به درک به تفسیر این نسخه از Bess که ما در حال حاضر شاهد شش آزمون به کار خود را. "او سازگار است اما نه به عنوان مهاجم به عنوان او می تواند چرا که او به آن استفاده می شود. او بسیار موثر برگزاری و پایان و هنگامی که او تلاش می کند تا واقعا rip آن را با پای عقب را از طریق آمدن او گیری بسیار خوب کاسه."

Dom Bess در عمل در برابر غرب هند (گتی)

زمانی که Bess داده شد فرصت محدود به کاسه غرب هند در ساوتهمپتون قادر به کمک به چوگان-گرفتن کار ویژه او در اولدترافورد با انگلستان تعقیب 19 درها در دو روز. با وجود این واقعیت است که پس از اینکه به تیم ملی از خوبی پشت در صف در طول زمستان در آفریقای جنوبی او یک کار خوب در شهر کیپ تاون حال در تحت دو یک در سراسر بیش از 60 نفر از آنها را در یک تنگ win – سپس چیدن ازدواج پنج حلقه کیسه در پورت الیزابت به پایان سفر. قادر به پیدا کردن یک سازگار ظهر در نوبت اول که سر و صدا ایجاد شد. او بیش از حد بی تجربه برای این مهمانی ؟

این سوال و دیگران مانند این صدا زیادی مانند کسانی که اطراف پرتاب هنگامی که ناتان لیون شروع به پریدن کرد از دادهایم زمین به استرالیا تست تیم در سن 23. خود داستان تخیلی اما آن را طولانی نیست قبل از او کاهش یافته است و کاهش یافته و دوباره برای دو سمت چپ-armers خاویر Doherty سپس اشتون آگار. یک سوم استیو اوکیف بود ابتدا خود را به نقطه پایین خط اگر نه برای آسیب. اما او چسبیده در آن رونق هر دو طرف از تولد 30 سال 2017 با 390 آزمون موهای رنگ شده در حال حاضر به نام او. چهارم نوبت فشار Bess در حال حاضر تحت آینه لیون را تجربه مصرف خود را ویکت در 37 در فینال بند تا سال 2014 و 26 پس از آن.

Dom Bess جشن پس از مصرف جدا از Faf du Plessis در آفریقای جنوبی (گتی)

"در طول زمان خواهد آمد زمانی که او در حال کار بر روی گرفتن بیشتر revs و بولینگ تر حمله به خط" سوآن می گوید از Bess' final-نوبت اجرای برنامه. "همچنین از کار بر روی ارتباط او با کاپیتان. جو ریشه است نه یک کاپیتان به چرخش پرتاب چرا که او یک رودخانه که کاملا تهاجمی در برابر ریسندگی و بسیار قدیمی از مد افتاده در زبان انگلیسی شیوه تفکر بنابراین او می خواهد به دیدن کسی آمار بالای اولین بار قبل از یک مرد می رود – او نمی خواهد با خوشحالی عمیق قرار داده midwicket بازگشت به چیزهایی که دوست دارم."

به عنوان Bess مبارزه یکشنبه گذشته مایک Atherton مشاهده شده است که او دگرگون حدود یک چهارم از تحویل درک آندروود (و نیمی که از سوان) در کلاس اول, جیرجیرک, سن 23. خود را به نقطه: برش مرد جوان برخی از کساد اگر شما می خواهید یک کاسه را بیشتر در این سرمایه گذاری برای آینده. اما از تجربه خود سوان است که بیشتر صعودی در مورد توانایی تبدیل شدن به تکمیل محصول زودتر اعتقاد داشتند که این به طرز فکر.

"من هیچ دلیلی که چرا شما نمی تواند چالش تاسیس راه تفکر" او پاسخ می دهد هنگامی که درباره ارتدکسی از انگشت ریسندگی اوج بعد. "آنها به حضور به این معنی که ضربه زن – و این است که کریکت در سطح ناخودآگاه – احساس نمی کند نیاز به حمله و تسلط بر آنجا. بنابراین اگر او می تواند ایستادن وجود دارد و مطلق ایمان خود بولینگ و واقعا به مبارزه فقط پیدا کردن یک درجه از اعتماد به نفس و پس از آن همه چیز اتفاق می افتد سریعتر برای او. کاپیتان باید بیشتر ایمان به او طرفداران را سقوط در عشق با او بیشتر او شما را بیشتر درها batsmen تر خواهد بود ساکت به او حمله کند. سخت ترین چیزی است که در واقع قانع کننده خود را. که چه خاموش-اسپینرها باید برای مقابله با است."

تا زمانی که آنها نمی. تا زمانی که آنها در حال سوآن یا لیون ramping تا فشار. این نقش است که در انگلستان درخواست Bess به انجام این کار قبل از زمان خود را و دوباره که اگر آنها تور هند بیش از زمستان به عنوان برنامه ریزی شده. درس از پایان جنیس ایان آهنگ مبارز – "جوجه اردک زشت" مادرش او را شناسایی و با درک کنند که ماده مهم ترین. این حقیقت برای هر خاموش-عنکبوتی که تار میتند است که همیشه وجود دارد کسی که زیباتر. چالش این است که متوجه باشند که این مهم نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب