آیا شنا واقعا شما احساس می کنید گرسنه?

People اغلب بر این باورند که ورزش می تواند شما را گرسنه به طوری که آنها ممکن است در نتیجه خوردن بیشتر در طول و

توسط FARDAALEFBA در 10 تیر 1399

People اغلب بر این باورند که ورزش می تواند شما را گرسنه به طوری که آنها ممکن است در نتیجه خوردن بیشتر در طول وعده های غذایی پس از آن. اما برای فرد معمولی تک جلسه زمینی متوسط به بالا-شدت ورزش (مانند در حال اجرا مقاومتی و متناوب با حداکثر سرعت دویدن, دوچرخه سواری) نشان داده شده است به طور موقت باعث کاهش اشتها و نیست و معمولا منجر به افزایش مصرف غذا در همان روز.

اما در سراسر 15 سال است که گروه ما شده است و تحقیق ورزش و تاثیر آن بر اشتها یک سوال خاص است که ما اغلب خواسته است که "چرا شنا کردن را به شما گرسنه است؟" به تاریخ این موردی سوال تست شده است در دقت طراحی شده تجربی است. بنابراین ما تصمیم به مقایسه اثر شنا در مقابل دوچرخه سواری و بقیه (کنترل). ما در بر داشت که اشتها و مصرف غذا افزایش یافته بود پس از شنا در هر دو مردان و زنان است.

ما استخدام 32 فرد سالم با سن کمتر از 40 سال (17 مرد و 15 زن) بودند که قادر به شنا کردن و در چرخه تفریحی – به جای نخبگان در سطح. هیچ یک از شرکت کنندگان چاق بودند. و از آنجا که چرخه قاعدگی می تواند تاثیر اشتها و ما مطمئن ساخته شده شرکت کنندگان زن اعمال در همان بخشی از چرخه خود را هر ماه و نمی شد ، شرکت کنندگان تکمیل هر سه محاکمه (شنا, دوچرخه سواری و یا استراحت) به صورت تصادفی از هم جدا شده توسط حداقل چهار روز پس از اثرات قبل از آزمایش دیگر باقی مانده است.

شرکت کنندگان با ارائه یک مجموعه صبحانه (مربا توت فرنگی ساندویچ, کروسانت و آب پرتقال) است که آنها می خوردند در صفحه اصلی را بین 8:45am می باشد و 9:00am می باشد. هنگامی که آنها وارد آزمایشگاه ما اندازه گیری اشتها خود را با استفاده از یک مقیاس در چندین بار در طول روز است. شرکت کنندگان در استراحت در طول هر سه محاکمه به جز زمانی که انجام 60 دقیقه از دوچرخه سواری و یا شنا کردن در ورزش محاکمه. جلسات تمرین شروع 90 دقیقه بعد از صبحانه.

شنا و دوچرخه سواری جلسات تقسیم شدند به شش فواصل هر ماندگار هشت دقیقه با دو دقیقه استراحت بین فواصل. ما همسان اعمال هر دو جلسات تمرین با استفاده از یک امتیاز از درک اعمال مقیاس و خواسته همه شرکت کنندگان به ورزش در سطح 15 که مطابقت به "سخت" برای هر دو شنا و دوچرخه سواری trials.

سی دقیقه پس از ورزش – و معادل آن زمان در حال استراحت trial – شرکت کنندگان قادر به خوردن به اندازه ماکارونی به عنوان آنها می خواستند تا "به راحتی کامل و راضی". ما در بر داشت که شرکت کنندگان می خوردند بیشتر طول شنا محاکمه که به طور متوسط شد 142 کیلو کالری بیشتر نسبت به کنترل محاکمه. این معادل یک 25g بسته چیپس یا دو بیسکویت دستگاه گوارش.

شرکت کنندگان همچنین احساس گرسنگی پس از شنا محاکمه و احساس می کنند که می تواند غذا خوردن بیشتر در وعده غذایی بعدی. و هر چند شرکت کنندگان همچنین می خوردند بیشتر پس از دوچرخه سواری (94 کیلو کالری به طور متوسط) نسبت به شاهد محاکمه این تفاوت بیش از حد کوچک به نظر آماری معنادار بود. هنگامی که ما برای محاسبه انرژی مورد استفاده در شنا و دوچرخه سواری شرکت کنندگان هنوز در کمبود انرژی در هر دو ورزش آزمایش نسبت به گروه کنترل محاکمه اما کسری بودجه بیشتر بود پس از دوچرخه سواری.

هنگامی که ما نگاه برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه تفاوت بین مردان و زنان خود را پاسخ همان بود. این مهم است به دلیل آن است که گاهی اوقات پیشنهاد کرد که برای زنان, ورزش نه به عنوان موثر برای مدیریت وزن از آنجا که زنان اغلب با صرف انرژی کمتر در طی ورزش. اما این پیشنهاد است که همیشه پشتیبانی شده توسط این شواهد به عنوان برجسته توسط یک بررسی اخیر که به این نتیجه رسیدند که مردان و زنان به طور معمول مشابه اشتها و مصرف غذا پاسخ به ورزش است.

دلیل این تحریک اشتها اثر شنا نشده است. یکی از دلایل ممکن است مربوط به پیشنهاد پیوند بین متوسط (به طور خاص بدن از دست دادن حرارت) و مصرف مواد غذایی. در دماهای سردتر مصرف غذا افزایش می دهد ممکن است به عنوان یک مکانیسم برای تولید حرارت بدن از طریق رژیم غذایی مرتبط گرمازایی. گرمازایی بدن روند استفاده از انرژی برای تولید حرارت بدن. با وجود این واقعیت است که شنا را تولید حرارت بدن ما در طول آزمایش غوطه وری در آب سرد به احتمال زیاد منجر به بدن به طور کلی از دست دادن حرارت. بیشتر مطالعات در مورد نیاز به تایید این.

کسانی که شنا معمولا مصرف به طور متوسط 142 کیلو کالری بیشتر (گتی)

آن را نیز ممکن است که تغییرات در سیگنال های مغز و انتقال دهنده های عصبی (مواد شیمیایی که حامل پیام بین سلول های عصبی) ممکن است یک عامل در افزایش اشتها. این قابل قبول است چرا که مناطق خاصی از مغز مرتبط با اشتها و پاداش و غیر نقش عوامل (مانند خوردن برای لذت بردن و یا انگیزه برای خوردن غذاهای خاص بیش از دیگران) نیز می تواند تاثیر اشتها و غذا خوردن رفتار. اما دقیق تصویربرداری از مغز و مطالعات مورد نیاز به این آدرس.

مطالعات نشان داده اند که شنا کردن ممکن است به عنوان موثر به عنوان نوع دیگری از ورزش برای کنترل وزن است. یافته های ما قرض مقدماتی پشتیبانی به این دلیل افزایش گرسنگی و مصرف غذا و پس از شنا ، اما پیگیری مطالعات مورد نیاز به بررسی بیشتر در طولانی مدت اثرات شنا بر اشتها و تعادل انرژی.

این است که می گویند که مردم باید متوقف شنا اگر آنها در حال تلاش برای از دست دادن وزن است. این همیشه مهم است که به لحاظ جسمی فعال به خصوص از طریق فعالیت های شما لذت ببرید و انجام خواهد شد به طور منظم. اما شناگران باید داشته باشیم که آنها به طور بالقوه می تواند و باید مقاومت در برابر وسوسه به خوردن راحتی در دسترس تنقلات یا غذا خوردن قسمت کوچکتر در وعده غذایی بعدی به جای.

مانند هر نوع فعالیت بدنی است کاملا حیاتی به عنوان بخشی از یک شیوه زندگی سالم با توجه به بسیاری همراه مزایای بهداشت و درمان. این شامل بهبود فشار خون و کلسترول و قند و کنترل, که, کاهش خطر ابتلا به دیابت نوع 2 و بیماری های قلبی. اما برای کسانی که مایل به استفاده از شنا به از دست دادن وزن مهم است برای آگاهی از هر گونه امکان افزایش اشتها و مصرف غذا.

آلیس Thackray عضو ارشد پژوهش در ورزش سوخت و ساز بدن در دانشگاه Loughborough. دیوید جارو استاد, فعالیت بدنی, ورزش و سلامت در دانشگاه کاونتری. دیوید Stensel استاد از ورزش سوخت و ساز بدن در دانشگاه Loughborough. جیمز پادشاه یک مدرس ارشد در فیزیولوژی ورزش در دانشگاه Loughborough. این مقاله برای اولین بار به نظر می رسد در گفتگوtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن