طرفداران دیزنی اصرار پارک برای تغییر 'نژادپرستانه' تم چلپ چلوپ سواری کوهستان

طرفداران دیزنی هستند خواستار پارک های تفریحی برای تغییر تم از سوار شدن چلپ چلوپ کوه آن را به عنوان الهام گرفته

توسط FARDAALEFBA در 26 خرداد 1399

طرفداران دیزنی هستند خواستار پارک های تفریحی برای تغییر تم از سوار شدن چلپ چلوپ کوه آن را به عنوان الهام گرفته شده است "نژادپرستانه" 1946 فیلم Song of the South.

آهنگ جنوبی در نظر گرفته شده است یکی از دیزنی بحث برانگیز ترین فیلم برای آن کلیشه نمایندگی از مردم سیاه و سفید و آن romanticised تصویر از antebellum جنوبی.

این فیلم که هرگز منتشر شده در صفحه اصلی تصویری در ایالات متحده در دسترس است به جریان در دیزنی+ با توجه به آن "منسوخ فرهنگی توصیفاتی" دیزنی مدیر عامل Bob Iger گفت: در ماه مارس است.

اما چلپ چلوپ کوه جاذبه در هر دو والت دیزنی در فلوریدا و دیزنی لند در کالیفرنیا که برای اولین بار در سال 1989 افتتاح ویژگی های این فیلم شخصیت های متحرک Brer خرگوش Brer روباه و Brer خرس و همچنین به عنوان فیلم بهترین و شناخته شده آهنگ Zip-یک-دی-دوو-dah.

به عنوان مردم آمریکا در ادامه اعتراض به نژادپرستی در آمریکا و بسیاری از آنها امضا طومار درخواست دیزنی تغییر تم از سوار شدن.

یک درخواست که نشان می دهد دیزنی به جای سوار شدن موضوع به جای آن با یک الهام گرفته از فیلم شاهزاده خانم و قورباغهکه ویژگی های سیاه و سفید شاهزاده خانم امضا شده است بیش از 10 ، 000 بار که از پنج شنبه.

"دیزنی پارک باید یک خانه برای همه برای لذت بردن از صرف نظر از نژاد و سن و هر آنچه که خود را در پس زمینه ممکن است" این درخواست را می خواند. "در حالی که سوار در نظر گرفته شده است محبوب کلاسیک آن تاریخچه و داستان در حال غرق در بسیار مشکل و کلیشه ای نژادپرستانه استعارههای از سال 1946 فیلم Song of the South.

"وجود دارد یک نیاز بزرگ برای تنوع در پارک ها و این می تواند کمک به پر کردن آن نیاز دارید. [این] شاهزاده خانم و قورباغه است که یک شاهزاده خانم مورد علاقه فیلم اما خیلی کمی نمایندگی در پارک ها. تیانا می تواند یکی از اولین شاهزاده خانم با یک سواری هیجان و همچنین به عنوان دادن او بسیار سزاوار جای در پارک ها."

در میان کسانی که درخواست تغییر دیزنی لند بازیگران عضو فردریک اتاق که مفصل در توییتر چگونه او را دوباره تم سوار از آهنگ از جنوب به شاهزاده خانم و قورباغه - تغییر او گفته سی ان ان خواهد بود "بسیار محتمل".

"استخوان از جاذبه های خوب هستند اما من فکر می کنم آن زمان برای ما به یک نگاه جدی در جایی که داستان ما از کجا آمده و چگونه مردم از رنگ نشان داده شده در صفحه نمایش و در پارک," او گفت:.

دادخواست برای حذف این فیلم از سوار شدن به عنوان متعدد فرهنگی دیگر توصیفاتی از این کشور تفکیک گذشته آمده اند تحت انتقاد, از جمله فیلم بر باد رفتهبود که به طور موقت حذف شده از HBO Max و این نشان می دهد پلیس و زنده PDکه لغو شده اند.

مستقل است تماس دیزنی برای نظر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن