‘ناامید کننده و منسوخ شده’: رواج پرتغال انتقاد برای تجسم سلامت روان در پوشش

رواج پرتغال مورد انتقاد قرار گرفته است یکی از آن را پوشش می دهد برای جولای/آگوست موضوع شده است که لقب “جنون موضوع”.

پوشش در سوال ویژگی های یک عکس از یک زن دولا کردن در وان با دو پرستار دو طرف او.

تصویر عکاسی توسط عکاس Branislav Simoncik متهم شده است romanticising بیماری روانی شده است و تشبیه به سیلویا پلات رمان زنگ جار و 1999 فیلم Girl Interrupted.

Jo lee thfc مدیر زمان برای تغییر, روان, سلامت, ضد انگ کمپین اجرا شده توسط ذهن و تجدید نظر بیماری های روانی گفت: مستقل که پوشش بود “ناامید کننده” و “منسوخ”.

“امروز در یک زمان که در آن وجود دارد و مسلما آگاهی بیشتر از مشکلات روحی و روانی از همیشه قبل از آن را ناامید کننده برای دیدن این منسوخ تصویر از یک بیمارستان روانی – به خصوص در پوشش از جمله مشخصات بالا magazine,” او گفت:.

“در نهایت نادرست مانند این می تواند زندگی را حتی سخت تر برای افرادی که دچار یک مشکل روانی به صحبت کردن و به دنبال پشتیبانی می کند. بعلاوه, ما می دانیم که ترکیب نگرش منفی نسبت به مشکلات روحی و روانی می تواند منجر به رفتارهای منفی و تبعیض است.

“در حالی که آن را بزرگ برای دیدن که رواج پرتغال در تلاش است به منظور بالا بردن آگاهی از سلامت روانی در این موضوع انجام این کار در پشت این پوشش قابل قبول نیست.”

Lee thfc اضافه شده است که این نخستین بار نیست که آنها دیده می شود بیماری های روانی در ستایش این شیوه است.

“ما می دانیم که نگرش مردم نسبت به سلامت روان در حال بهبود و در حالی که این پوشش فوق العاده ناامید کننده را تشویق به می دانم که مردم دیگر تحمل دیدن بیماری های روانی استفاده می شود به عنوان یک حیله او گفت:” واکنش به پوشش در رسانه های اجتماعی.

“هنگامی که مردم احساس قدرت به تماس ننگ آن می توانید با ارسال یک پیام قدرتمند به جهان – که stigmatising مشکلات روحی و روانی است که هرگز قابل قبول است.”


کاربران رسانه های اجتماعی شده اند به همان اندازه مهم در مورد پوشش.

“سلامت روانی نمی روند مد” یک فرد در نظر Instagram. “این است disgustingly حساس و نامناسب است. شرم بر شما.”

فرد دیگری را متهم به انتشار مدل سازی تصویر در یک پناهندگی روانی.

“پس از رواج پرتغال در ژوئیه/اوت سال 2020 موضوع با عنوان” جنون موضوع و با استفاده از زیبایی شناسی از یک بیمارستان روانی آن را به عنوان پوشش. است که تصویب این s***???” آنها هنوز توییتی.

نویسنده و سلامت روان مبارز Poorna بل در توئیتر خود نوشت: “از طرف هر کسی که تا به حال شده است در یک بیمارستان روانی و یا یک دوست است که در یکی صادقانه @VoguePortugal f*** شما است.”


مجله ایجاد کرده است در مجموع چهار را پوشش می دهد و برای آن “جنون موضوع”.

یکی از ویژگی های پوشش نزدیک شات از یک زن برگزاری یک مدل قلب انسان در حالی که دیگری را نشان می دهد یک زن در سیاه و سفید ballgown با دامن مواج است که دارای چندین پاها ظاهر از زیر.

یک سوم پوشش را نشان می دهد یک مدل در یک عکس, سقوط بر روی یک صندلی در مقابل یک تصویر از دریا در حالی که یک زن با پوشیدن یک ماسک crouches پشت سر او.


در یک عنوان ترویج این موضوع رواج پرتغال می نویسد: “این در مورد عشق است. آن را در مورد زندگی. آن را در مورد ما. آن را در مورد شما. این مورد در حال حاضر. آن را در مورد بهداشت. آن را در مورد بهداشت روانی.”


رواج پرتغال بعد از آن منتشر شد بیانیه ای در مورد پوشش به عنوان خوانده شده: “ما در ماه جولای/آگوست موضوع با مضمون “جنون موضوع’ با چهار های مختلف را پوشش می دهد هر طراحی شده برای رسیدگی به ابعاد مختلف رفتار انسان در طول زمان هنگامی که جهانی همه گیر آورده مردم به سلول.

“یکی از پوشش می دهد به تصویر می کشد یک بیمارستان صحنه ای که در آن مدل از مراقبت است که با زندگی واقعی مادر و مادر بزرگ, شات, توسط, عکاس, Branislav Simoncik. قصد ما این است که برای باز کردن موضوع سلامت روان و آن را به بحث نهاد علم و افرادی که درگیر با سلامت روان امروز.”

این مجله اعلام کرد که پوشش “بررسی تاریخی زمینه سلامت روان و طراحی شده است تا منعکس کننده زندگی واقعی و معتبر داستان با الهام از تحقیقات عمیق از صدها گزارش و عکس از برخی از مناسب ترین و معروف documentarists که اسیر سلامت روان بيمارستان”.

“داخل در موضوع ویژگی های مصاحبه و سهم از روانپزشکان جامعه شناسان و روانشناسان و کارشناسان دیگر در این زمینه است. سلامت روان اشکال فقط یکی از موضوعات مورد بررسی در این موضوع است و نه مربوط به موضوع جنون اما در عوض تحت پوشش به عنوان یک جنبه از احساسات انسانی و رفتار” انتشار گفت.

“ما اذعان به اهمیت موضوع سلامت روان و قصد ما از طریق داستان سرایی بصری است که به درخشش نور در مسائل مهم امروز است.”

اگر شما شده اند تحت تاثیر هر گونه مسائل ذکر شده در این مقاله شما می توانید با سامریان به صورت رایگان در 116 123 و یا هر یک از زیر بهداشت روانی سازمان:

ذهن است.org.انگلستان

nhs.انگلستان/livewell/mentalhealth

mentalhealth.org.انگلستان

samaritans.org

anxietyuk.org.انگلستان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>