Deronda G400
این Deronda G400 است که احتمالا به عنوان نزدیک به عنوان شما را به خیابان حقوقی اتومبیل F1. آن را طراحی شده به یک جاده رفتن, آهنگ روز طراحی شده و توسعه یافته توسط حرفه ای سی مهندسین. هنگامی که سابق شرکت هواپیمایی اجرایی اندی, دور, می خواستم به ایجاد نهایی خودرو عملکرد او قراردادی مسابقه طرح با مسئولیت محدود باکینگهام برای ساخت این Deronda خود را برای دیدار با دقیق خواسته است. ادامه مطلب برای یک رانندگی تصویری اضافی تصاویر و اطلاعات.



این tube-شاسی ردیابی ماشین توسط یک اواسط سوار 6.0 لیتری LS2 V8 تولید 400 اسب بخار و 400 lb-ft گشتاور زوج با یک پورشه G50 پنج سرعت انتقال کتابچه راهنمای کاربر. ویژگی های دیگر شامل پنج-صحبت 18" چرخ آلومینیومی پیچیده شده در Michelin Pilot Sport لاستیک و صندلی فایبر گلاس با پنج نقطه کلاغ مهار. یک نکته: در حال حاضر آن را تنها راه قانونی در فلوریدا, اما می توان در آهنگ های مسابقه در سراسر جهان است. اطلاعات بیشتر در اینجا.

LEGO Technic App-Controlled Top Gear Rally Car 42109 Racing Toy Building Kit, New 2020 (463 Pieces)
LEGO Technic برنامه کنترل Top Gear رالی ماشین 42109 اسباب بازی مسابقه ساخت کیت جدید 2020 (463 قطعه)
  • اجازه دهید ماشین مسابقه طرفداران را در یک چالش رانندگی با این LEGO Technic برنامه کنترل Top Gear رالی ماشین عمل از طریق یک دستگاه هوشمند با صفحه نمایش 3!
  • این اسباب بازی رالی ماشین مدل کنترل از طریق LEGO Technic کنترل+ برنامه و منتشر شده توسط پیشرفته Smart Hub با 1 XL موتور و 1 L موتور برای یک تجربه بازی همهجانبه معتبر حرکات و ساعت ها سرگرم کننده!
  • ساخت, ماشین, دانلود نرم افزار و آماده برای عمل با چند تابع کنترل است که اجازه می دهد تا رانندگان رفتن به جلو هدایت شتاب ترمز, بازی جلوه های صوتی و دریافت بازخورد زمان واقعی!
  • این لگو تکنیک برنامه کنترل racecar ایجاد بی پایان ساخت-و-بازی سرگرم کننده و اکشن است که در آن پر از تعطیلات, تولد و یا anyday هدیه برای کودکان و نوجوانان سنین 10+ که مانند ساختمان چالش های Top Gear رالی ماشین اسباب بازی کنترل از راه دور ماشین
  • در بیش از 26 سانتی متر (10") طول 10 سانتی متر (3") بالا و 14 cm (5"), گسترده, این, موتور ماشین اسباب بازی است که به اندازه مناسب برای رانندگی و یا برای نمایش; لطفا توجه داشته باشید این مجموعه سازگار با لگو قدرت عملکرد سیستم

Deronda G400
Deronda G400
Deronda G400
Deronda G400
Deronda G400

قطعات یدکی موجود در فروش شامل جایگزینی بینی شیشه و فیبر کربن گلگیر اضافی Öhlins شوک و چشمه Tilton ترمز استاد سیلندر یک مجموعه دوم از کالیپر صندلی های فوق العاده و قالب" گفت: صاحب آن است.