دندانپزشک نشان می دهد که چگونه به ماسک های جراحی 'محافظ' در ویروسی Infinite

به عنوان ماسک همچنان به عنوان یک ضرورت در میان coronavirus گیر یک دندانپزشک به اشتراک گذاشته است او مفید هک بر

توسط FARDAALEFBA در 20 تیر 1399

به عنوان ماسک همچنان به عنوان یک ضرورت در میان coronavirus گیر یک دندانپزشک به اشتراک گذاشته است او مفید هک برای ساخت یکبار مصرف فولاد ماسک بهتر است اتصالات و "محافظ".

دکتر اولیویا Cui DMD به طور منظم سهام راهنمایی برای او Infinite پیروان در مورد سلامت دندان و همچنین ترفندها برای ساخت ماسک با ماندگاری بیشتر موثر است.

به تازگی او ایجاد یک Infinite که در آن او توضیح داد که چگونه به طور منظم فولاد ماسک محافظ با سفت کردن دو طرف با یک سری از مراحل ساده.

در این کلیپ دکتر Cui شروع با یادآوری پیروان خود به شستن دست های خود را قبل از نشان دادن شکاف که نرمال فولاد ماسک فرم در دو طرف صورت خود را با توجه به سست مناسب است.

"همانطور که می بینید دو طرف صورت خود را به سمت چپ بسیار در معرض خارج," او توضیح داد.

@oliviacuidmd

بسیار درخواست 60s نسخه از ویروسی ماسک هک ##fyp ##doctorsoftiktok ##masktutorial ##covid19 ##ویروسی ##maskhack ##learnontiktok

♬ صدای اصلی - oliviacuidmd

به عنوان یک راه حل او توصیه می کند برای اولین بار تاشو ماسک در نیمه, و سپس بستن گره در گوش حلقه در هر طرف به عنوان نزدیک به پارچه به عنوان شما می توانید.

پس از تساوی دو طرف باید بازگشایی و بریزید گوشه از طریق سوراخ های کوچک تشکیل شده است که در هر دو طرف.

هنگامی که شما تحت فشار قرار دادند و پارچه را از طریق سوراخ در نتیجه باید بیشتر نصب نسخه یکبار مصرف ماسک.

به گفته دکتر Cui های تنگ اتصالات ماسک می تواند یک جایگزین خوب در غیاب N95 ماسک و این امر به ویژه مفید برای هر کسی که با کوچکتر مواجه است.

این تصویری است که پس از بازدید شده است بیش از 3.4 m بار ستایش شده است توسط مردم در Infinite.

"صبر کنید این خیلی مفید است با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری!!" یک نفر اظهار نظر در حالی که یکی دیگر گفت: "با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای این نکته فقط سعی کردم آن را و آن را بسیار بهتر است!"

در یک جداگانه Infinite دندانپزشک نیز مطلع پیروان او چگونه به یک ماسک بدون اسپری کردن ،

@oliviacuidmd

ماسک هک: جلوگیری از fog ##maskhack ##دندانپزشک ##docsoftiktok ##ماسک ##learnontiktok ##dailytip ##foryou

♬ آلاله - جک Stauber

در این کلیپ او توضیح داد که مطمئن شوید که ماسک نصب شده در اطراف بینی خود را هم با فشار ماسک و یا با استفاده از نوار پزشکی باید از تبدیل شدن fogged.tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن