دنیس جانسون مرگ: خواننده با Primal Scream درگذشت 56

دنیس جانسون خواننده بهترین و شناخته شده برای اجرای برنامه های خود در اولیه جیغ سال 1991 آلبوم Screamadelicaدرگ

توسط FARDAALEFBA در 7 مرداد 1399

دنیس جانسون خواننده بهترین و شناخته شده برای اجرای برنامه های خود در اولیه جیغ سال 1991 آلبوم Screamadelicaدرگذشت در سن 56.

دوست جانسون را تایید کرد این خبر در توییتر. علت مرگ او اعلام نشده است.

جانسون انجام شده با Primal Scream بین سال های 1990 تا 1995 و ویژگی های در یکی از بزرگترین آهنگ ها "آیا مبارزه با آن, آن را احساس می کنید".

او همچنین بر روی آهنگ توسط Pet Shop Boys برنارد سامنر و Johnny Marr را اواز یا موسیقی دو نفری الکترونیکی و پست-پانک یک گروه خاص نسبت

او اولین آلبوم انفرادی خود که در آن نشانی از آنبود که برنامه ریزی شده برای انتشار در 25 سپتامبر.

متولد و بزرگ شده در منچستر و حومه از هولم به جامائیکا مادر که پر از خانه با رگی و ska موسیقی جانسون شروع به کار حرفه ای در یک گروه را پوشش می دهد, قبل از پیوستن به ما روح گروه پیچ و خم در خود انگلستان تور در اواخر دهه هشتاد.

او به معرفی اولیه جیغ زمانی که تونی مارتین از این دو Hypnotone بود که درگیر در ساخت Screamadelica, توصیه می شود او را برای این خواننده در "مبارزه نیست احساس آن را".

جانسون توضیح داده شده انجام با گروه برای بلندتر از جنگ در سال 2018 اظهار نظر: "ضبط با Primal Scream بود هیچ چیز مانند من می خواهم قبل از تجربه.

"این بیشتر شبیه رفتن برای یک شب است و شما ممکن است انجام یک کمی از آواز خواندن در میان! و قطعا یک شب هنگامی که با انجام آنها به دلیل این گروه را تحت تاثیر قرار وجود دارد واقعا خوب مخلوط التقاطی از صدا و شیار."

طرفداران و هنرمندان همکار خود را ابراز شوک در اخبار Johnson, مرگ و مراسم تجلیل از او در رسانه های اجتماعی.

اولیه جیغ نوازنده بیس سیمون ماری نوشت: "بسیار غم انگیز اخبار... عشق و نماز را به دنیس خانواده و عزیزان. بقیه در قدرت دنیس جانسون x."

استفان موریس شادی بخش و نظم جدید گفت که او "شوکه شده و ویران" به شنیدن از مرگ او.

"ما همه ویران شنیدن این خبر که دوست قدیمی ما و همه دور فرد زیبا دنیس جانسون در گذشت" در حساب رسمی برای indie-rock band کبوترها هنوز توییتی. "آنچه که از دست دادن برای بسیاری از مردم که او را دوست داشت."

اولیه جیغ سیمون ماری ساقی توصیف آن به عنوان "بسیار غمگین اخبار" و گروه " آیا مبارزه با آن احساس آن را در ادای احترام به جانسون و آهنگ تولید اندرو Weatherall که در ابتدای سال جاری درگذشت.

Tim Burgess که گروه Charlatans مختلف انجام شده نشان می دهد با جانسون به اشتراک گذاشته عکسی از او و خواننده با هم روی صحنه است.

The Chemical Brothers' اد Simons به نام او را "شگفت آور". کشیش و سازندگان توصیف او به عنوان "یکی از آنهایی که واقعی هستند".

های مسیر "آیا مبارزه با آن", DJ و تهیه کننده Erol Alkan نوشت: "من واقعا احساس این کار هنوز انجام دهد. استراحت در صلح دنیس جانسون. من صمیمانه ترین تسلیت به خانواده و دوستان او."

این ماده اصلاح شد و در 27 جولای سال 2020 به جای تصویر اصلی. خطا در عنوان برای عکس عرضه شده توسط یک سازمان منجر به مستقل انتشار یک تصویر بود که جانسون به عنوان مدعی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de