دین هندرسون است 'ثابت' او می خواهد منچستر یونایتد شماره 1 می گوید اوله گونار Solskjaer

اوله گونار Solskjaer می گوید دین هندرسون در حال حاضر "ثابت" است که او می خواهد منچستر یونایتد و انگلستان شماره

توسط FARDAALEFBA در 26 خرداد 1399

اوله گونار Solskjaer می گوید دین هندرسون در حال حاضر "ثابت" است که او می خواهد منچستر یونایتد و انگلستان شماره 1 یک روز.

23-در سال گذشته را صرف دو فصل در وام در شفیلد یونایتد برای اولین بار به کمک تیغه های کسب ارتقاء بازگشت به لیگ برتر قبل از بازی در اتهام خود را به سمت بعید است اروپا در محل.

هندرسون آینده فراتر از پایان این فصل – که در آن او می رود به ماندن در Bramall لین – باقی می ماند تا در هوا.

اما Solskjaer معتقد است که او انجام داده است بیش از اندازه کافی نشان می دهد که او تا به آنچه در آن طول می کشد به گام تا به عنوان و هنگامی که باشگاه از او بخواهید.

"دین ساخته شده برخی از گزینه های بزرگ در طول سال و توسعه فوق العاده" گفت: Solskjaer.

"ما به دنبال در که در شرایط که در آن او را برای رفتن به فصل بعدی اما هنوز که نشده است تصمیم گرفت.

"در این فصل ثابت کرده است یک تجربه بزرگ برای او انجام می شود زیرا برخی از سوغات با عملکرد خود و ثابت او خواهد بود انگلستان شماره 1 و ایران هیچ 1 در برخی از نقطه."

David de Gea همچنان انتخاب اول در اولدترافورد و تنها به تازگی امضا چهار سال معامله به جهت قرار دادن هر گونه سوال خود آینده نزدیک است.

اما Solskjaer است تحت تاثیر قرار با گام های هندرسون گرفته در سال های اخیر برای تحت فشار قرار دادن خود را شروع دروازه بان.

"این کار من را به نگه داشتن بازیکنان خوشحال و یا در تیم و یا خارج از آن," او اضافه شده است. "بخشی از آن است که مسئولیت خود را انجام و به خوبی انجام می دهند.

"دین ساخته شده برخی از گزینه های بزرگ در طول سال ها توسعه یافته و فوق العاده – و هنوز هم هست."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن