David Walliams: کمدین کودکان کتاب های متهم ‘وحشتناک نژادپرستی” و “sneering fatshaming مزخرف’

David Walliams شده است را محکوم کرد مطالب خود را محبوب کتاب های کودکان.

فعال و مواد غذایی نویسنده جک مونرو راه اندازی یک حمله کوبنده در توییتر در روز یکشنبه (5 تیر) نام تجاری کمدین داستان به عنوان “وحشتناک نژادپرستی” و “sneering fatshaming مزخرف”.

در یک موضوع که به آنجا رفته ویروسی مونرو به نقل از چند تن از Walliams بهترین-فروش کتاب از جمله بدترین پدر و مادر است.

او متهم Walliams از “هدف قرار دادن طبقه کارگر” و اشاره کرد چقدر از مواد بازیافتی از بحث برانگیز Little Britain سری. Walliams و همدست خود را Matt Lucas اخیرا عذر خواهی کرد برای استفاده از blackface در نشان می دهد.

مونرو شروع توییتر خود با موضوع پست زیر: “پسر کوچک خود را به اتمام David Walliams, مجموعه کتاب های امروز, بنابراین من در نهایت تصمیم گرفت به خواندن از آخرین. (این مهم است به یاد داشته باشید در اینجا من خریداری یک واحد.) آن را مانند Little Britain برای کودکان و نوجوانان. 37m نسخه به فروش می رسد ؟ از این sneering classist fatshaming گریم مزخرف؟”

او محکوم Walliams به تصویر می کشد یک مادر تنها از دو زندگی می کند که در یک برج از بلوک به عنوان یکی از “بدترین پدر و مادر” هنگامی که “همه او را عشق است بچه های خود را و آنها را به خنده”.

مونرو با اشاره به اتهام نژادی undertones در Walliams داستان نوشتن که وجود دارد یک زن معلم که بزرگ “زبر” و “unpronounceable نام” یک “punchline”.

“به این جهان بدترین معلمانو ما باید یک جفت از دوقلوها” نوشته مونرو. “وای, کودک نابغه است. صبر کنید چشم خود را نمی نشان داده شده در همان راه به عنوان دیگر کودکان چشم در این کتاب است. آنها در حال… شکاف افقی. بچه ها کودک نابغه کودکان و نوجوانان با شکاف-به عنوان-چشم ها به نام تانگ دوقلوها.”

او افزود: “من آگاه هستم من احتمالا در سراسر آمده به عنوان یک سیاه harpy اما یک مرد ثروتمند با استفاده از طبقه کارگر و زنان به عنوان punchlines برای خود خسته جوک و سپس با قاشق تغذیه آنها را به کودکان ترسناک است.”

مونرو به این نتیجه رسیدند که با موضوع: “من نیاز به شستشو مغز من و خواندن چیزی نیست که این وحشتناک نژادپرستی و classism و bodyshaming در یک روکش از ممتاز deniability.”

Walliams های اخیر پروژه هیولا یخبه تازگی منتشر شده است در صوتی با فرمت.

مستقل در تماس است Walliams و ناشر HarperCollins برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید