دیوید ویلا: جام جهانی-برنده فوتبالیست متهم به آزار و اذیت جنسی با سابق, New York City FC کارآموز

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 1 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

جام جهانی برنده دیوید ویلا متهم شده است که آزار و اذیت جنسی در طول زمان خود را در New York City FC.

38 ساله و فوتبالیست سابق متهم شده است نامناسب دست زدن به یک کارآموز در حالی که با MLS باشگاه بود که مجبور به تغییر زندگی حرفه ای خود را با توجه به آزار و اذیت او تجربه کرده در حالی که مشغول به کار وجود دارد.

یک زن به نام Skyler B در توییتر نوشت هفته گذشته که شکایت خود را از رنج و آزار و اذیت جنسی نادیده گرفته شد زیرا کارفرمایان او فکر آن را "بزرگ کمدی مواد", پس از مطرح نگرانی خود را در مورد بارسلونا و مهاجم انجام شده است.

نوشتن در یک سری از مطالب, Skyler B گفت: "آزار و اذیت من را از طریق رفت در NYCFC خیلی بد است که در حال حاضر این ایده از ورزش حرفه ای من وحشتزده.

"ماندن در رشته دو و میدانی من وحشتزده. من تغییر حرفه ای تمام من چون گه آنها را به من خراب رویاهای من.

"من فکر کردم من بود و گرفتن فرصت از زمان زندگی من وقتی است که در مجموع ،

"آنچه که من کردم شد دیوید ویلا لمس کردن من هر f****** * * * روز و کارفرمایان تفکر عالی بود کمدی مواد. زنان شجاع به اندازه کافی برای گفتن داستان خود را با صدای بلند این قهرمانان من هستند. روزی.

"من هنوز هم پیدا کردن آن خنده دار است که من همواره گفته من تا به حال وحشتناک نگرش در آن کار مثل من نشان روزمره دانستن من میخوام groped یا تمسخر و یا دو دست هل ، F****** البته من تا به حال یک نگرش بد!!"

مستقل است تماس, ویلا, مدیریت سازمان و, New York City FC نظر.

ویلا بخشی از اسپانیا در همه فتح بین المللی طرف که برنده جام جهانی 2010 و همچنین در سال های 2008 و 2012 قهرمانی اروپا و یکی از پرکار ترین گلزنان در اروپا در طول زمان خود را با والنسیا, بارسلونا و اتلتیکو مادرید.

در سال 2014 ویلا شد, New York City FC اولین امضای خود را زیر ورود به لیگ و کاپیتان های آنها را تا زمانی که خروج خود را در سال 2018 است. پس از روی لئامت دادن مختصر در ژاپن با Vissel کوبه ویلا بازنشسته در سال 2019.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن