دیوید تنانت و همسر گرجستان می گوید مارک زوکربرگ به 'مرتب کردن بر اساس خود را s*** از' پس از این ادعا Facebook حذف او شیردهی عکس

David Tennant همسر, گرجستان, است مورد انتقاد قرار Facebook به اتهام از بین بردن یک عکس از خودش تغذیه با شیر ما

توسط FARDAALEFBA در 29 خرداد 1399

David Tennant همسر, گرجستان, است مورد انتقاد قرار Facebook به اتهام از بین بردن یک عکس از خودش تغذیه با شیر مادر به دلیل آن نقض پلت فرم سیاست در "تصاویر جنسی".

روز چهارشنبه خانم Tennant مشترک عکس سیاه و سفید از خودش و دخترش مرغک.

"@facebook فقط حذف این عکس از آنجا که آن را نقض سیاست های خود را بر روی تصاویر جنسی" او نوشت: در عنوان زیر قبل از پرداختن به Facebook بنیانگذار و مدیر عامل شرکت, مارک زوکربرگ.

"مرتب کردن بر اساس خود را s*** کردن @zuck یا من آمد دور وجود دارد و شما چشم در چشم" او نوشت: در کنار موارد زیر میشوند: "#شیردهی #ifyouthinkthisissexualitmaybeyouthatistheissue?"

Mrs Tennant پست را به دست آورد بیش از 22,000 دوست دارد و هزاران نفر از نظرات مردم نیز نخوری Facebook برای عکس ادعایی بان.

"پس هنگامی که تغذیه نوزاد جنسی من نمی فهمم دنیای مجازی گاهی اوقات" اظهار نظر یک فرد است.

یکی دیگر از طعنه: "اوه بیا... این چنین زیبا و شیرین تصویر. من به شما رای می دهند بروید و او را در چشم هر حال."

یک نفر اضافه شده است که این عکس به تصویر می کشد "یکی از طبیعی ترین چیزهایی که یک زن می تواند انجام دهد" و گفت: کاملا وجود دارد هیچ کار اشتباهی با آن است.

این اولین بار نیست که کسی در مورد سوال برهنگی سیاست در رسانه های اجتماعی.

در سال گذشته مایلی سایرس به چالش عکس guidelines for Instagram است که متعلق به Facebook با ارسال یک عکس, افشای نوک سینه خود را.

آگاه Instagram جامعه دستورالعمل که به طور خاص با استناد به "چند عکس از زن, نوک پستان," به عنوان برابر قوانین کورش گفت که او هشدار داده شده است توسط پلت فرم است که او را پست می تواند برداشته شود.

اما کوروش' ارسال نشده است برداشته شود.

مستقل است تماس, Facebook برای نظر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن