دیوید Starkey کاهش یافته و توسط انتشارات هارپر کالینز پس از 'شنیع' نژادپرستانه نظرات

HarperCollins کاهش یافته است و نویسنده آن دیوید Starkey توصیف مورخ نژادپرستانه دیدگاه به عنوان "شنیع". در مصاح

توسط FARDAALEFBA در 13 تیر 1399

HarperCollins کاهش یافته است و نویسنده آن دیوید Starkey توصیف مورخ نژادپرستانه دیدگاه به عنوان "شنیع".

در مصاحبه اخیر خود با Brexit مبارز دارن گرایمز در حالی که صحبت کردن در مورد سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات Starkey گفت: "برده داری بود و نه نسل کشی در غیر این صورت نمی توانست وجود داشته باشد بسیاری از لعنت سیاه پوستان در آفریقای یا انگلیس خواهد وجود دارد ؟ افتضاح بسیاری از آنها جان سالم به در برد."

Starkey شد به طور گسترده ای برای محکوم نظرات خود را با سابق صدراعظم ساجد جاوید گفت: سخنان او بودند "یک یادآوری از هولناک نمایش است که هنوز هم وجود دارد" در بریتانیا. مورخ دیوید Olusoga در ضمن گفته بودند "واقعا نفرت انگیز".

در حال حاضر HarperCollins UK گفت: آن را نمی خواهد بود با انتشار هر گونه مطلب از Starkey کتاب.

"دیدگاه های مطرح شده توسط David Starkey در مصاحبه اخیر خود شنیع و ما با صراحت کامل در محکوم کردن آنها گفت:" این ناشر است.

"ما آخرین کتاب این نویسنده بود که در سال 2010 و ما نمی خواهد در انتشار بیشتر کتاب با او. ما در حال بررسی موجود خود را backlist در نور از نظرات و دیدگاه های خود."

HarperCollins متعددی منتشر کرده است Starkey عناوین از جمله سلطنت: پشت ماسک رویال از Tudors به حال و هنری: فضیلت شاهزاده.

یک سخنگوی Hodder و استوتون که منتشر شده Starkey 2015 کتاب مگنا کارتاهمچنین گفت: آن را منتشر نمی کند او را دوباره: "ما به صراحت محکوم کردن نژادپرستی در هر فرم. ما چاپ کتاب توسط دیوید Starkey در سال 2015 به عنوان یک پروژه به علامت 800th سالگرد Magna Carta همزمان با تلویزیون های مستند. ما نمی خواهد در انتشار هر بیشتر کتاب های او است."

کالج فیتز در دانشگاه کمبریج و دانشگاه کانتربری کلیسای در کنت نیز فسخ Starkey افتخاری یاران و بازدید از استادی بود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب