خانم ورا لین یک بار انجام شده با Hawkwind, Lemmy و بی انتها رقصنده در ضد هروئین کنسرت

خانم ورا لین که درگذشت در سن 103 یک بار انجام می شود در یک ضد هروئین کنسرت با فضای راک افسانه Hawkwind و Motör

توسط FARDAALEFBA در 29 خرداد 1399

خانم ورا لین که درگذشت در سن 103 یک بار انجام می شود در یک ضد هروئین کنسرت با فضای راک افسانه Hawkwind و Motörhead را Lemmy.

این بعید است که ادغام ستاره های رخ داده در سال 1985 با هر سه بازی یک کنسرت در لندن کریستال پالاس کاسه قرار داده و با هم توسط کسی که Pete Townshend. دیگران در خط شامل پست-پانک, گت, گروه ماه مارس بنفشه و گروه راک نیزه سرنوشت.

بلیط, قیمت £2.50 برای این رویداد که صورتحساب لین به عنوان یک راز مهمان. قبل از لین ورود فرفره میزبان یک مراسم بین Hawkwind و Lemmy بعد از ترک گروه برای Motörhead یک دهه قبل است. عملکرد نیز برجسته بازگشت بی انتها رقصنده Stacia که ترک Hawkwind در کنار Lemmy در سال 1975.

لین بسته با نشان دادن یک تفسیر از او علامت تجاری جنگ جهانی دوم تعداد "ما دوباره ملاقات" هر چند گزارش شده است که او در درجه اول سنگ به مخاطبان را از پشت – به عنوان بسیاری از تصمیم به ترک به محض ورود ،

Hawkwind اغلب تصمیم به صحبت می کنند از ضد هروئین کنسرت در پیامدهای آن پس از مواجهه با واکنش های نامطلوب از همکاران.

در اد Vulliamy کتاب بلندتر از بمب: زندگی با موسیقی, جنگ و صلح, موسس عضو دیو براک گفت: "[آن را] به رهبری برای همه نوع از چیزهایی که ما نمی صحبت در مورد, مانند گرفتن شات در و دشمنان است."

Vulliamy پیشنهاد این به معنای موتور سیکلت باندهای و فروشندگان مواد مخدر.

براک بود, اما نشان می دهد که پدر و مادر خود را مورد تایید خود را مرتب سازی بر اساس-همکاری با لین. "که به معنای زیادی به من" براک گفت. "جنگ جهانی دوم بود که دوران کودکی من است."

در توییتر اعضای باقی مانده از Hawkwind پرداخت ادای احترام به لین, نوشته: "RIP ورا.....یک خواننده بزرگ یک بانوی دوست داشتنی....آن را یک افتخار برای به اشتراک گذاشتن یک مرحله..."

لین مرگ اعلام شد خانواده او که گفت که او درگذشت امروز (18 خرداد) احاطه شده توسط عزیزان.

عکس از خانم ورا لین و دیو براک در تعبیه شده توییت توسط اندرو فیلیپس.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب