دالایی لاما را نقد کنید – دنیای درونی: موسیقی شما می توانید در یک آبگرم لوکس

دالایی لاما ساخته شده خود را در گلستنبوری اولین بازی در سال 2015 با یک سخنرانی و جمعیت آواز او تولدت مبارک. پنج سال بعد به عنوان او تبدیل 85 او با انتشار اولین آلبوم خود را.

با توجه به این که درآمد حاصل از دنیای درونی هستند که به اهدا آموزشی موسسات خیریه و رهبر معنوی تبت را عاقلانه آموزه در هسته آن – در شفقت و انسانیت کودکان و آینده در نظر گرفته شده برای اثر تغییر مثبت, من دوست دارم به آن را توصیه. متاسفانه من نمی توانم.

مانتراها شعار عالیجناب در حال منظم بافته شده را به wafting عصر جدید دروغ از فلوت, سازیاموسیقی زنگی و رشته ها. افتتاح مسیر “یکی از مورد علاقه من نماز”, ویژگی های دالایی لاما قرائت آیه – هند محقق شانتیدوا – که بیانگر ارادت او را به کمک به دیگران (“به عنوان فضایی ماندگار و تا زمانی که زندگی انسان باقی می ماند تا آن زمان ممکن است من بیش از حد پایبند به برطرف کردن بدبختی جهان”). این مجموعه در برابر یک تسکین دهنده افت floaty لوله و رایگان-قالب گیتار-چیدن.

به عنوان یک آلبوم به تفکر و یا استراحت برای این است که کافی است کمی به تشخیص بی ریخت ابزار دقیق از هر یک شما می توانید در یک آبگرم لوکس. به جز شاید “Ama لا” که تایید مسئولیت های ویژه از مادران در القای همدلانه ارزش را در کودکان خود را در حالی که نمایشگاه آنوشکا شانکار را سه تار-بازی با یک عملکرد است که حمل و نقل در آن آرام otherworldliness.

در 2015, دالایی لاما را متقاعد به دنیای درونی خود دیرین دانشجو از نیوزیلند Junelle Kunin که شرکت در تولید این آلبوم با شوهرش. “موسیقی می تواند کمک به مردم در راه است که نمی توانم” گورو پاسخ داد. که البته بستگی به موسیقی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید