کورتنی ماری اندروز: “من خجالت من آسیب پذیری’

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Wمرغ کورتنی ماری اندروز’ نه سال رابطه به پایان رسید چند ساعت به 2019 آمریکا نوازنده مشغول بودن دل. او سوار به کوه های اسموکی فقط به درایو. او رقصید با یک پرتغالی بوکسور و گریه بر شانه خود را در یک Fado کافه. او خواندن مری الیور شعر. او نمی گوش دادن به موسیقی – “آن صدمه دیده بیش از حد” – اما او آن را بنویسید. و او دفع شد توسط هر آهنگ او بیرون آمد ،

“من فقط تا منزجر با راه من احساس کردند که من می توانم گوش دادن به آنها می گوید:” 29 ساله صحبت از طریق تلفن از نشویل ، “من خجالت به بازی آنها برای مردم است. من خجالت من آسیب پذیری. شاید من نمی خواهم که من در آن ترانه. اما این چیزی است که آنها واقعا من در آن لحظه است.”

هر یک از این آهنگ ها ساخته شده آن را به اندروز’ آلبوم جدید پیر گلغنی کشور-عامیانه رکورد کامل از تطهیر و تناقض است. نوشته شده تنها در اواخر شب در آریزونا لیسبون Nashville و لندن – آن را احساس می کند طراحی شده بود به گوش که راه بیش از حد.

تنهایی و اشتیاق محصول زیادی است. “من احساس می کنم مانند کسانی که همیشه مطالب من خودم به آینده می گوید:” اندروز. پس به خوبی قبل از او 2016 دستیابی به موفقیت آلبوم صادقانه, زندگی, او کشتی با وجودی بی قراری او در خدمت آغشته گیتار تصنیف گرم اما جهان خسته و آغشته با چنین ویژگی از زمان و مکان و احساسات است که شما نیز ممکن است وجود داشته باشد با او: در شیرجه بار به عنوان jukebox نقش “غمگین آهنگ کشور برای همه زشت آمریکایی” (“چگونه به سرعت خود را ترمیم قلب” از صادق زندگی); در کسی که شام میخورد در اوهایو که در آن او به تنهایی نشسته “فقط در حال انتظار برای بار برای باز کردن” (صادقانه زندگی‘s “جدول برای یک”); یا در “طرف اشتباه از آهنگ” در بوفالو, نیویورک, رشته های بلیزارد (“دو شب سرد در بوفالو” از سال 2018 را ممکن است محبت خود را باقی می ماند).

اندروز شده است تور از او بود 15 و وجود ناپایداری به موسیقی او تولید کرده است که پس از هشت آلبوم هر چند با تشکر از اوایل خرید اینترنتی با برچسب رکورد سه نفر از آنها نیست به طور گسترده ای در دسترس است – هر دو از نظر جسمی و عاطفی. اما در گل هایک کار وحشیانه و صداقت او رشد کرده است مستقیم. “من نه جسم خود را به شکستن/ You can’t hold me like i’m yours” او آواز می خواند در عالی عنوان آهنگ که ابزار بازی های برگزار شده بنابراین بصورتی پایدار و محکم آن را به عنوان اگر حتی پیانو رهایی خود را از چیزی. در “با هم یا به تنهایی” که به صورت پراکنده ریسمانهای مانند وینیل با کمک یک Mellotron او آواز می خواند “من امیدوارم که شما پیدا کردن آنچه در آن است شما به دنبال/ من فقط افتخار به دوست شما به اندازه کافی به درخواست برای اطلاعات بیشتر.” “کارناوال رویا” به یاد داشتن این رویا همان عنوان سابق او قبل از او شگفتی اگر با صدای بلند او را همیشه دوست دارم دوباره – و یا اگر او حتی باید.

“من صحبت های زیادی در مورد ابتدا و انتهای این رکورد می گوید:” اندروز “و من فکر می کنم این دلیل است که مرکز کمی بیش از حد است در مجموع و همچنین بخشی که فقط برای ما است.” او با سابق او برای تقریبا تمام بیست سالگی, اما در پایان, آن را تا به حال از تبدیل شدن به “پیچیده ظروف سرباز یا مسافر بیش از حد سخت برای حل کردن”. این رکورد او می گوید: “یک نامه طولانی” به او – هر چند او هنوز مطمئن شوید که اگر این آلبوم را به این رابطه پایان دادن به آن را سزاوار است. “من نمی دانم اگر هر چیزی همیشه می تواند.”

او به خصوص “شرمنده” او می گوید: از “گناه” یک آهنگ که در آن او می افتد در عشق با کسی جدید قبل از او آماده برای این مسئولیت عاطفی. “من می دانم که من می خواهم به شما صدمه دیده بیش از حد/ حوصله پیدا کردن کسی جدید/ من نمی توانم به عشق من به تو که گناه من.” اگر به نظر می رسد مانند او تخمگذار زیادی در پا او را می بیند که به عنوان یک چیز خوب است. بهتر از جایگزین حداقل که او facetiously پذیرای فولاد-گیتار کشور تصنیف “آن را باید تقصیر شخص دیگری”. “من نمی تواند به سرزنش داستان از این درد/ Oh باید آن را تقصیر شخص دیگری” او آواز می خواند قبل از اضافه کردن “احساس می کند مانند من رفته دیوانه/ مانند زنان در خانواده من معمولا انجام دهد.”

“من یک مقدار زیادی از بیماری های روانی در خانواده می گوید:” اندروز که خط. “زمانی که من آن را نوشته است این احساس درست است که من نمی توانستم باور من تا به حال آن را در یک آهنگ در حال حاضر.” قبل از اندروز متولد شد مادر بزرگ او درگذشت خودکشی. “من احساس می کنم اگر کسی را فقط به او گفتم که شما OK با وجود نقاط ضعف خود را و اگر وجود دارد استفاده از در سرزنش خود و راحتی که در پس شاید چیزهایی می شده اند متفاوت است. زنان اغلب به قربانیان, اما آن را فقط در مورد داشتن خود ما نقاط قوت و همچنین داشتن نقاط ضعف خود ما.”

او یک مؤمن به ارث برده تروما است که از اجداد ما حتی آنهایی که ما ندیده است و گذشت به ما. “من همیشه این احساس عجیب و غریب که من می دانم که مادر بزرگ من” او می گوید: “و این که من احساس می کنم خیلی از درد او حتی بدون داشتن گفت: سلام.”

اندروز مطرح شد توسط مادرش در شهر فینیکس, آریزونا, آلاینده های شهری شهرستان با پس زمینه قرمز گرد و خاکی کوه – هر چند به نوجوان اندروز آن را احساس بیشتر شبیه به “یک گودال خاک در وسط هیچ جا”. هنگامی که او جوان بود, DIY, موسیقیدان, ققنوس آخرین جایی که او می خواست می شود. “کویر مرتب کردن بر اساس مانند یک جزیره است و من احساس می کنم نیاز به خارج.” در دبیرستان او یک خارجی – تا زمانی که او ملاقات کرد یک گروه از دختران بودند که ارواح قوم و خویشی زمانی که او 14 و تشکیل یک فمینیست گروه پانک به نام قتل عام در یک دامن کوتاه. The riot grrrl گروه بیکینی, کشتن بزرگ بودند الهام بخش است. “من فقط دوست داشتم که آنها تا به حال هیچ ترس. آن همه چیز در مورد بیان خود به عنوان یک زن.”

کورتنی ماری اندروز در تورنتو خانه اپرا در سال 2019 (رکس)

سرانجام او را برداشت گیتار آکوستیک و زیرفشار از که پانک صدای ترک خانه در سن 16 سالگی برای رفتن busking در سراسر امریکا با انتشار یک تعداد انگشت شماری از خود تولید آلبوم مستقل به عنوان به خوبی به عنوان آواز پشتیبان برای آمریکا گروه راک Jimmy Eat World (و برای حدود 40 گروههای دیگر کنار). هنوز که پانک اخلاق باقی مانده است. “من متوجه شدم که چگونه پانک عامیانه است که در راه خود را,” او می گوید. “وودی گاتری است مانند OG پانک. من فکر می کنم که اخلاق در انجام به من چگونه درمان هنر من – که به دنبال آن نگرش و نیاز نیست در کل خیلی از کرک برای سرپوش گذاشتن بر آنچه واقعا مهم است و این موسیقی است.”

چند سال پیش اندروز گفت مصاحبه که به عنوان یک زن او می خواهم به کار “دو بار به عنوان سخت فقط برای اثبات مردم اشتباه است”. او احساس او را انجام داده است ؟ “من فکر می کنم من آمده ام تا به این جایی که من احساس می کنم نیاز به اثبات چیزی به کسی به جز خودم,” او می گوید. “این مطلب در مورد تلاش برای اثبات جدید من خلاق خود به خلاق خود را. می توانم این را بهتر است ؟ می توانم نزدیک به حقیقت با نوشتن امروز؟”

اندروز است چسبیده به موسیقی مانند یک قایق زندگی. در روز مرگ او و رابطه او بسته خودش را از همه چیز و مردم او را دوست داشت. “من فقط متوقف ارتباط با مردم و قرار دادن دیوار و شد بسیار محتاطانه و اجازه دهید بسیاری از دوستی, رفتن,” او می گوید. “من ساخته شده است یک دیوار آنقدر بزرگ است که هیچ کس می تواند آن را شکستن.” اما او هرگز متوقف نوشتن آهنگ. “موسیقی چیزی است که هیچ کس تا کنون می تواند به دور باشد. این همیشه من امنیت پتو. من هرگز فریب خورده به اجازه دادن که برو.”

گل ها در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید