کاستاریکا قهوه برای بازگشایی 1,100 رسانه ها برای غذای آماده در پایان ماه ژوئن

Costa Coffee اعلام کرده است که هزاران نفر از آن مغازه ها باز خواهد شد درهای خود را تا پایان ماه ژوئن است. در ر

توسط FARDAALEFBA در 2 تیر 1399

Costa Coffee اعلام کرده است که هزاران نفر از آن مغازه ها باز خواهد شد درهای خود را تا پایان ماه ژوئن است.

در روز پنج شنبه خرده فروش تایید کرد که 1,100 از آن 2,700 شاخه را بازگشایی برای غذای آماده و تحویل ظرف مدت دو هفته پس از نزدیک به سه ماه از بسته شدن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

هر یک از این رسانه ها به روز شده اند پیش از بازگشایی در سفارش به رعایت دقیق دستورالعمل های ایمنی و کمک به نگه داشتن هر دو کارکنان و مشتریان امن است.

این اقدامات جدید شامل perspex صفحه نمایش در شمارنده دو متری طبقه نشانه یادآوری مشتریان به فاصله اجتماعی و دست sanitiser ایستگاه های واقع در ورودی.

Baristas تنها قبول کارت بدون تماس و پرداخت های زنجیره ای ارائه می شود محدود مواد غذایی محدوده. درایو-از طریق خطوط را نیز باز خواهد شد و مشتریان را انتخاب کنید تا سفارشات خود را از طریق خدمت دریچه برای محدود کردن تماس.

جیل مک دونالد, مدیر اجرایی, Costa Coffee, گفت: او "خوشحال" رسانه ها را بازگشایی در پایان ماه ژوئن.

او افزود که کاستاریکا قهوه تحویل بیش از 861,000 قوطی قهوه به کلید کارگران در سراسر کشور پس از شروع مستند.

در پی بیماری همه گیر کوروناویروس بررسی های اخیر توسط بازار اقدامات پیدا کرده است انگلیسی ها از دست رفته کافی نت ها بیشتر از بارها.

کاستاریکا Coffeee فروشگاه تنها توان پذیرش پرداخت تماس و ارائه محدود منو (گتی)

داده ها نشان داد که 45 درصد از مصرف کنندگان گفت: آنها دست به بازدید از قهوه خانه ها در مقایسه با 44 درصد گفت که آنها از دست بارها.

علاوه بر این 27 درصد از 3,700 پاسخ دهندگان گفت: در کاستاریکا است زنجیره ای آنها را از دست ندهید بازدید ترین با 14 درصد ترجیح می دهند استارباکس 12 درصد Greggs و 10 درصد Cafe Nero.

یک چهارم رای برای مک دونالد در حالی که KFC و Nando را به هر یک از دریافت 15 درصد از آرا.

درایو-از طریق خطوط را نیز باز خواهد شد و مشتریان را انتخاب کنید تا سفارشات خود را از طریق خدمت دریچه برای محدود کردن تماس (گتی)

کاستاریکا آخرین مواد غذایی و نوشیدنی های زنجیره ای برای شروع یک مرحله به مرحله بازگشایی آن در رسانه های سراسر انگلستان است.

مک دونالد و استارباکس شروع به بازگشایی فروشگاه در ماه مه در حالی که نانوایی Greggs بازگشایی حدود 800 فروشگاه برای مشتریان غذای آماده در روز پنج شنبه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب