Coronavirus ردیابی: می تواند جستجوی گوگل روند کمک به پیش بینی افزایش covid-19 موارد ؟

جستجوی آنلاین روند در ایالات متحده می تواند به نقشه استفاده می شود ممکن است هر گونه افزایش در coronavirus عفون

توسط FARDAALEFBA در 26 خرداد 1399

جستجوی آنلاین روند در ایالات متحده می تواند به نقشه استفاده می شود ممکن است هر گونه افزایش در coronavirus عفونت.

استفاده از این داده ها برای پیش بینی عفونت بدنام دشوار است اما طیف وسیعی از انواع مختلف جمع آوری اطلاعات از جمله اطلاعات از نقشه های گوگل – استفاده شده است به منظور تلاش برای درک شیوع.

Google جستجو برای عباراتی مانند "Covid-19 نشانه ها" و "Covid-19 تست نزدیک من" باید مشخصی در روزهای اخیر.

در مورد روند می آید به عنوان مستند محدودیت در ایالات متحده شروع به سهولت با وجود عفونت نرخ سقوط به عنوان قابل توجهی به عنوان دیگر کشورهای در حال ظهور از مستند.

افزایش عبارات جستجو مربوط به کروناویروس نیز می آید در میان توده تظاهرات عمومی موجب مرگ جورج فلوید.

ما در حال حاضر دارای بیشترین تعداد تایید coronavirus موارد رسما عبور از 2 میلیون در روز پنج شنبه.

به دنبال بیشتر از نزدیک در Google trends فردی در آمریکا طی هفت روز نشان می دهد که در آن بسیاری از جستجوها در حال آمدن از.

این به طور بالقوه می تواند سیگنال های جدید و در حال ظهور از نقاط Covid-19.

جستجو داده ها در ارتباط با افزایش جدید تایید موارد Covid-19 در ایالات که در آن بسیاری از جستجوهای وقوع بودند.

هر دو ایالت آریزونا و کارولینای جنوبی دیده می شود تعداد موارد جدید افزایش بیش از گذشته هفت روز داشتن قبلا اجتناب از هر گونه قابل توجهی شیوع.

سراسر کشور جستجو برای شرایط دیگر که ممکن است نشان می دهد موج جدیدی از عفونت نیز افزایش یافته است در روزهای اخیر از جمله اصطلاح "علائم کروناویروس".

در حالی که جدید کروناویروس موارد در ایالات متحده افزایش یافته است کمی پس از پایان ماه مه وجود دارد و در عین حال به طور قابل توجه افزایش در تعداد موارد جدید. این می تواند با توجه به تاخیر بین مردم دچار علائم و مردم در حال آزمایش برای Covid-19.

گوگل پیش از اقدام به پیش بینی روند چنین از طریق آن "nowcast" تابع است که راه اندازی در سال 2008. مقاله منتشر شده در مجله علمی طبیعت در آن زمان توضیح داد که چگونه مردم را جستجو می تواند الگوهای برآورد شيوع آنفولانزا دو هفته قبل از آن ثبت شده توسط نهادهای رسمی مانند مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC).

به عنوان محبوب ترین موتور جستجوی آنلاین اطلاعات از مردم ردپای دیجیتال ارائه شده به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی بینش و آن کودک پوستر به اصطلاح "داده های بزرگ'. اما تا سال 2015 آن را تعطیل و پس از آن موفق به پیش بینی عظیم شیوع آنفولانزا در سال 2013.

این بود شرح داده شده توسط برخی از نشریات به عنوان یک "حماسه شکست" و توجه داشته باشید در آن فرود صفحه در حال حاضر آمده است: "Google Flu Trends گوگل دانگ روند دیگر انتشار برآورد کنونی از آنفولانزا و تب دنگی بر اساس جستجو الگوهای... آن است که هنوز در اوایل روز برای nowcasting و ابزارهای مشابه برای درک گسترش بیماری هایی مانند آنفولانزا و تب دانگ – ما هیجان زده برای دیدن آنچه که می آید بعدی."

یک پست وبلاگ در توضیح این تصمیم گفت که گوگل کار می کنند به طور مستقیم با نهادهای علمی برای ایجاد حس جستجو در داده ها. بیش از 265 مقالات کارشناسی را پس کشیده شده بر روی داده های جمع آوری شده از جستجوهای گوگل استفاده می شود برای ردیابی شیوع مانند ابولا در سال 2014 Zika در سال 2016 و نیل غربی و تب بیش از چندین سال در ایتالیا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب