Coronavirus: سنگاپور تماس با ردیابی دستگاه به یک باتری است که برای نه ماه

سنگاپور تماس با ردیابی دستگاه را یک باتری است که در گذشته برای نه ماه.

این دستگاه به نام TraceTogether نشانه تعارف این کشور TraceTogether نرم افزار که در حال حاضر دانلود شده است 35 درصد از سنگاپور جمعیت.

اعتقاد بر این است که این کشور برای اولین بار به معرفی یک دستگاه قابل حمل در کنار آن ردیابی برنامه گزارش بلومبرگ.

این رمز با استفاده از سیگنال های بلوتوث به رکورد حضور دیگر تماس با ما-ردیابی دستگاه های طراحی شده برای کمک به تلاش های تماس انسان-ردیاب.

اگر گوشی تشخیص دهد که یک شهروند مثبت است برای COVID-19 آن را باید با توجه به وزارت بهداشت به عنوان آن است که قادر به اتصال به اینترنت.

آن را نمی خواهد برای ردیابی محل کاربر و داده های جمع آوری شده در هر یک از دستگاه حذف خواهد شد پس از یک دوره 25 روز.

آسیب پذیر و سالمندان و افرادی که خود را گوشی های هوشمند خواهد بود و دارای اولویت که توزیع دستگاه های بی بی سی گزارش اگر چه با استفاده از دستگاه داوطلبانه است.

اما آن را هنوز هم یک شاهکار برای سنگاپور برای دیدار با هدف 100 درصد از جمعیت با استفاده از نرم افزار.

این امر نیاز به 75 تا 80 درصد از جمعیت به امضا می شود تا به یک تماس ردیابی اندازه گیری به کار به طور موثر از این رو معرفی جداگانه تحقیقی.

“آنچه ما می خواهیم این است که کوک آن را با هم و پوشش 100 ٪ از جمعیت ما” وزیر مسئول از GovTech سنگاپور Janil Puthucheary گفت: با توجه به بلومبرگ.

“ما از لحاظ جغرافیایی کوچک است و ما می توانیم با استقرار در سطح شهر. پس از آن مفهومی ممکن است برای قرار دادن این در دست هر سنگاپوری.”

وزیر همچنین افزود که در طراحی نشانه می تواند تغییر به عنوان زمان می رود اگر چه در آن است به احتمال زیاد در سراسر استفاده می شود تا پایان سال.

این امر می تواند وابسته به مردم و رفتار و همچنین به عنوان چگونه به خوبی این دستگاه گرفته شده است به مردم.

بر خلاف تماس با ما-ردیابی روش توسط اپل و گوگل هر چند سنگاپور شهروندان باید به دست خود شناسه ملی و شماره تلفن.

چنین نگرانی های حریم خصوصی مطرح شده است.

“همه این است که توقف دولت سنگاپور از تبدیل شدن به یک نظارت دولت است ظهور و الزامی اجباری استفاده از یک دستگاه پوشیدنی می گوید:” یک طومار خواستار رمز به قطع بی بی سی گزارش می دهد.

اپل و گوگل روش نیست فاش کردن اطلاعات شخصی خود را به مقامات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>