Coronavirus: سلامت روان نابرابری در مواجهه با اقلیت های قومی مردم 'می تواند تبدیل به سنگر برای سال

موجود سلامت روان نابرابری ممکن است همچنان برای چندین سال به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس ی

توسط FARDAALEFBA در 29 خرداد 1399

موجود سلامت روان نابرابری ممکن است همچنان برای چندین سال به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس یک موسسه خیریه هشدار داده است.

مرکز سلامت روان یک سازمان فراهم می کند که تحقیق و تجزیه و تحلیل اقتصادی و سیاسی تاثیر در سلامت روان منتشر کرده تاکید بر تاثیر Covid-19 بحران تا به حال در سلامت روانی.

در گزارش این موسسه خیریه می گوید که در حالی که همه گیر شده بود "اثر عمیق" بر سلامت روان مردم در سراسر کشور گروه های خاصی از افراد بيشتر در معرض خطر است.

"گروه از افرادی که سلامت روان است که در معرض بیشترین خطر عبارتند از کسانی که با موجود مشکلات روحی و روانی مردم با بلند مدت از شرایط فیزیکی زنان و کودکان تجربه خشونت و سوء استفاده و سیاه و آسیایی و اقلیت قومی" این سازمان به تشریح.

"ترکیب ساختاری موجود نابرابری و نابرابر اثرات این بیماری همه گیر به این معنی نیست که افرادی که سلامت روان در بیشترین خطر قبل از Covid-19 به احتمال زیاد به تحمل فشار از اورژانس دراز مدت."

کارشناسان بهداشت و درمان به تازگی هشدار داده است که گروه های اقلیت هستند در معرض خطر بالاتر از درد و رنج بیماری جدی از Covid-19 هستند و بیشتر در معرض خطر سلامت فقیر سیاست ها و اقدامات اجرا شده توسط مقامات ملی.

در مرکز سلامت روان گزارش آن آمده است که "فقر مالی و precariousness, نژاد پرستی و تبعیض و تروما و جداسازی تمام شده است اوج" در گذشته چند ماه.

"در عهد به همه گیر بهداشت روانی نابرابری افرادی که در طول تاریخ تحمل بزرگترین خطر برای بهداشت روانی ضعیف و بدترین دسترسی به تجارب و حمایت در میان کسانی که در حال حاضر بیشتر در معرض بدترین فوری شوک Covid-19" آن را می گوید.

"این گروه نیز بیشتر در معرض بهداشت روانی مشکلات دراز مدت به این بیماری همه گیر در پشت برگ نابرابر میراث پیچیده سوگ واقعه و پیامدهای اقتصادی که فشار بیشتر مردم نسبت به مالی ناامنی و فقر قابل توجه عوامل خطر برای بهداشت روانی ضعیف."

این گزارش می افزاید که "نابرابر تجارب غم از دست دادن ضربه بی عدالتی و رها کردن تمام اضافه کردن به آسیب های روانی ناشی از Covid-19".

نویسندگان این گزارش رئوس اقدامات این است که تشویق دولت را به منظور کاهش نابرابری های سلامت روان.

آنها در نوشتن است که دولت "باید اولویت بندی مسابقه برابری و حمایت از واقعه مطلع روش برای همه مردم که زندگی متاثر شده اند Covid-19".

نویسندگان اضافه کنید که قصد دارد به "نوسازی سلامت روان قوانین و سرمایه گذاری در جامعه حمایت" باید ادامه یابد "در اولین فرصت" در حالی که بیمه خدمات درمانی و مقامات محلی "باید با کار بخش سوم و جامعه سازمان برای برنامه ریزی توسعه و ارائه پشتیبانی مناسب برای اکثر جوامع به حاشیه رانده".

Andy Bell, معاون اجرایی مرکز بهداشت روان گفت که در حالی که این بیماری همه گیر است که "اعمال فشار بر بسیاری از مردم سلامت روان" "ما همه در آن با هم".

"استارک نابرابری در حال حاضر گذاشته شده است bare توسط ویروس با بالاتر از نرخ مرگ و میر در میان مردم از, در اقلیت قومی و میان مردم زندگی می کنند در مناطق محروم" آقای بل اعلام کرد.

"متاسفانه ما می توانیم انتظار برای دیدن مشابه با سلامت روانی اثرات در ماه ها و سال آمده است."

آقای بل اضافه شده است که دولت یک فرصت برای "قرار دادن سلامت روانی برابری در قلب برنامه های خود را برای کمک به این کشور برای بازیابی از Covid-19".tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب