Coronavirus: اجباری MOT تست می شود دوباره به راه افتادند از ماه اوت

اجباری MOT تست است که دوباره به راه افتادند از 1 اوت سال 2020 به عنوان مستند محدودیت های به آرامی برداشته.

در ماه مارس رانندگان اعطا شد شش ماه معافیت از MOT تست با توجه به شیوع کروناویروس.

اما به عنوان محدودیت شروع به سهولت تمام رانندگان که ماشین یا ون است که با توجه به یک نکته تست از 1 اوت مورد نیاز خواهد بود برای به دست آوردن یک گواهی تست به ادامه رانندگی وسیله نقلیه خود را.

MOT آزمون مهم برای ایمنی جاده ها و اطمینان حاصل شود که قطعات خودرو از جمله لاستیک کمربند ایمنی و ترمز و چراغ و اگزوز هستند مناسب در دستور کار است.

تحت دستورالعمل جدید رانندگان با یک موتور سیکلت به علت تاریخ قبل از اوت 1 را هنوز دریافت شش ماه معافیت از تست. تمام وسایل نقلیه باید همچنان به درستی حفظ و نگهداری در roadworthy بیماری است.

مردم مجاز به صورت داوطلبانه خود را MOT هر چه زودتر باید آنها میخواهند حتی اگر آنها معاف از الزام قانونی است.

“به مردم بازگشت به جاده های ما حیاتی است که رانندگان قادر به نگه داشتن وسایل نقلیه خود را امن است. به همین دلیل به عنوان محدودیت ها کاسته و از اوت 1 MOT تست را دوباره تبدیل به اجباری” گفت: جاده های وزیر بارونس Vere.

“گاراژ در سراسر کشور باز هستند و من مصرانه از رانندگان که با توجه خود را برای MOT به کتاب تست به زودی به عنوان آنها می توانند.”


در طول Covid-19 شیوع برخی از گاراژ باز مانده است برای انجام خدمات ضروری اما در حال حاضر بیش از 90 درصد در حال باز کردن در سراسر کشور با تست ظرفیت در حال حاضر رسیدن به 70 درصد از سطح نرمال است.

در حالی که معافیت هنوز هم در دسترس برای صاحبان خودرو با یک موتور سیکلت به علت قبل از تاریخ 1 اوت دولت به رانندگان هشدار داد که آن را حیاتی است که آنها هنوز هم در وسیله نقلیه خود را به بررسی می شود اگر آنها متوجه چیزی اشتباه است در راه همان است که آنها معمولا.

آن را اضافه می کند که هر یک از رانندگان که آسیب پذیر هستند و یا خود جدا باید تماس خود را محلی گاراژ اگر خود ماشین نیاز به بررسی به عنوان بسیاری از ارائه انتخاب و رها کردن خدمات.

ادموند شاه, رئيس جمهور از انجمن کامپیوتر AA استقبال از این حرکت گفت: “این را حس می کند به معرفی MOT تست از 1 اوت در حال حاضر که Covid-19 محدودیت های در حال برداشته و همه گاراژها و نمایندگی باز هستند.

“ترافیک ماشین در حال افزایش است و در حال حاضر رشد خواهد کرد که بیشتر رانندگان بازگشت به جاده با بازگشایی مهمان نوازی و سفر با خانواده خود را برای تعطیلات staycation هستید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>