Coronavirus: آیا چاقی را این ویروس بیشتر خطرناک است ؟

پس از ورود به بخش مراقبت ويژه با کروناویروس در مارس نخست وزیر بوریس جانسون گزارش شده است که آماده سازی یک "مدا

توسط FARDAALEFBA در 22 تیر 1399

پس از ورود به بخش مراقبت ويژه با کروناویروس در مارس نخست وزیر بوریس جانسون گزارش شده است که آماده سازی یک "مداخله" رانندگی برای مقابله با انگلستان چاقی مداوم و طولانی مدت مبارزه با Covid-19.

در 10 جولای گزارش در زمان پیشنهاد آقای جانسون خواهد ممنوعیت سوپر مارکت تبلیغات مواد غذایی ناسالم و معرفی یک 9pm آبخیز برای تبلیغات مواد غذایی ناسالم.

آقای جانسون معتقد است او Covid-بیماری شد جدی تر به دلیل وزن خود را – گفت: به 17.5 سنگ در زمان او به بیمارستان منتقل شد با توجه به یک گزارش جداگانه در 15 آوریل.

این است که بیشتر زمان شدت coronavirus مرتبط شده است وزن بیمار – که در مورد خواسته بریتانیایی مرگ و میر در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی وزیر بهداشت مت Hancock گفت: "سن مشخصات و عواملی مانند چاقی" باید اختصاص – اما آیا اضافه وزن یا چاق بودن در واقع خود را تغییر دهید پيش?

آنچه به عنوان تعریف شده است اضافه وزن در انگلستان ؟

از بیمه خدمات درمانی با استفاده از BMI (یا شاخص توده بدن) به عنوان اصلی اندازه گیری برای قضاوت یک فرد وزن است. آن را می گوید که اگر چه این است که "دقیق برای همه" آن است که به طور کلی قابل اعتماد ترین روش است.

برای بسیاری از بزرگسالان داشتن یک شاخص توده بدنی از 18.5 تا 24.9 معنی است که شما به عنوان یک وزن سالم است. BMI 25 تا 29.9 در نظر گرفته شده است اضافه وزن و BMI بیش از 30 در نظر گرفته شده است چاق.

چاقی و اثرات یکی از هر چهار نفر در انگلستان و 20 درصد کودکان در سن 10 تا 11 طبقه بندی شده به عنوان چاق. با توجه به آخرین فایرفاکس اطلاعات بیشتر از 35 درصد از مردم اضافه وزن در نظر گرفته.

مردان از زنان بیشتر احتمال دارد به اضافه وزن یا چاق و افراد سالخورده 65-74 هستند بیشتر احتمال دارد به اضافه وزن یا چاقی در هر سنی ،

آیا چاقی را coronavirus بیشتر خطرناک است ؟

اضافه وزن یا چاق بودن را افزایش می دهد به طور کلی عوامل خطر از جمله دیابت نوع 2 و بیماری عروق کرونر قلب برخی از انواع سرطان مانند سرطان پستان و روده و سکته.

در اوایل گسترش ویروس داشتن سابقه مشکلات عروق کرونر یا دیابت شناخته شدند افزایش آسیب پذیری (آمار و ارقام منتشر شده توسط بیمه خدمات درمانی در 14 مارس نشان داد که یک چهارم از coronavirus بیمارانی که فوت کرده اند تا به حال به دیابت) اما چاقی نمی شد به صراحت اشاره شده است.

در حال حاضر مطالعات اولیه نشان داده اند که چاقی می تواند coronavirus خطرناک تر نیز هست.

در 28 مارس یک پرسشنامه فرستاده شده به 166 انگلستان بيمارستان یافت که از 17,000 بیماران و کسانی که چاق بودند – با شاخص توده بدن (BMI) بیش از 30 – تا به حال 33 درصد بیشتر خطر مرگ از کسانی که چاق نیست.

استاد Calum سمپل در دانشگاه لیورپول گفت:" این تلگراف افراد با شاخص توده بدنی بیش از 30 "فراموش خصوص به شدت از Covid بیماری به طوری که آنها به احتمال زیاد برای رفتن به واحد مراقبت های ویژه و برای رفتن به مرگ".

یک روز بعد در 29 مارس کالج امپریال لندن منتشر شده تجزیه و تحلیل بیشتر از همان داده ها نشان می دهد که مرد بودن یا چاق را کاهش می دهد شانس خود را از بقا از coronavirus.

سپس در 7 مارس به عنوان اطلاعات بیشتر پدید آمده در یک مطالعه از 430,000 NHS پرونده سلامت الکترونیک از دانشگاه گلاسکو یافت چاق دو برابر خطر از رفتن به بیمارستان به دلیل شدید علائم کروناویروس.

و اگر سایر شرایط بهداشتی مرتبط با چاقی مانند بیماری های قلبی و دیابت نوع 2 نیز در نظر گرفته شود خطر خواهد بود و حتی بالاتر محققان گفتند.

دانشمندان نگران هستند که این روند در چاقی-led عوارض می تواند به معنای Covid-19 بیشتر از یک تهدید برای افراد جوان تر از آنچه قبلا بر این باور است که می تواند یک مشکل خاص برای مناطق با سطوح بالاتر از چاقی است.

یک مطالعه در مجله لانست گفت: "به عنوان همه گیر آمار بیمارستان جانز هاپکینز [ایالات متحده] در اواخر ماه مارس سال 2020 بیماران جوانتر شروع کرد به ما ICU بسیاری از آنها نیز چاق هستند. یک بررسی رسمی از همکاران کارگردانی Icu در بیمارستان های دیگر در سراسر کشور به همراه داشت یافته های مشابه.

"در این زمان اخبار سرمقاله شد با اشاره به چاقی به عنوان یک جنبهی عامل خطر برای COVID-19. این خطر به ویژه در ایالات متحده آمریکا به دلیل شیوع چاقی در حدود 40 درصد در مقابل شيوع شش درصد در چین 20 درصد در ایتالیا و 24 درصد در اسپانیا است."

چرا که چاقی باعث مرگ و میر بیشتر?

مطالعات نشان می دهد تعدادی از دلایل از جمله این که افراد مبتلا به چاقی هستند که بیشتر احتمال دارد که از قبل موجود شرایط بهداشتی اساسی مانند دیابت است.

جهان چاقی فدراسیون که نشان دهنده اعضای علمی و پزشکی جوامع می گوید: "علاوه بر این افراد مبتلا به چاقی که تبدیل به بیمار و نیاز به مراقبت های ویژه چالش های موجود در مدیریت است."

برای مثال این مشکل بیشتر به intubate بیمارانی که چاق هستند. "می توان آن را بیشتر به چالش کشیدن برای به دست آوردن تصویربرداری تشخیصی (به عنوان وجود دارد وزن محدودیت در تصویربرداری ماشین آلات) بیماران در حال سخت تر به موقعیت و حمل و نقل توسط پرسنل پرستاری" آن را می گوید.

پروفسور نوید ستار از دانشگاه گلاسکو گفت BBC: "از آنجا که مردم بیشتر اضافه وزن آنها نیز تقاضا برای اکسیژن بیشتر. به طوری که به معنی سیستم است که در واقع تحت فشار بیشتری."

و دکتر Dyan Sellayah از دانشگاه ریدینگ گفت: "در نهایت چاقی بدن می شود غرق کمبود اکسیژن به ارگان های بزرگ."

چه در حال انجام است در مورد خطر است ؟

در 4 مارس بهداشت عمومی انگلستان (PHE) اعلام کرد نظر به چگونه عوامل مختلف از جمله قومیت و جنسیت و چاقی – تاثیر سلامت از COVID-19.

آن می گوید: "این مانور بخشی از یک بررسی سریع که توسط رهبری بهداشت عمومی انگلستان (PHE) برای درک بهتر عوامل مختلف مانند قومیت محرومیت سن و چاقی می تواند تاثیر بر مردم چگونه تحت تاثیر قرار COVID-19."

این نیز قابل درک است که نخست وزیر می خواهد به استفاده از همه گیر و پیامدهای چاقی به عنوان یک فرصت برای تقویت مبارزه با چاقی در انگلستان است. برای مثال گزارش شده است آقای Johhson را تشویق به پیاده روی و چرخه بیشتر در صورت امکان به جای استفاده از حمل و نقل عمومی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن