عینک شنا ایجاد متخصص

عینک مسابقهای کمترین میزان راحتی را داراست. نکته: بندهای عینک شنا معمولا قابلتنظیم هستند و تا حد زیادی میتوان

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

عینک مسابقهای کمترین میزان راحتی را داراست. نکته: بندهای عینک شنا معمولا قابلتنظیم هستند و تا حد زیادی میتوانند روی اندازه آن تأثیر بگذارند. معمولا حرارت پوست با خنکی آب و همچنین بخاری که از آب برخی استخرها بلند میشود، باعث میشوند لنز عینک مهآلود شود که دیدتان را محدود میکند. یکی از تجهیزات استخر و تجهیزات لازم و ضروری شنا برای افراد مبتدی و افراد حرفه ای عینک شنا است. لنز معمولی قابل استفاده در استخر سرپوشیده و دریا می باشد اما در مقابل اشعه خورشید محافظتی از چشم نمی کند. در واقع این نوع واقعیت افزوده بر مبنای نمایش تصاویر، مدل سهبعدی و ویدئو روی یک هدف دوبعدی یا کارت ویزیت را شامل میشود. عینک مسابقهای از نوع سوئدی است. تصویری که از پشت این لنزها میبینید بدون هرگونه بههمریختگی یا انحراف است. این عینک برای شنای کرال پشت در استخر روباز هم عالی عمل میکند. این عینکها برای مسابقات شنا هم در استخر و هم در آبهای روباز مناسب هستند. عینکهای محافظ UV برای سالنهای استخر کاربردی ندارند، اما اگر در استخرهای روباز یا دریا شنا میکنید بهتر است عینکی را بخرید که این ویژگی را داشته باشد.

 This con᠎tent has been w ritt᠎en  wi th ​GS A Cont​ent  Ge nerator  DEMO​!

بهترین راه برای اینکه ببینید با کدام عینک راحت هستید این است که آن را امتحان کنید. بدون شک مهمترین دلیل برای استفاده از بهترین عینک شنا، محافظت از چشمان شماست. یکی از مزایای آن این است که در رقابتهای شنا، رقبا نمیتوانند چشمهایتان را از پشت عینک ببینند. اگر هم شناگر غیرحرفهای باشید ممکن است با مهآلود شدن عینک به جایی برخورد کرده و آسیب ببینید. این پرتوهای قوی حتی در روزهای ابری هم به ما آسیب میرسانند. نوار سیلیکونی که دور عینک تعبیه شده است، باید خاصیت ارتجاعی و منعطفی داشته باشد تا چشم را اذیت نکند و هنگام اصابت امواج آب به عینک، سبب عدم آسیب به عینک شما شوند. اگر به بازار مراجعه کنید با انواع مختلف عینک شنا رنگی مواجه خواهید شد که در اکثر موارد صرفا بنا به سلیقه شناگر انتخاب و خریداری می شوند و فقط هنگام خرید باید دقت کنید عینک شنا قابلیت ضد اشعه ماوراء بنفش خورشید را داشته و از کیفیت بالایی برخوردار باشد در این صورت رنگ لنز و یا بندهای سیلیکونی تاثیر چندانی بر کیفیت آن نخواهد داشت مگر آنکه اگر عینک از دستان شما رها شده و به زیر آب برود قطعا پیدا کردن مدلهای رنگی آسانتر خواهد بود. This c on tent has been do ne by G SA Con᠎te nt Ge᠎ne​ra to r  DEMO .

هنگام خرید عینک شنا به اندازه آن توجه کنید. اندازه عینک باید طوری باشد که کاملا اطراف چشمتان را پوشش دهد تا آب از اطراف آن به درون کاسه چشم نفوذ نکند. از سوی دیگر، عینک شنا نباید آنقدر بزرگ باشد که از روی چشمتان بیفتد. غشای پشتچشم شبکیه نام دارد که پایانههای عصبی ندارد و بههمیندلیل معمولا احساس نمیکنید که نور خورشید درحال آسیبزدن به چشمتان است. بهترین رنگ این لنزها نارنجی است که اطرافتان را بسیار روشنتر از آنچه هست نشان میدهد. درست است که برای محیطهای بسیار پرنور مانند استخرهای روباز یا دریا مناسب است، اما آنقدری واضح هست که بتوان از آن در استخرهای سرپوشیده هم استفاده کرد. این اصطلاح علمی به مشخصات عینک مربوط است. قاب فریم و پل بینی در این نوع عینک ها معمولا یک واحد بوده و قابلیت تنظیم ندارد. بسیاری از عینکهای امروزی قابلیت تنظیم پل روی بینی را دارند که باعث میشود عینک برای هر نوع صورت با هر اندازهای مناسب باشد. به یاد داشته باشید که عینکهای کوچکتر و سادهتر برای مسابقات شنا مناسب هستند، درحالیکه عینکهای بزرگتر با واشر نرمتر برای تمرینات هر روزه کاربرد دارند. استخر، محل خصوصی است برای شنا، شیرجه، و واترپلو و سینکرونایز (رقص در آب) که در اندازههای مختلف ساخته میشود؛ ولی، استخرهایی که در آنها مسابقات رسمی را برگزار میکنند باید دارای مشخصاتی معین باشد.

از آنجایی که تمام مسابقات به صورت دو به دو انجام میگیرد، بازیکن به صورت خودکار با یار خود وارد مسابقه میشود. اگر در یک مسابقه تنها یک شناگر شرکت داشتهباشد، باید تمام مسافت مقرر را شنا کند تا واجد شرایط شناخته شود. این لنزها هم مانند لنز دودی هستند، با این تفاوت که دید واضحتری را در زیر آب ارائه میکنند. این شرکت قبلاً نیز پلتفرمهای آرمکس و لوگار را برای تجربه واقعیت افزوده ارائه داده بود که دو مورد اخیر تحت وب نبودند و نیاز به استفاده از اپلیکیشن داشتند. لنزهای کروی یا قوسدار، زاویه دید ۱۸۰ درجه به شناگر ارائه میکنند. لنزهای شفاف بیشترین مقدار نور را عبور میدهند و به شما کمک میکنند بهخوبی اطراف را ببینید. از این لنزها میتوانید برای روزهای ابری، شنای تفریحی و شنا در استخرهای سرپوشیده با نور کافی استفاده کنید. اما اگر در استخری پرنور هستید میتوانید روی این عینک حساب کنید. واقعیت افزوده بدون نشانگر (Markerless) متنوعتر از واقعیت افزوده نشانگر است زیرا به کاربر اجازه میدهد تصمیم بگیرد که شیء مجازی را در کجا قرار دهد. غواصی ممکن است به دلایل گوناگونی انجام شود، شخصی یا حرفهای. در آنجا میتوان یکی از چهار بازی موجود را انجام داد; بلکجک، پوکر، رولت و اسلات ماشین.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن