Coronavirus: کودکان ‘توسعه استرس پس از سانحه’ از شیوع

کودکان در حال توسعه استرس پس از سانحه با توجه به همه گیر یک گزارش جدید توسط دوران کودکی اعتماد پیدا کرده است.

در این گزارش آمده است که کودکان محروم به ویژه آسیب پذیر به تجربه سلامت روان مانند افسردگی و اضطراب با توجه به انزوای اجتماعی و گرسنگی است.

همه گیر نیز به احتمال زیاد به پیامدهای شدید برای این کودکان آموزش.

برای مثال کودکانی که مدارس نمی بازگشایی شد و لازم نیست دسترسی به اینترنت نمی توانم دسترسی آنلاین شهریه.

“دانشجویان محروم از پس زمینه به طور قابل توجهی کمتر در صورت وجود منابع از جمله دسترسی محدود به تکنولوژی و اتصال به اینترنت محدود نظارت یا هدایت بیش از فعالیت های آموزشی و unstabel محیط کار” در این گزارش آمده.

به همین ترتیب این کودکان ممکن است قادر به دسترسی آنلاین بهداشت و درمان قرار ملاقات و یا درمان.

عدم تماس با معلمان و GPs و همسالان نیز ممکن است قرار دادن کودکان در داخلی سوء استفاده خانواده ها در معرض خطر این گزارش اشاره می کند.

این گزارش همچنین با اشاره به 21 درصد افزایش در فروش الکل در طول مستند اضافه کردن وجود دارد که 2.6 میلیون کودک زندگی با پدر و مادر و نوشیدن hazardously در حالی که 705,000 زندگی با یک وابسته به مصرف مشروبات الکلی.

آن می گوید: “کودکان و افراد جوان در مراقبت از اعضای خانواده با سوء مصرف مواد و یا الکل مشکلات ممکن است پیدا کردن خود را در سلامت جسمی و روانی و روابط و نتایج آموزشی به طور قابل توجهی بیشتر نهفته تر از قبل به Covid-19 محدودیت.”

صحبت با بی بی سی, لورنس گینس, مدیر ارشد اجرایی از دوران کودکی اعتماد گفت که بسیاری از کودکان نیز دچار “زنده کابوس” در مورد کوروناویروس و مرگ در طول مستند که او گفته است ممکن است اثر جانبی از اختلال استرس پس از سانحه (PTSD).

“افزایش مرگ و عوارض بودن گزارش هر روز این بچه ها دیده می شود همه از آن و internalised آن را,” او گفت:.

همانطور که برای آنچه می تواند انجام شود برای حمایت از این کودکان گینس می نویسد که او امیدوار است که خوانندگان را پیدا خواهد کرد این گزارش مفید در شرایط فکر کردن در مورد چگونه افراد و شرکت ها می توانند “نقش بازی در پرورش شرایط مساعد برای کودکان تندرستی” و مردم را به کمک به قهرمانان خود را برای کودکان, کمپین است که پشتیبانی از کودکان محروم هستند که درد و رنج در مستند.

“ما در حال بازی-بودجه 94 درخشان سازمان های خیریه است که در مجموع با هدف بالا بردن بیش از £3m برای حمایت از 100,000 کودکان در سراسر لندن که به شدت نیاز به حمایت ما اگر آنها به بهبود” سازمان وب سایت آمده است.

“94 پروژه های اجرا شده توسط این خیریه ارائه خواهد شد مراقبت از عشق, داغ, وعده های غذایی, فعالیت های سرگرم کننده, تفریح, مشاوره و بسیاری از درخشان فعالیت ها و فرصت های این تابستان و فراتر از آن است که کمک خواهد کرد که کودکان برای بازیابی و آماده برای بازگشت به مدرسه را بیشتر از آموزش و پرورش است.”

شما می توانید خواندن گزارش کامل در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید