Coronavirus: بوریس جانسون لغو خلبان رویدادهای ورزشی بیش از ترس از موج دوم

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 10 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بوریس جانسون اعلام کرده است که تعیین رویدادهای ورزشی به خلبان بازگشت امن از طرفداران این آخر هفته دیگر پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده به دلیل ترس از coronavirus موج دوم.

نخست وزیر اعلام کرد بعد از ظهر روز جمعه پس از مستند اقدامات تقویت شد در موضعی مناطق در شمال انگلستان در روز پنج شنبه شب با افزایش تعداد coronavirus موارد باعث شنبه کاستن از محدودیت به تعویق افتاد برای دو هفته دیگر.

"ما نمی توانیم فقط با چشم پوشی از این شواهد" جانسون گفت: با فایرفاکس نشان می دهد که داده های جدید روزانه عفونت کوروناویروس به 4,900 در هر روز.

"ما باید به عمل به سرعت به منظور محافظت از کسانی که ما را دوست دارم و ما می دانیم که اقداماتی از این قبیل را به کار می کنند.

"ما در حال به تعویق انداختن این تغییرات برای حداقل دو هفته."

وی افزود: "خلبانان از جمعیت بزرگتر در سالن های ورزشی و مراکز کنفرانس برگزار خواهد شد."

رویدادهای ورزشی با توجه به استقبال تعداد محدودی از طرفداران شد با توجه به در سراسر اسب مسابقه کریکت و اسنوکر در این آخر هفته اما طرفداران در حال حاضر در صورت تمدید ممنوعیت از حضور در.

شکوه Goodwood شد و با توجه به استقبال 4,000 racegoers به چیچستر دور مسابقه آخر این هفته در حالی که 2,500 طرفداران بودند که با توجه به مجاز به مسابقات کریکت در بیضی و Edgbaston برای سوری در مقابل میانه و Warwickshire مقابل Northamptonshire بود.

بوته در ضمن من انتظار داشتم تا 300 طرفداران در هر جلسه به عنوان اسنوکر قهرمانی جهان رو در جریان روز جمعه.

انگلستان و ولز کریکت بورد با صدور یک بیانیه فوری برای ابراز ناامیدی خود را در خبری که طرفداران را نمی خواهد بود قادر به بازگشت به بازی امیدوار است این آخر هفته که جدید باب ویلیس جایزه می شود اما به طور کامل پذیرفته دلایل این تصمیم است.

طرفداران کریکت اجتماعی رعایت فاصله در کیا بیضی روز جمعه (PA)

یک بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا در بیانیه آمده: "ما درک می کنیم این است که ناامید کننده برای هواداران که باید منتظر یک زمان طولانی برای دیدن باشگاه خود را در عمل و به دنبال به جلو به حضور خلبان حوادث در کیا بیضی و Edgbaston این آخر هفته.

"ما درک می کنیم دلایل دولت را ساخته اند این تصمیم باقی می ماند و آماده به کار با آنها را برای اطمینان از هواداران می توانند با خیال راحت بازگشت به استادیوم زمانی که دولت مشاوره می دهد.

"ما با خوشحالی باب ویلیس جایزه هنوز شروع بعد از ظهر امروز در پشت درهای بسته و طرفداران قادر خواهد بود به تماشای تیم خود را در عمل از طریق آنلاین جریان بودن ارائه شده است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن